sadsad x
asdasd

Bioderma White Objective - Leke Bakımı

6 ürün

  Bioderma White Objective

  Hava kirliliği, güneş ışınlarına maruz kalma gibi etkenler ciltte lekelenmeye neden olabilir. Bioderma’nın leke problemi yaşayan hassas ciltler için geliştirdiği cilt aydınlatma serisi White Objective, temizleyici ve tamamlayıcı bakım ürünleri sunmaktadır. Cilt tonunu eşitlemeye ve aydınlatmaya yardımcı peeling etkili yıkama jeli, gündüz bakım kremi, yoğun gece bakım serumu ürünleriyle leke sorunu yaşayan ciltler için hedefe yönelik etki göstermektedir. Tamamlayıcı bir bakım ürünü olarak ellerdeki lekelenmeye özel kremi de bulunan White Objective serisi sayesinde pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz.

  Yaşın ilerlemesi ve aşırı güneş ışığına maruz kalmak, ciltte çeşitli lekelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlar. Bu lekelerin giderilmesi ve ciltteki ton farklılıklarının eşitlenmesi için Bioderma White Objective serisi ürünlerini cilt bakımınız için kullanabilirsiniz. Cildin aydınlığını ve canlı görünümünü geri kazandıran Bioderma White Objective kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

  Cilt Neden Lekelenir?

  Cilt lekelerinin birçok sebebi vardır. Bu sebeplerin en başında;

  • Güneşe fazla maruz kalmak
  • Kimyasal ürün kullanmak
  • Yaşın ilerlemesi
  • Genetik faktörler
  • Doğum öncesi ve sonrası
  • Akne ve sivilce

  Gibi unsurlar gelmektedir. Bioderma laboratuvarları tarafından üretilen White Objective serisi ile cilt lekelerinden kurtulmak mümkün! Doğal içeriğe sahip olan Bioderma White Objective leke karşıtı bakım ürünleri düzenli kullanıldığında cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır.

  Bioderma White Objective Foaming Cleanser

  Leke karşıtı geliştirişmiş peeling etkili Bioderma White Objective Foaming Cleanser cildi nazikçe temizler. Peeling etkisi sayesinde cildinizi ölü derilerden arındırarak gözle görülmeyecek şekilde soyma işlemi gerçekleştirir. Böylece cildinizin daha aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Yüz ve vücut için kullanıma uygun bu ürünü nemli cilde masaj yaparak uygulayın ve bol su ile durulayın. Cildinizi temizledikten sonra etkili bir bakım için geceleri Bioderma White Objective Serum uygulayabilirsiniz. Gündüzleri cilt yapınıza uygun yüksek koruma faktörlü güneş kremi uygulamayı ihmal etmeyin.

  Diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında cilt problemlerini ciddi ölçüde azaltan Bioderma, her zaman sizi memnun edecek sonuçları sunuyor. Leke problemi yaşayan hassas ciltler için ideal bir bakım sunan Bioderma White Objective ürünlerine Dermokozmetika fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.