sadsad x
asdasd

Caudalie Set

12 ürün

  Caudalie Setler Dermokozmetika’da!

  Caudalie ürünlerinin içinde paraben, fenoksietanol, fitalat, mineral yağı olmadığını biliyor muydunuz? Fransa’nın üzüm bağlarından doğmuş bir dermokozmetik marka Caudalie cilt bakım, vücut bakım, parfüm gibi bir çok kategori de ürünlerini sevenleriyle buluşturmaktadır. Bakımda bütünlük sağlayan ve etkisini daha hızlı göstermesini destekleyen Caudalie setler de kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazanmaktadır. O halde başlıca Caudalie setlere bir  göz atalım.

  Caudalie Beauty Elixir Set

  Cildin günlük temizleyici ve nem ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bakım setidir. Set içeriğinde;

  • Beauty Elixir Güzellik İksiri 100ml
  • Instant Foaming Cleanser Temizleme Köpüğü 50ml
  • Vinopure Skin Perfecting Mattifying Fluid Matlaştırıcı krem 15ml

  Bulunmaktadır. Peki bu cilt bakım setini hangi adımlarla uygulamak gerekir? Birlikte öğrenelim.

  Öncelikle yüz temizleme köpüğü ile cildin yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arınması sağlanmalıdır. Nemli cildinize üründen iki pompa alın ve gözlerinizi kapatarak tüm yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Sonrasında bol su ile durulayın. Cildinizi kuruladıktan sonra güzellik iksirini uygulamayı unutmayın! Cildin nem seviyesini dengelemeye yardımcı olan bu ürün, gözenekleri sıkılaştırmaya ve cildin nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü cilde doğal bir parlaklık sağlar. Son olarak cildinizin nem ihtiyacını karşılarken fazla yağlanmadan kaynaklı parlama görünümünü gideren matlaştırıcı bakım kremini uygulayın. Özel formülü ciltteki yağlanmayı kontrol altına alarak arınmış mat bir görünüm kazandırır.

  Caudalie Hydration Nem Bakım Seti

  Cilt tipi her ne olursa olsun cildin temel ihtiyaçları arasında nem gelmektedir. Cildin neme doymuş olması daha sağlıklı ve genç görünmesine büyük katkı sağlar. Bu sebeple düzenli olarak nemlendirici uygulamak son derece önem taşır. Caudalie Nemlendirici bakım seti ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz.

  • ​Caudalie Vinosource Sos Nem Serumu 30ml
  • Vinosource Moisturizing Sorbet Nemlendirici Krem 15ml
  • Moisturizing Mask Nemlendirici Maske 15ml

  Set içeriğinde yer almaktadır. Kuru ve nemsiz ciltler için oldukça ideal olan nem serumu, ciltteki kuruluğu gidererek nem seviyesini dengeler. Nemlendirici bakım kremi  cildin günlük nem ihtiyacını karşılar, hassasiyeti yatıştırır ve cilde yumuşaklık kazandırır. Haftalık bakımda yer alan nemlendirici maske ise nemsizlikten kaynaklı çizgi ve kırışıklık oluşumunu önlemeyi destekler. Cildi neme doyurur, doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır.

  Sizde Caudalie Vineactiv çizgi ve kırışıklık karşıtı bakım seti,  Premier Cru yaşlanma karşıtı bakım seti,  parfüm seti ve daha fazla Caudalie set çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda

  ödeme imkaıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.