sadsad x
asdasd

Dermalogica El ve Ayak Bakımı

Eller hayatımız boyunca bedenimizin en büyük destekçisi olmuştur. Tutmaya, dokunmaya, kaldırmaya, yeme içmeye yarayan ellerimiz sürekli hareket halindedir. Korunması en zor yer olan organımız, yüzümüz gibi bakıma ihtiyaç duyar. Ellerimiz her saniye dış etkenlerle iç içedir. Bunun için sıklıkla ellerimizi yıkarız. Katkı maddesini bilmediğimiz kalitesiz ürünleri kullanmak cildin nem kaybetmesine yol açar. Soğuk ve sıcak havalarda nem kaybeden ellerimiz kurumaya ve çatlamaya başlar. Özellikle kadınların ev temizliğinde kullandığı deterjan içeren ürünleri kullanması cildin yıpranmasına ve kuruyup çatlamasına neden olur. Cilt sağlığını bozan kozmetik ürünleri kullanmak ayrıca damarların çatlamasına, sertleşmesine ve pullanmasına sebep olur.

Dermalogica El ve Ayak Bakımı Ürünleri Etkileri

Dermalogica el ve ayak bakım ürünleri, evde yapılan uygulanabilen her cilt tipine uygun olarak hazırlanır. Genel olarak kadınlar günlük yaşantısında kendini şımartmak,  ellerine özen göstermek adına bakım merkezlerinde zaman harcayarak haftalık veya aylık bakımlarını gerçekleştirir. Dermalogica el ve ayak bakım içeriğinde tamamen doğal bileşenlerle meydana gelen patentli formülleri ile Dermalogica el ve ayak bakımını kusursuzca sağlar. Eller dışında tırnaklarda dış etmenler ve düzensiz beslenmeyle beraber hasar görebilir. Bunun içinde etkili bakım sağlayan Dermalogica el ve ayak bakım ürünleri cildin kaybettiği nemin geri kazanmasına yardımcı olur. Dermalogica el ve ayak bakım ürünleri arasında tırnak bakımı da büyük önem taşımaktadır. Tırnak bakımı ve el bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkan Dermalogica el ve ayak bakım ürünleri incelme, kırılma, çatlama, kuruma gibi olumsuz cilt sorunlarını giderilmesini sağlar. El ve ayak bakımı için sık olarak tercih edilen markalar arasında yer alan avene, Bioderma, La Roche Posay, Eubos, Sebamed, Scholl, Arko bulunmaktadır.

Dermalogica El ve Ayak Bakımı Ürünleri

Dermalogica El Bakım Kremi, vücudumuzun en hassas noktalarından biri olan el ve tırnaklarımız düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Eller çatlama ve kuruma meydana gelirken tırnaklarda ise incelme ve kırılma gibi sorunlar ortaya çıkar. Gün içerisinde sürekli kullandığımız temizlik ve kozmetik ürünler cildin yıpranmasına ve hasar görmesine neden olur. Kuru ve soğuk havalarda ellerin rüzgârla teması halinde cilt yüzeyinde sorunlara yol açabilir.

Bunu önlemek için hazırlanmış Dermalogica ürünlerinden Dermalogica Multi Vitamin Hand and Nail Treatment tüm cilt yapılarının kullanımına uygundur. El ve tırnak bakımında uzmanların tavsiye ettiği Dermalogica Multi Vitamin Handand Nail Treatment ürünü içeriği tamamen doğaldır.
Dermalogica içeriğinde greyfurt ve yosun bulunan formülünde sağladığı vitaminler sayesinde el ve tırnaklara mükemmel bir koruma sağlar. El derisi üzerinde yapışkan bir iz bırakmayan Dermalogica Multi Vitamin Hand and Nail Treatment yapay koku ve renk pigmenti içermez. Nemlendirici özelliği bulunan bu ürün içeriğindeki C vitamini, üzüm çekirdeği gibi meyve özleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Meyan kökü sayesinde cilt yüzeyinde oluşan lekelerin giderilmesini sağlar. Günlük bakıma uygun olan Dermalogica el üzerinde Multi Vitamin Hand and Nail Treatment ile ihtiyaç duyulan her an uygulanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.