sadsad x
asdasd

Caudalie Vinopure Karma - Yağlı Cilt

5 ürün

  Caudalie Vinopure serisi karma ve yağlı ciltlerin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılayarak cildin doğal sebum (yağ) seviyesini dengelemeyi hedefler.

  Karma ve yağlı ciltlerin en büyük problemi fazla yağ salgılanmasıyla oluşan ciltteki parlama ve sivilce problemidir. Cilt iyi bir şekilde temizlenmeli ve bakım ürünleri ile parlama kontrol altına alınmalıdır. Caudalie Vinopure serisi ile bu problemleri gidermeye yardımcı olur.  Seri içeriğinde yer alan ürünleri birlikte inceleyelim.

  • Caudalie Vinopure Purifying Gel Cleanser
  • Caudalie Vinopure Purifying Toner
  • Caudalie Vinopure Blemish Control Serum
  • Caudalie Vinopure Mattifying Fluid

  Caudalie Vinopure Purifying Toner

  Caudalie Vinopure Toner, %99 doğal türevli içeriği sayesinde cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. Formülündeki salisilik asit ve üzüm özü gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Doğal içeriği sayesinde ciltteki hassasiyeti yatıştırır ve kızarık görünümünü giderir. Caudalie Vinopure tonik bir pamuk yardımıyla cilde uygulanır. Paraben, alkol, mineral yağ ve hayvansal türevli içerikler bulunmamaktadır. Bu sayede Caudalie Vinopure kullananlar tarafından da güvenle tavsiye edilmektedir.

  Caudalie Vinopure Blemish Control Serum

  Ciltteki yağlanmayı ve parlamayı kontrol altına alan cilt serumudur. Formülündeki doğal salisilik asit, üzüm özü gözenekleri sıkılaştırır. Doğal içeriği ciltteki hassasiyeti yatıştırır ve sivilceye bağlı kızarıklıkları gidermeyi destekler. Canlandırıcı etki sağlayan Caudalie Vinopure serum ince jel yapısı cildi ferahlatarak kolay emilim sağlar. Göz çevresi hariç tüm yüzüne uygulayabilir, dilerseniz yağlanmanın yoğun olduğu ve matlaştırmak istediğiniz bölgeye lokal olarak uygulayabilirsiniz.

  Caudalie Vinopure Mattifying Fluid

  Matlaştırıcı etkili bakım kremidir. Formülündeki organik gül suyu cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği cildin sebum (yağ) ve nem dengesini korur. Ciltteki fazla yağlanmayı kontrol altına alarak mat bir görünüm kazandırır. Cilt dokusunun yenilenme süresini hızlandırmayı destekler. Cilde pürüzsüz ve aydınlık ve canlı bir görünüm kazandıran Caudalie matlaştırıcı krem makyaj altı bazı olarak da kullanıma uygundur.

  Sizde karma ve yağlı bir cilde sahipseniz günlük bakım ihtiyacınıza göre Dermokozmetika’dan Caudalie Vinopure Set oluşturabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.