sadsad x
asdasd

Dermalogica Set

2 ürün

  Geçmişten günümüze, yaş grubu ve cinsiyet ayırt etmeksizin her birey cilt bakımına ihtiyaç duyar. Kozmetik ürünler, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri gibi birçok temel kategoride kullanılan ürün ve markalar değişkenlik göstermektedir. Özellikle cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi doğru kozmetik markaların doğru kozmetik ürünlerini seçmektir.


  Yüz bakımı yapılırken kullanılan markanın etkilerini daha kısa sürede görebilmek için aynı markanın diğer ürünleri ile desteklemelidir. Yüz çevresinde oluşan kırışıklar, ince çizgiler, akne ve akne izleri, siyah nokta ve kahverengi lekeler gibi cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olan markalar arasında adından sıkça bahsettiren Dermalogica gelmektedir. Doğal içeriklerle hazırlanmış Dermalogica ürünleri, Dermalogica setler sayesinde yüz bakımını kısa sürede destekleyerek pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Dermalogica setler, hassas, kuru, normal, yağlı tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun ikili ürün şeklindedir.

  Cilt sorunlarının ihtiyacına göre uygun fiyatlar aralığında sahip olunabilecek Dermalogica setler kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Dermalogica setler cilt bakımını eksiksiz ve daha mükemmel sonuçlar isteyenlerin kullandığı ürünlerden oluşturulmaktadır. Dermalogica setler içeriğinde yüz bakımını destekleyen ve kırışıklıkların, ince çizgilerin, akne ve akne izlerinin giderilmesine yardımcı olan besleyici ve tamamlayıcı ürünleri ile insanların hizmetine sunulmaktadır. Cilt bakımında etkili sonuçlar elde etmeye yarayan Dermalogica setler pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmayı kolay ve pratik bir şekilde sağlar.

  Dermalogica Super Rich Repair Konsantre Krem

  Kronik olarak erken yaşlanan ve olgun ciltler üzerinde etki gösteren ciltler için geliştirilmiştir. Nem oranı düşük, nemsiz, kuru ciltlerin kullanımına uygun olan Dermalogica Nemlendirici Krem aşırı soğuk havalarda, dış etmenlere karşı koruma görevi üstlenmektedir. Susuz kalmış ciltleri yatıştırmaya yarayan Dermalogica Super Rich yaşlanma belirtilerinin de yok olmasına yardımcı olmaktadır. Yaşlılığı geciktiren formülü sayesinde cilt yüzeyinde tahriş ve kızarıklık oluşumunu da engeller. Kuru ciltlerin sıklıkla yaşadığı kaşıntı, yanma ve batma gibi sıkıntıların giderilmesini sağlar. Dermalogica Super Rich Repair Konsantre Krem cildi yeniler ve çevresel faktörlere karşı savunma mekanizmasını aktif olarak çalıştırır. Dermalogica Super Rich Repair Konsantre Krem suni koku ve yapay renklendirici içermez.

  Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser

  Olgun ve yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerin kullanımına uygun olan Dermalogica Super Rich Repair Konsantre Krem sonrasında cilt bakımını destekleyici özelliğe sahiptir. Karma, normal, hassas ve kuru tüm ciltlere göre hazırlanmış Dermalogica Temizleyici cildi kurutmadan mükemmel bir şekilde temizler. Kozmetik ürünlerin cilt kanallarını doldurması ve yağ oluşumunu arttırması nedeniyle ortaya çıkan sorunların giderilmesine ve derinlemesine temizlik sağlayan formülü göz ve dudak çevresinde de etkisini göstermektedir. Ciltte yağlı bir doku bırakmadan jel kıvamında dağılan Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser kullananların sıklıkla kullandığı temizlik ürünleri arasında yer almaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.