x

Deborah Extraordinary 5+1 Mascara

%10 indirim
39,90 TL 35,91 TL
  • Bu ürünü alırsanız 4 TL daha uyguna almış olacaksınız!
  • 3 iş günü içerisinde kargoda!
Ref. 8009518207989
Gözleri eşsiz kılan 5 IN 1 MASCARA
Olağanüstü bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.
5’i 1 arada maskara:
• EKSTRA Hacim: Formülündeki film tabaka yaratan içerikler sayesinde
• EKSTRA Uzunluk: Formülündeki FiBERLER
• EKSTRA Kıvrım: Formülündeki gerginlik vericiler + fırça
• EKSTRA Biçim: Yüksek hassasiyette fırça
• EKSTRA: Kalıcılık
FORMÜL ve ÜRÜN DETAYLARI
ÜÇGEN BİÇİMLİ FİBERLER: Kirpiklerin arasındaki boşlukları doldurarak HACİM VERME İŞLEVİ, ayrıca uygulama sırasında UZATMA VE KIVIRMA İŞLEVİ. Üçgen biçimleri sayesinde fiberler kirpiklere daha iyi yapışır.
Formüldeki gerginlik vericiler, düz ve esnek bir film tabaka oluşturarak kirpiklerde UZUN SÜRELİ KALICI performans ve KIVRIM yaratmaya yardımcı olur.
Ayrıca kirpiklerin belirginleşmesine ve uzunluk kazanmasına yardımcı olur.
Mikro kürecikler kirpikleri sarmalayarak anında HACİM ETKİSİ yaratmaya yardımcı olurken maskaranın değerini olağanüstü şekilde yansıtır. Hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için de uygundur.
Oftalmolojik testlerden geçmiştir.
KONİK BİÇİMLİ: HEPSİ BİR ARADA Gerçekten mükemmelliyetçi bir maskara fırçası
FAYDASI:
Ucu incelerek bir noktaya dönüşür. Fırçanın orta kısmından hacim; fırçanın uç kısmı da daha fazla biçimlendirme için kirpikleri tek tek yakalamak için kullanılır. Ucu ayrıca kıvırma etkisi için kirpikleri yukarı doğru itmeye yardımcı olur. Hem uzun hem de kısa kirpikler için uygundur.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Deborah Extraordinary 5+1 Mascara ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.