sadsad x
asdasd

Burun Bandı

9 ürün

  Her kişinin yapısı birbirinden farklıdır. Bazı kişilerin bağışıklık sistemi yüksektir, her şeyden kolay etkilenmez ve hasta olmaz. Bazı kişilerin ise bağışıklık sistemiz daha düştür düşüktür ve sürekli hasta olur. Bu durum çeşitli rahatsızlıkları beraberinde getirir. Özellikle geceleri burun tıkanır ve rahat nefes alınması zorlanır. Bunun yanı sıra uyku düzeni de bozulmaya başlar.

  Burun bandı, kişinin daha iyi nefes alması için özel olarak geliştirilmiştir. Özel formülü burun tıkanıklığının açılmasına yardımcı olur, daha rahat nefes alınmasını sağlar ve düzenli bir uyku sunar.

  Burun Bandı Nasıl Kullanılır?

  Esnek bir yapıya sahip burun bandının kullanımı kolay ve pratiktir. Ürünü ambalajından çıkardıktan sonra temiz ve kuru burun üzerine yapıştırınız.  Gündüz ise kenarından tutarak çıkartabilirsiniz. Burun bantları kullanım alanlarına göre çeşitliliklere ayrılabilir.

  Sizde Breathe Right burun bandı çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.