sadsad x
asdasd

Caudalie Temizleyici ve Tonikler

23 ürün

  Doğal içeriklerle formüle edilen Caudalie ürünleri ile cilt ve makyaj temizliğinizi tamamlayabilirsiniz.  Caudalie markasına ait temizleyici ve tonik ürünlerini kategorimizden hemen inceleyebilirsiniz.

   Cildin sağlıklı ve bakımlı görünmesi için cilt bakımının olmazsa olmazı temizleyici ürünlerdir. Egzoz dumanları, toz, hava kirliliği, gibi faktörler cildin kirlenmesine sebep olur. Üzerine uygulanan makyaj ürünleri ise cilt gözeneklerini tıkayarak nefes almasını engeller. Bu sebeple cildimizde makyaj olsun ya da olmasın cilt mutlaka temizlenmelidir. Bu anlamda bir detay vermek gerekir ki cildimizi temizlediğimiz kadar hangi ürünle temizlediğimiz de son derece önemlidir. Cilt bakımını dermokozmetik, organik veya doğal türevli içeriklerden elde edilen ürünlerle tamamlamanız tavsiye edilir. Üzüm suyunun faydalarıyla ve doğal içeriklerle geliştirilmiş Caudalie temizleyici ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Cilt Temizliği Nasıl Olmalıdır?

  Öncelikle cilt yapınıza uygun temizleyici jel, temizleyici köpük veya cilt temizleyici yağ tercih etmeniz gerekir. Seçmiş olduğunuz temizleyici ile cildinizi arındırdıktan sonra bir havlu yardımıyla tampon hareketi ile cildinizi kurulayınız. Temizleyici de ikinci adım olan tonik uygulanması son derece önemlidir. Çünkü Caudalie tonik gözenekleri sıkılaştırır ve bakım ürünlerinin geçirgenliğini arttırır. Günlük olarak cildinizi temizleyip tonikledikten sonra bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Haftalık temizleyici olarak cilt ihtiyacına göre maske kullanılması önerilmektedir. Maske tercihinde cilt yapınızı ve probleminizi göz önünde bulundurarak ürün seçimini yapabilirsiniz. Örneğin yağlı bir cilde sahipseniz arındırıcı kil maskesi, kuru cildiniz varsa nemlendirici maske, leke problemi yaşıyorsanız aydınlatıcı etkili leke maskesi uygulayabilirsiniz.

   Caudalie Temizleyici Köpük

   Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş Caudalie Foaming Cleanser köpük temizleyici sabun içermeyen formülü sayesinde cildi kurutmadan yağ, kir ve makyaj kalıntılarından cildi arındırır. İçeriğindeki üzüm özü ve adaçayı cildi nemlendirerek hassasiyeti yatıştırmayı destekler. Beyaz gül, karpuz ve pembe gül notaları ile cilde hoş bir koku sağlar ve rahatlatır.

   

  Sizde,  Caudalie göz makyaj temizleyici Caudalie makyaj temizleyici, Caudalie temizleyici jel ve Caudalie temizleyici süt ürünlerini Dermokozmetika’dan bulabilir hediyeni sen seç imkanıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.