sadsad x
asdasd

Biorga

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
26 ürün

  Biorga Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Biorga, dermatoloji alanındaki başlıca sorunlara cevap veren ürünler hazırlayarak tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Dermatoloji alanında önemli bir marka olan Biorga, cildin, saçların ve tırnakların korunmasını, sağlıklı kalmasını sağlayan ürünler hazırlamaktadır.

  Biorga, ürün yelpazesinde günlük kullanıma uygun cilt bakım ürünleri yer almaktadır. Makyaj temizleme suyu, cilt temizleme sütü, kızarıklık karşıtı krem, güneş sonrası kuru yağ gibi ürün çeşitleri mevcuttur.  Siz de tüm ürünleri kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Cildin daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi için şüphesiz ki en önemli adım cilt bakımıdır. Cilt bakımının olmazsa olmazı ise temizleyici ürünlerdir. Makyaj yapılsın ya da yapılmasın cilt çevresel faktörler sebebiyle kirlenir. Gün sonunda cilt yeteri kadar temizlenmez ise ölü hücreler birikir, siyah nokta ve gözenek oluşumu meydana gelir. Bunun yanı sıra cilt yüzeyinde biriken ölü deriler cildin emilim gücünü de düşürür ve üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkinliğini azaltır. Bu sebeple günlük olarak cilt sabah akşam temizlenmeli sonrasında nemlendirici bakım ürünleri uygulanmalıdır. O halde gelin birlikte Biorga markasının en popüler ürünlerine göz atalım…

  Apaisac Biorga Micellar Gel

  Hassas cilt tipleri için geliştirilmiştir. Gün içerisinde gece ciltte biriken yağı temizler. Aynı zamanda makyaj temizleyici olarak da kullanabilirsiniz. Yapısı sayesinde cilde yumuşaklık kazandırır, cildi nemlendirir ve rahatlatır.

  Apaisac Biorga Intensive Moisturizing Cream

  Hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiş yoğun nemlendiricidir. Cildi çevresel etkenlere karşı korur. Cilt üzerindeki gerginlik ve kuruluk hissinin azaltılmasına yardımcıdır. Cildi uzun süreli nemlendirir ve yumuşaklık hissi sağlar.

  Siz de tüm Biorga ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.