x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Gelişmiş dermatoloji laboratuvarlardan biri olan Biota bünyesinde yapılan araştırmalar sonucunda saç bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran Bioxcin Quantum ürünleri erkek ve bayanların ortak derdi, saç dökülmesi ve yeniden çıkması sorununa çözüm sağlamaktadır. Yağlı, normal ve kuru saçlar için üretilmiş şampuanlar düzenli kullanım ile kısa sürede etkinliğini sağlayarak kullanıcıların isteklerini yerine getirmektedir. Bioxcin markası kurucuları tarafından müşteri memnuniyeti oldukça önemli olması nedeniyle formüllerinde kullanıcı yorumlarını da esas almaktadır.

Bioxcin Quantum Serisi Etkileri

Dermatologlar tarafından hazırlanan eşsiz formüller, normal şampuanlara göre daha fazla etki sağlayarak kısa sürede saç derisinin düzelmesine yardımcı olur. Bioxcin Quantum ürünleri ilk önce saç derisine nüfuz ederek, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur. Güçsüz, zayıf ve ince saç tellerinin dökülmesine neden olan bu şampuanlar aynı zamanda kökün yok olmasına izin vermeden daha sağlıklı ve gür saç tellerinin çıkmasına yardımcı olur. Saç hücrelerini uyararak yeni saç tellerinin oluşmasını sağlayan bakım ürünleri özellikle erkeklerin en sık yaşadığı saç dökülme sorunlarına çare bulmaktadır. Saçın yeniden çıkmasını sağlayan Bioxcin Quantum ürünleri saça dolgun ve canlı bir görünüm sunar. Nemlendirici etkisi ile kuru saçların düzelmesine yardımcı olur. Tamamen doğal bitki özlerinin birleştirilmesi sonucunda oluşan saç şampuanları teknoloji ve bilim ile sentezlenerek harikalar yaratmaktadır. Quantum serisi kendi içerisinde 4 adet ürün bulunmaktadır. Kepeğe ve saç dökülmesine iyi gelen Bioxcin Double Effect kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Bioxcin Quantum Serisi Ürünleri

Kuru ve Normal Saçlar İçin Quantum; saç bakımı esnasında ilk kullanım ile beraber etkinliğini aktif bir şekilde gösteren Bioxcin ürünleri saç yapısının dengesini bozmadan temiz ve sağlıklı saçlara kavuşturmayı sağlamaktadır. Kepek oluşumuna da çare bulan Quantum serisi saç dökülmesini durdururken aynı zamanda saç derisinde meydana gelen deri kalkması yani kepek sorununu gidermeye yönelik etkinlikler göstermektedir. İlk olarak saç derisinde bulunan tüm ölü hücrelerin soyulmasına yardımcı olan ürünler daha sonra saç derisini tamamen temizleyerek doğal ve bakımlı gür saçların ortaya çıkmasını sağlar.

Yağlı Saçlar İçin Quantum; saçın yağlı olması cilt katmanlarında bulunan yağ deposunun düzensiz olarak çalışmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle bu sorunu ortadan yok etmek adına sebum seviyesi ve yağ dengesi en iyi şekilde düzene girmesi ve düzeninin korunması gerekmektedir. Saç tellerinde meydana gelen yağın derinlemesine işlenmeden temizlenmesine yardımcı olan saç şampuanı kullanıcılar tarafından yağ dengesini düzenlemesi açısından büyük bir beğeni kazanmıştır.

Bioxcin Quantum

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.