sadsad x
asdasd

Caudalie Vücut Bakımı

22 ürün

  Caudalie vücut bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan hemen keşfedin!

  Vücut derisi yüz derisine göre daha kalındır. Bu sebeple özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Bitkisel içerikler ile geliştirilmiş Caudalie vücut bakım ürünleri arasında vücut peelingi, selülit karşıtı bakım kremi, nemlendirici vücut losyonu, vücut yağı ve parfüm bulunmaktadır.

  Vücudumuz her ne kadar kıyafetlerle örtülü olsa da çoğu zaman çevresel faktörlere maruz kalır. Beslenme tarzı, güneş, cildin yapısı gibi etkenler vücut derisinin de hasar görmesine sebep olabilir. Vücut problemlerinin başında selülit ve çatlak problemi gelmektedir.

  Selülit, deri altında fazla yağ birikimiyle oluşan genelde basen ve bacak bölgesinde gözlemlenen cilt rahatsızlığıdır. Sağlık acısından bir tehlike teşkil etmese de özellikle kadınlar için görsel açıdan büyük önem taşır. Selülit görünümü portakal kabuğuna benzetilmektedir. Kadınların oldukça rahatsız olduğu bu problemi Caudalie sıkılaştırıcı vücut yağı ile gidermek mümkündür. Caudalie vücut yağı %100 bitki özlü içeriği ile cildi sıkılaştırır ve selülit görünümünü gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki limon otu, biberiye, ardıç meyvesi ile vücuda enerji kazandırır. Cilt tonunu düzenleyerek pürüzsüz görünmesini sağlar. Ürünü elinizde ısttıktan sonra vücudunuza masaj yaparak uygulayın.

  Caudalie Crushed Cabernet Scrub

  Caudalie vücut peelingi ezilmiş üzüm çekirdeği ve uçucu yağlar ile geliştirilmiştir. Vücudu derinlemesine temizler ve ölü derileri arındırır. Cilde pürüzsüz görünüm ve ipeksi yumuşaklık sağlar. Etkili bir sonuç için vücut peelingi uyguladıktan sonra nemlendirici vücut kremi uygulamanız tavsiye edilir.

  Caudalie Vücut Peelingi Faydaları

  • Bitkisel içeriği ile vücuttaki ölü derileri arındırır.
  • Vücudu bakım ürünlerine hazırlar.
  • Nemlendirici, selülit ve çatlak bakımı gibi ürünlerin etkinliğini arttırır.
  • Cilde yumuşaklık sağlar.

  Vücudunuzu Caudalie Vine Body Butter ile Besleyin!

  Vücudun günlük nem ihtiyacı için geliştirilmiş Caudalie Body Butter formülündeki shea yağı, üzüm çekirdeği ile vücudu yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler. Vücudun doğal nem seviyesini dengeleyerek kuruluğu giderir. Kuru ve çok kuru ciltler için ideal olan bu ürün cilde gün boyu yumuşaklık sağlar. Etkili bir sonuç için duş sonrası temiz cilde uygulamanız önerilir.

  Sizde vücut bakımında ihtiyaç duyduğunuz tüm Caudalie ürünlerine Dermokozmetika üzerinden fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.