Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Güzelliğiniz ve sağlınız için ihtiyacınız olan en iyi Dermokozmetik Ürünleri hızlı ve güvenli olarak Dermokozmetika.com.tr'den online satın alabilirsiniz!

Mustela Dermo Cleansing Yeni Adıyla Gentle Cleansing Gel

Mustela Dermo Cleansing Yeni Adıyla Gentle Cleansing Gel
31.07.2023

Mustela Dermo Cleansing Yeni Adıyla Gentle Cleansing Gel

Dünyaca ünlü bebek ve anne ürünlerini içeren Mustela markası bebek bakım ürünleri içerisinde bir değişikliğe giderek ürünlerinden birinin adını değiştirmiştir. Mustela Dermo Cleansing ürünün adı artık Mustela Gentle Cleansing Gel olmuştur. Yenidoğan şampuanı olarak bilinen ve hizmete sunulan Mustela Dermo Cleansing günlük banyo temizliği adına mükemmel sonuçlar ortaya çıkartıyor. Bebeklerin tüm vücudunu ve saçlı bölgesini derinlemesine temizlemeye yardımcı olan saç ve vücut bakım şampuanı, yumuşak ve etkin bir şekilde temizlik sağlayarak büyük bir beğeni kazanmıştır. Yeni adıyla Mustela Gentle Cleansing Gel bebeklerin hassas cildine doğru bakımı büyük ölçüde sunuyor ve sabun içermeyen formüle sahip şampuan, bebeklerin cildine oldukça iyi bir şekilde koruma sağlıyor.

Yenidoğan ve bebekler üzerinde etki alanına sahip saç bakım şampuanı içeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde cilt toleransını bozmadan işlev sağlamaktadır. Evlerde akan suların çoğu kireçli bir yapıya sahip olması nedeniyle saç derisinin kurumasına sebebiyet veriyor. Nem dengesi tam olarak sağlanamayan saçlar, zaman içerisinde dökülmeye ve zayıflamaya başlıyor. Bu nedenle Mustela Gentle Cleansing Gel saç derisinin yıpranmasına izin vermeden saç derisinin nemlenmesini sağlar. Cildi rahatlatır. Göz yakmayan formülü ile bebeklerin banyodan büyük bir keyif almasını sağlar. Uzun saçlara sahip olan bebekler içinde kullanıma uygun olan yenidoğan şampuanı patentli olarak özel olarak formülize edilmiştir. Avokado özü ile güçlendirilmiş Dermo Cleansing yani Gentle Cleansing Gel yenidoğan bebeklerin henüz gelişmemiş ve gelişim aşamasında bulunan cilt bariyerlerinin sağlamlaşmasına yardımcı oluyor. Cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesine büyük bir katkı sağlıyor. Bebek bakım ürünleri içerisinde bulunan Mustela Gentle Cleansing Gel kullananlar tarafından oldukça fazla beğenilmektedir ve uzman gözetiminde üretilmektedir.

https://www.dermokozmetika.com.tr/mustela-dermo-cleansing-500ml-yenidogan-ve-bebek-sampuani

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.