x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Uzman profesör ve dermatologların yardımlarıyla kurulan Bioxcin ürünleri Biota laboratuvarlarında geliştirilmiş özel formülleri sayesinde saç dökülmesine karşı etkili sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Erkekler ve kadınlarda meydana gelen saç dökülmesi kişileri psikolojik olarak olumsuz etkilemektedir. Saç köklerini derinlemesine temizleyen ve onaran saç bakım serumları düzenli kullanım ile saç dökülmesini azaltarak yok etmektedir. Saç derisinde oluşan sorunları gidermeye yönelik yaptıkları çalışmalar sonrasında müşteri memnuniyetini esas alarak kullanıcıların sorunlarına bitki özleri ile çözüm bulmuşlardır. Doğal içeriklerle hazırlanmış Bioxcin serumlar sık kullanılan ürünlerdendir.

Bioxcin Serum Etkileri

Sıvı olarak uygulanan serumlar saç dökülmesine karşı olumlu sonuçlar çıkarmaktadır. Bioxcin markası tarafından uzman dermatologların yardımıyla hazırlanmış Serum saç köklerine daha hızlı nüfuz eder. Saç dökülmesini ve dökülen saçın yerine saç çıkmasını sağlayan ilk ürünlere sahiptir. Bioxcin serumu düzenli kullanım ile bölgesel veya saç tabakasında oluşan boşlukları kısa sürede doldurmaya yardımcı olmaktadır. Saç temizliğinin ardından kullanılan serum saç tellerine etki ederek dış etmenlere karşı da koruma sağlar. Zayıf kıl köklerini güçlendirir ve canlanmasını sağlar. Bioxcin serum aynı zamanda henüz ölmemiş fakat görevini yerine getiremeyen kıl köklerini yeniden sağlığına kavuşturur. Saç hücrelerini uyarır ve yeniden görev yapmasını sağlamaktadır. Canlı ve parlak saçlara sahip olmak isteyen kişilerin düzenli olarak kullanması gereken Bioxcin serum ürünleri saç derisini yeniler. İçeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde saç derisini rahatlatır ve yatıştırır.

Bioxcin Serum Ürünleri

Bioxcin Genesis Serum, kuru ve normal saç tiplerinin kullanımına uygundur. Saç dökülmesi ile boğuşan kişilerin mutlaka kullanması gereken serumlar saçların yıpranmış her telini yeniden canlandırarak sağlığına kavuşmasına yardım etmektedir. Yeni saç kökleri çıkarmaya ve görevini yerine getiremeyen hücrelerin yeniden işlevselliğini sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan nem sayesinde saçın nem oranını dengede tutarak hızlıca uzamasını sağlar. Saça dolgunluk ve parlaklık verir. Her saçın ihtiyacına göre hazırlanmış Bioxcin serum günlük olarak nemli saçlara uygulanmaktadır.

Bioxcin Saç Güçlendirici Serum, Bioxcin tarafından üretilen yeni saç bakım ürünleri arasındadır. Kullanıldığı ilk günden itibaren saça dolgunluk ve hacim veren Bioxcin Quantum Bio Activ içeriğindeki bitkiler ile saç derisini besler. Saçların daha kalın ve gür çıkmasını sağlar. Sağlıklı saçlara kavuşmak isteyen kişilerin kullandığı Bioxcin serum ürünleri hasarlı bölgeleri bularak bu bölge üzerinde etkinliğini arttırmaktadır. Islak saça uygulanan Bioxcin serumlar saç dökülmesinin yoğun olarak görüldüğü bölgelere uygulanarak etkili sonuçlar çıkması beklenir.

Bioxcin Serum

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.