sadsad x
asdasd

Sağlık

ELMANIN 40 FAYDASI

02 Mayıs 2014

1- Elmanın verdiği enerji 100 gramda 54 kaloridir. Bu enerji yağdan değil, meyve şekeri ve organizma tarafından ağır olarak sindirilen şekerden gelmektedir. Kesinlikle her gün tüketilmesi şart olan bir meyvedir

2- Günde bir elma yemek...

Sağlıklı ve güzel ayaklar için ne yapmalı?

02 Mayıs 2014
Ayak bakımı kişisel hijyenin en önemli parçalarından biridir. Bütün gün ayaklarımızın üzerinde durduğumuz düşünülürse ayak sağlığının da genel anlamda ne kadar önemli olduğu tartışılmaz. Düzenli bir şekilde pedikür yaptırmak ayaklarınızı şımartmanın en kolay yolu ancak evde de takip edebileceğiniz doğal bakım kürler var. 

CİLT SAĞLIĞI VE BAKIMI İÇİN GENEL ÖNERİLER

24 Nisan 2014

*Sigara ve içki içmeyin: İkisi de vücudunuzu zehirler ve geriye pörsümüş sarkık bir cilt bırakır. Sigara ayrıca ağız kenarındaki çizgilerin derinleşmesini hızlandırır...

Kadınların Korkulu Rüyası Selülit...

28 Mart 2014

Selülit Nedir? 

Cildin bağ dokusunda ağrılı modüllerle seyreden , epidermis te portakal kabuğu görünümü yaratan, kıvrımlı görünümlü bir problemdir. Kadınların % 80 - 95' inde görülür Selülit üç aşamda gelişir.

Alerji Mevsimi Başladı...

28 Mart 2014

Bahar alerjilerini ortaya çıkaran nedenler nelerdir?
Alerjik kişilerin güzel bahar günlerini kabusa çeviren polenler ya da diğer adıyla çiçek tozları, bitkilerin erkek tohumlarıdır. Küçük polenler, rüzgarla taşındıklarından bitkiden kilometrelerce uzaktaki kişide bile alerjiye neden olabilir. Alerjik bireylerin polen alerjileri farklılık gösterir. 

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.