sadsad x
asdasd

Caudalie Resveratrol Lift - Anti Age

9 ürün

  Yaşlılık belirtileri Caudalie Resveratrol Lift serisi ile kontrol altında! Sizde kategorimizden ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

  Zaman ilerledikçe cilt yaşlanmaya başlar. Cilt yaşlılık belirtilerini çizgi ve kırışıklık oluşumuyla ele verir. Çok fazla mimik yapmak, cildin nemsiz ve kuru kalması gibi faktörler çizgilerin oluşmasına zemin hazırlasa da önlem alınmadığı sürece çizgiler cilde yerleşir ve yerini kırışıklıklara bırakır. Kırışan cilt zamanla elastikiyetini (sıkılığını) kaybetmeye başlar. Yaşlılık belirtileri için geliştirilmiş Caudalie Resveratrol Lift sıkılaştırıcı etkili bakım ürünleri ile tüm bu problemleri giderebilirsiniz.

  Caudalie Resveratrol Lift cildi sıkılaştırırken yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Seri içeriğinde yaşlanma karşıtı serum, sıkılaştırıcı göz çevresi kremi, sıkılaştırıcı gündüz kremi, sıkılaştırıcı gece bakım kremi bulunmaktadır.

  Caudalie Resveratrol Lift Eye Lifting Balm

  Göz çevresi ince ve hassas deriye sahip olduğu için çevresel faktörlere ve zamana karşı savunmasızdır. Mimik hareketleri, çevresel faktörlerin vermiş olduğu zarar, genetik yapı gibi sebeplerden dolayı göz çevresinde çizgi ve kırışıklık oluşur. Caudalie Resveratrol Lift göz çevresi bakım kremi bitkisel içeriği ile çizgi ve kırışıklıkları gidererek cildin sıkılaşmasını sağlar.  Göz altında oluşan şişlik ve koyu halkaları gidermeye yardımcı olur. Besleyici özelliğinin yanı sıra dolgunlaştırıcı etkisiyle göz çevresinin daha genç ve güzel görünmesini sağlar.

  Caudalie Resveratrol Lift Serum

  Serum ince yapısı sayesinde cildin en alt tabakasına inerek onarım yapmaya başlayan ve kullanılan bakım ürünlerinin etkinliğini arttıran temel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Caudalie Resveratrol Lift Serum, formülündeki hyaluronik asit sayesinde hücre yenilenmesini destekler. Cildin elastikiyetini ( sıkılığını) güçlendirir ve cilde canlılık kazandırır. Temiz cilde eşit bir şekilde masaj hareketleriyle eşit bir şekilde yayılmasını sağlayınız. Birkaç dakika bekledikten sonra üzerine cilt bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Sizde zamana karşı meydan okumak için Caudalie Resveratrol Lift krem, Caudalie Resveratrol Lift gece kremi ve daha fazla ürün seçeneğine Dermokozmetika fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.