sadsad x
asdasd

Bakım

Dudaklarınıza İyi Bakın

09 Şubat 2017

Dudaklarınıza İyi Bakın

Soğuk hava etkisini gösterdiği aylarda vücudunuzu korumak mümkün olur fakat yüzümüzü korumak düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Açıkta kalan yüz ovali rüzgâr gibi çeşitli dış etmenlere maruz kalır. Bunun sonucunda cilt bariyerlerinin dengesi bozulur ve bazı reaksiyonlar baş göstermeye başlar.

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

08 Şubat 2017

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

Biyoloji ve bilimden esinlenerek oluşturulan Bioderma ürünleri insanların kullanımına uygun formüller geliştirerek cilt sağlığını kontrol altında tutmaktadır. Bioderma, yaptığı araştırmalar sonucunda birçok soruna çözüm bulmuştur.

Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Termal Bakım

01 Şubat 2017

Ülkemizde çoğu kişide rastlanan hassas cilt, kan damarlarının cilt yüzeyine genetik açıdan daha yakın olmasına verilen addır. Sıcak hava, yüzdeki kan damarlarının genişlemesine ve gözeneklerin açılmasına neden olur.

Anti Aging Formüllü Vichy Ürünleri

16 Ocak 2017

Biliyoruz ki, üzüntü, sevinç gibi anlık ifadeleri belli etmek adına kullanılan el, yüz hareketlerine jest ve mimik denilir. Günlük hayatta her an kullanılan bu ifade şekli cilt yüzeyinde derin çizgilerin oluşmasına neden olur.

Kömür Maskesi

14 Ocak 2017

Biliyoruz ki, maskelerin ciltte çok önemli yararları vardır ve bu da maskeleri müşterilerin bakım rejiminin ideal destekleyicisi haline getirmektedir. Günümüzde piyasadaki Kömür maskelerine baktığımızda, çoğunlukla tek bir amaca yönelik formüle edildiklerini görüyoruz: akneye eğilimli ciltlerde aşırı yağı temizlemek. Şimdiye kadar çok nadir Kömür maskesi ciltteki birçok probleme hızlı ve güçlü bir şekilde bir arada çözüm sunmuştur.

1 2 3 4 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.