sadsad x
asdasd

Colgate

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
55 ürün
    1 2

Colgate, Colgate-Palmolive şirketi bünyesinde yer alan ve dünyada en çok tercih edilen diş macunu, diş fırçası, ağız bakım suyu gibi ürünlerin yer aldığı ağız ve diş bakım markasıdır. Siz de Colgate ile bembeyaz gülümseyen dişlere sahip olabilirsiniz. 

Kadın veya erkek herkes bembeyaz dişlere sahip olmak ister. Bunun için de çeşitli ürünler kullanarak ağız ve diş bakımını tamamlar. Peki düzenli bir ağız ve diş bakımında neler yapılmalıdır? Hemen açıklayalım;

  • Düzenli olarak dişleri fırçalamak,
  • Diş ipi ile diş aralarını temizlemek,
  • Ağız çalkalama suyu ile gargara yapmaktır.

Diş rengi kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple de herkesin dişleri aynı beyazlıkta değildir. Beslenme alışkanlıkları, diş bakımının düzenli olarak yapılmaması da bu farklılıklara neden olan diğer etkenler arasında yer alır. Dişler, gün içerisinde kahve, çay, sigara, yemek gibi birçok nedenden dolayı sararır ve beyazlığını kaybeder. Bu durumun oluşmaması adına diş bakımını ihmal etmemek oldukça önemlidir.  Bu noktada diş macunu, ağız çalkalama suyu, diş fırçası gibi ürünler geliştiren Colgate ile diş bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Başlıca ürünlerine bakacak olursak;

Colgate Optic White Diş Macunu

Diş ve diş minesini temizleye yardımcı olan Optic White diş macunu, diş yüzeyindeki çay, kahve ve diğer lekelere karşı etkili bir temizlik sağlar. Düzenli kullanıldığı takdirde diş yüzeyindeki sarı görünümün önüne geçerek beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur. Colgate Optic White diş macunu, kullananlar tarafından da en çok tercih edilen diş macunu arasında yer alır. Dişlerin beyaz görünmesini sağlamasının yanı sıra kötü ağız kokusunun da önüne geçerek ferah bir ağız kokusu sağlar.

Colgate Natural Extracts Diş Macunu

Natural Extracts Aktif kömürlü diş macunu, içeriğinde bulunan aktif kömür ve nane yağı ile ağızdaki kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur ve ferah bir ağız kokusu sağlar. Sağlıklı bir ağız bakımı için geliştirilmiş olan Colgate Aktif kömür diş macunu diş yüzeyindeki lekeleri azaltır ve beyaz bir dişlerin beyaz görünmesine yardımcı olur.

Colgate Diş Fırçası

Diş macunu çeşitlerinin yanı sıra Colgate diş fırçası yetişkinlere ve çocuklara uygun geliştirdiği ürünlerle en çok tavsiye edilen diş fırçası çeşitlerine sahiptir. Özel olarak geliştirdiği yumuşak fırça kılları ile her diş yapısına uygundur. Colgate CharGold 360 Soft diş fırçası çok yönlü koruma ve temizlik sağlayan fırçalar arasında yer alır.

Siz de Colgate Max White, Colgate Hassasiyet Pro Çözüm, Colgate total gibi tüm ürün çeşitlerine Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.