sadsad x
asdasd

Caudalie Parfüm

13 ürün

  Caudalie Parfüm ile Fark Yaratın!

  Kişinin güzel ve temiz kokmasını sağlayan meyve özü, bitki özü ve esenas yağları gibi daha bir çok  karışımın bir araya gelmesiyle elde edilen kokuya parfüm denir. Parfüm kişinin tenine göre farklılık göstermektedir. Örneğin aynı koku iki kişi de farklı durabilir. Sizde bulunduğunzu ortamda bir iz bırakmak ve teninize en uygun parfümü seçmek istiyorsanız kategorimiz üzerinden Caudalie parfüm çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz.

  Yasemin ve Zencefil Aromalı Parfüm

  Eşsiz bir kokuya sahip Caudalie The Des Vignes yasemin ve zencefil aromalı parfüm gizemli bir etki sunar. Beyaz misk, turunç, portakal çiçeği, yasemin ve zencefil notalarıyla duyulara hitap eder. Caudalie The Des Vignes 100ml ve 50ml olarak sevenleriyle buluşmaktadır. Gün içerisinde parfümünüzü tazelemeyi seviyor veya buna ihtiyaç duyuyorsanız The Des Vignes 50ml çanta boyu da bulunmaktadır. Caudalie parfüm kullananlar tarafından da sıklık tavsiye edilmektedir.

  Bergamot ve Limon Aromalı Parfüm

  Caudalie Vignes Fresh parfüm bitkilerden gelen tazeliği hissetmenizi sağlıyor. Bergomat, limon, turunç, kakule, pembe biber, adaçayı ve beyaz misk notalarına sahip bu ürün yapay renklendirici içermeyen özelliği sayesinde hassas ciltler içinde kullanıma uygundur.

  Üzüm Çiçeği Aromalı Parfüm

  Üzüm çiçeğinin hikayesini biliyor musunuz? Haziran ayında açan üzüm çiçeği sadece bir kaç gün açar ve hasar zamanını müjdeler. Caudalie Fleur De Vigne üzüm çiçeği aromalı parfüm içeriğindeki zarif beyaz gül, pembe biber, karpuz, mandalina, sedir ve sandal ağacı notalarıyla kalıcı bir etki bırakır.

  Gül Aromalı Parfüm

  Geçmişten günümüze kadar gelen ve popülerliğini asla kaybetmeyen gül en sevilen çiçek çeşitleri arasında yer alır. Sizde bir gül gibi kokmak istiyorsanız Caudalie Rose de Vigne parfümü tercih edebilirsiniz. Gül, uşkun, zambak, misk ve odunsu amber notalarıyla gün boyu etkisini korumaktadır.

  Sizde sitemiz üzerinden parfüm seti,  kadın parfümü parfüm çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.