sadsad x
asdasd

Caudalie Soleil Divin - Yüz ve Vücut Güneş Koruması

14 ürün

  Caudalie güneş kremi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyabilir, yaşlanma karşıtı bakımınızı destekleyebilirsiniz.

  Güneş yüz ve vücuda D vitamini sağlar. Fakat güneşte uzun süre koruyucu kullanmadan kalmak çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Bu problemlerin başında ton farklılığı ve leke gelmektedir. Cilt lekelerini azaltmak için güneş kremi kullanmak son derece önem taşır. Sizde cildinizi güneşten koruyan ve yaşlanma belirtilerine karşı önlem alan Caudalie güneş kremini tercih edebilirsiniz.

  Caudalie Soleil Divin SPF 50

  Cildi güneşe, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bu ürün antioksidan özelliği sayesinde anti aging (yaşlanma karşıtı) bakım sağlar. Geliştirilmiş içeriği cildi nemlendirir ve besler. Yağsız ince yapısı tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Cilde mat bir görünüm kazandıran Caudalie Soleil Divin SPF 50 ve Caudalie Soleil Divin SPF 30 olarak iki referansa sahiptir.

  Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için güneş koruyucunuzu her iki saatte bir tekrarlamanız ve 12:00 - 16:00 saatleri arasında güneşe fazla maruz kalmaktan kaçınmanız tavsiye edilir.

  Caudalie güneş koruyucu kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sizde yaz kış kullanabileceğiniz Caudalie güneş ürünlerini Dermokozmetika’dan uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.