sadsad x
asdasd

Caudalie Premier Cru - Olgun Cilt Anti Age

5 ürün

  Caudalie Premier Cru yaşlanma karşıtı geliştirilmiş anti aging seridir. Ciltteki çizgi, kırışıklık, elastikiyet (sarkma) problemlerine karşı etkilidir. Seri içeriğinde, yaşlanma karşıtı bakım serumu, anti aging bakım yağı, anti aging bakım kremi ve anti aging cilt bakım seti bulunmaktadır. Sizde tüm Caudalie Premier Cru global yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Kimlik yaşıyla birlikte cilt yaşı da zamanla ilerlemeye başlar. Şunu belirtmek gerekir ki kimlik yaşıyla cilt yaşı aynı anda ilerleyemeyebilir. Çünkü kişinin genetik yapısı, cilt yapısı ve cildini korumasına bağlı olarak cilt daha erken veya daha genç yaşlanabilir. Cildin daha erken yaşlanmasını önlemek ve ciltte oluşmuş yaşlılık belirtilerini gidermek için Caudalie Primer Cru ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Caudalie Primer Cru Serisinin Cilde Faydaları        

  • Hücre yenilenmesini destekler.
  • Ciltteki çizgi ve kırışıklıklarını giderir.
  • Yüz ovalini şekillendirir.
  • Cilde eşit bir renk tonu sağlar.
  • Cildi nemlendirir ve besler.

  Caudalie Premier Cru The Serum

  Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş bu özel serum, hücre yenilenmesini desteklemeye yardımcı olur. Patentli formülü sayesinde ciltteki çizgi ve kırışıklıkları giderirken cilt elastikiyetini (sıkılığını) güçlendirir. Doğal türevli içerikleri sayesinde en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygundur. Caudalie Premier Cru The serum ince yapılı olduğu için cildin en alt katmanına inerek onarım süresini hızlandırmaya yardımcı olur. Bakım ürünlerinin etkinliğini arttırır. Caudalie serum uyguladıktan sonra bakımınızı tamamlayacak anti aging nemlendirici uygulamayı ihmal etmeyin.

  Caudalie Premier Cru The Cream

  Anti aging etkili global bakım sağlayan bakım kremidir. Geliştirilmiş içeriği yüz ovalini sıkılaştırır, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar. İçeriğindeki gül yaprağı cildi nemlendirir ve yumuşaklık sağlar. Cildin doğal parlaklığını geri kazandıran bu ürün tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Eğer cildinizde yoğun kuruluk problemi yaşıyorsanız Caudalie Premier Cru The Riche Cream ürününü tercih edebilirsiniz. Temiz cilde serumunuzu uyguladıktan sonra yeterli miktarda alarak hafif masaj hareketleriyle uygulayınız.

  Caudalie Premier Cru The Eye Cream

  Göz çevresindeki yaşlılık belirtilerini Caudalie Premier Cru The Eye Cream ile silebilirsiniz! Patentli aktif içerikleri sayesinde göz çevresindeki çizgi ve kırışıklıkları gidererek sıkılığını güçlendirmeye yardımcı olur. Caudalie Premier Cru göz kremi koyu halkaları ve şişlikleri giderir. Göz çevresinin daha canlı ve genç görünmesini sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.