x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Saç ile sıkıntı yaşayan kişiler daha çok kozmetik ürünler yerine doğal içeriklere sahip bitkisel yöntemler denemektedir. Saç dökülmesi, incelmesi, kepeklenme gibi saç sorunlarına iyi gelen ve Biota laboratuvarlarında geliştirilen Bioxcin saç bakım ürünleri saç derisini yeniden yapılandırarak saç sorunlarına son vermeyi başarmıştır. Uzman dermatologların gözetimi altında yapılan saç bakım şampuanı geliştirilmiş formülü sayesinde kısa sürede saç dökülmesine mani olarak saçın eski sağlığına dönmesine yardımcı olmaktadır.

Bioxcin Forte Serisi Etkileri

Saç dökülmeleri genellikle kadınların aksine erkeklerde daha sık gözlenmektedir. İlk olarak saç dökülmesi alın çizgisi ve daha yukarısında meydana gelmeye başlar. Kulak yanlarında bulunan saç kılları daha güçlü olması nedeniyle güçsüzleşmesi ve incelmesi daha zor olduğu için ön ve tepe kısımlarında dökülmeler daha fazla gerçekleşmektedir. Erkekler de meydana gelen saç dökülmesi karakteristik bir durum olması nedeniyle hastalık olarak kabul edilmemektedir. Kadınlarda meydana gelen saç dökülmesi ise erkeklerin aksine hastalık olarak kabul edilir. Uzmanlar Bioxcin bakım ürünlerini tavsiye etmektedir. Tamamen doğal bileşenler ile üretilen ürünler yoğunluk bakımından çok fazla etki göstermektedir. Biocomplex B11 adı verilen içeriğe sahip olan bu saç bakım şampuanı saç derisinde meydana gelen dökülmeleri engellemesi ile kullanıcıların güvenini kazanmaktadır. Ölü hücrelerin temizlenmesi ve zayıf saç köklerinin yeniden canlanmasına yardımcı olan Bioxcin Forte serisi saça parlaklık ve dolgunluk vererek gür saçların meydana gelmesini sağlar. Saç dökülmesini önlemek adına zayıf saçların dökülmesini sağlayan Bioxcin Forte serisi saçı kökünden yok etmeyerek yeniden çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Bioxcin Forte Serisi Ürünleri

Bioxcin Forte Şampuan; tüm saç tiplerine uyum sağlamayı başarabilen saç bakım ürünü içerisinde bulunan doğal bileşenler sayesinde etkinliğini ortaya çıkarmaktadır. Uzun süren araştırmalar sonucunda saç dökülmesine en iyi çözümü sunan saç bakım şampuanı erkekler ve kadınlar üzerinde büyük bir etki yaratmaktadır. Saç dökülmesine engel olarak sağlıklı saçlara kavuşturmayı hedefleyen forte serisi anında saç hücrelerine nüfuz eder. Normal şampuanlardan sekiz kat fazla yoğunluğa sahip olan şampuanlar içeriğinde bulunan B11 ile saç dökülmesini kalıcı olarak engellemektedir.Forte ürünleri kullanıcıların oldukça uzun süre kullanması amacıyla 3 al 2 öde hediye kampanyaları ile hizmete sunmaktadır. Düzenli kullanım ile daha gür ve dolgun saçlara kavuşmayı sağlayan bu ürün dermatolojik araştırmalar ve testlerden geçerek kullananların %80’inde olumlu sonuçlar elde etmiş ve saç dökülmesini engellemiş aynı kişiler üzerinde %40’lık kısmın da yeniden saç tellerinin çıktığı gözlenmiştir.

Bioxcin Forte

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.