Yandex Metrica

Bioderma White Objective - Leke Bakımı

8 ürün

  Hava kirliliği, güneş ışınlarına maruz kalma gibi etkenler ciltte lekelenmeye neden olabilir. Bioderma’nın leke problemi yaşayan hassas ciltler için geliştirdiği cilt aydınlatma serisi White Objective, temizleyici ve tamamlayıcı bakım ürünleri sunmaktadır. Cilt tonunu eşitlemeye ve aydınlatmaya yardımcı peeling etkili yıkama jeli, gündüz bakım kremi, yoğun gece bakım serumu ürünleriyle leke sorunu yaşayan ciltler için hedefe yönelik etki göstermektedir. Tamamlayıcı bir bakım ürünü olarak ellerdeki lekelenmeye özel kremi de bulunan White Objective serisi sayesinde pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz.

  Bioderma White Objective

  Güneş, hava kirliliği, yanlış cilt bakımı cilt lekeleri ve izlerine neden olabilir. Bu sorunların giderilmesi için cilt bakım ürünleri konusunda uzman Bioderma White Objective serisi cildin aydınlığını ve canlı görünümünü geri kazanmasını sağlar.

  Yaşın ilerlemesi ve aşırı güneş ışığına maruz kalmak, ciltte çeşitli lekelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlar. Bu lekelerin giderilmesi ve ciltteki ton farklılıklarının eşitlenmesi için Bioderma White Objective serisi ürünlerini cilt bakımınız için kullanabilirsiniz.

  Cilt lekelerinde  çözüm sağlayan ve yüksek UV koruması nedeniyle kalem formunda aydınlatma imkanı sunan ürün, glikolik asit içeriği için peelingin etkisini artırıyor. Özellikle kahverengi lekelerin üzerinde olumlu etkisi bulunan ve lokal uygulamalarla nokta atışı yapmanızı sağlayan kalem formu, her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bir dermokozmetik ürün halinde tüketime sunuluyor.

  Diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında cilt problemlerini ciddi ölçüde azaltan Bioderma, her zaman sizi memnun edecek sonuçları sunuyor. Leke problemi yaşayan hassas ciltler için ideal bir bakım sunan White Objective serisi ile eksiksiz bir bakım kiti oluşturabilirsiniz.

  Cildin beyazlaması için birçok maske kullanılsa da cilt lekeleri söz konusu olduğunda bu ürünlerin tercih edilmesi daha işe yarar bir sonuç alınmasını sağlar. Özellikle kahverengi lekeler ve güneş lekeleri söz konusuysa cildin hassasiyetine uygun bir ürün seçilmesi şarttır.  

  Cilt Neden Lekelenir?

  Cilt lekelerinin birçok sebebi vardır. Bunların başında sivilce izlerinin kalması, makyajın yeterince temizlenmemesi ve güneş ışınlarının zararlı etkileri bulunabilir. Kimyasal ürünlerin kullanılması nedeniyle de cilt problemleri ortaya çıkabilir. Bu durumda düzenli olarak cildin temizlenmesi ve bakımının yapılması şarttır.

  Bioderma laboratuvarları tarafından üretilen White Objective serisi ile cilt lekelerinden kurtulmak mümkün olabiliyor. Asidik özelliği olan meyveler sayesinde cildin kaliteli derisini ortaya çıkarmak için soyma etkisiyle lekeleri gideren seride, serum, krem, arındırıcı jel gibi birçok farklı ürün kullanılmaktadır.

  Dermatologlar birçok farklı iz yok etme yöntemi kullanarak cildin daha pürüzsüz görünmesi için krem olarak bu seriyi tavsiye etmektedir. Özellikle ciltteki sivilce izleri tedavi edilmediğinde, güneşin de etkisiyle cilt sorunlarının artmasına yol açar. Bioderma ürünleri ile siz de cildinize uygun ürünleri kullanabilirsiniz.

  Doğal bir içeriğe sahip olan krem ve leke bakım ürünleri, düzenli olarak kullanılarak cildin berrak görünümüne kavuşmasını sağlayacaktır.

  White Objective Foaming Cleanser

  Leke problemi olan ciltlerdeki bariz izleri yok etmek için peeling etkili temizleme jeli olarak tercih edeceğiniz ürün, aydınlık görünüm sağlamayı tüm yüzünüz için garantiler. W.O. patenti olan onarıcı özelliği ile cildin konforlu biçimde temizlenmesini sağlar. Kremsi köpük formatında olan  ürün, 200 ML tüp ya da 500 ML pompalı şişede satışa sunulmuştur. Haftada bir iki kez kullanılan ve sürüldükten sonra 5 dakika kadar bekleterek yıkanması gereken White Objective foaming cleanser sabun içermeyen formülüyle kullanılabilir.

  White Objective H2O

  Makyaj temizlemek için tercih edeceğiniz White Objective H2O, gözenekleri tıkamadan  lekeli görünümün giderilmesini sağlamaktadır. Hassas hareketlerle bir pamuk yardımıyla kullanılan ürün, foaming cleanser ile birlikte kullanılabilir. Makyaj, iyi temizlenmediği zaman kimyasal ürünlerin etkisi ciltte lekelenmelere yol açar. Bu yüzden H2O size ihtiyacınız olan arınmayı sağlayacak, temiz bir cilde kavuşmanızı kolaylaştıracaktır. Temizlik sonrası kalem ya da kremi sürüp, güneş koruyucunuzla cildinizin bakımını tamamlayabilirsiniz.

  White Objective Fluid

  SPF 25 özelliğiyle gözenekleri tıkamadan kullanılacak olan C vitamini içerikli bu ürün, kahverengi lekelerin üzerine doğrudan uygulanabilir. Ciltteki sorunlar için gereken tedbirlerin alınması ve güvenle kullanılması için tamamlayıcı bakım ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

  White Objective Serum

  Yüz ve boyun bölgesi için ideal bir cilt bakımı sağlayan White Objective serum ile hem genç görünümün korunması hem de C vitamini etkisiyle cildin lekelerinin azalması mümkün olur. White Objective serisi, tüm yüz için ya da sadece lokal izleri gidermek için de kullanılabilir.

  White Objective Pen

  UVA ve UVB filtreleri bulunan ve cildi güneş ışınlarından koruyan ürün, günde 2-3 kez kahverengi renklerin üzerine uygulanır. Lekelerin görünümünün azalmasıyla birlikte, yeniden leke oluşmaması için güneş koruyucu özelliği olan kremlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Günde birkaç kez sürülen bu krem sonrası, güneş koruyucu krem tercih edebilirsiniz.

  White Objective Hand Cream

  Sadece yüzümüz değil ellerimiz de güneş lekeleri oluşabilir. Bu sebeple yüzümüze gösterdiğimiz hassasiyeti ellerimize de gösterebiliriz Bioderma laboratuvarlarının patentli W.O. formülü ile kahverengi lekeler için el kremi ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

  Bioderma White Objective Leke Kremi Kullananlar

  Bioderma White Objective leke kremi kullananlar güneş koruyucu ile birlikte kullandıkları bu ürünlerden memnun olduklarını belirtmiştir.  Her 100 kadından 8’i, kahverengi lekelerin gözle görülür şekilde yok olduğunu belirtmiştir.

  Leke kremi kullanımı sonrası güneş koruyucu sürülmesi, yeni cilt izlerinin oluşmasını önlediği gibi, eskiden var olan ton farklılıkları yaratmasının önüne geçecektir. Cilt bakımıda hassas ciltlere dahi etkin bir bakım imkanı sunan Bioderma White Objective serisi ile lekesiz bir cilde sahip olmak hayal değil.

  Düzenli kullanımda kalıcı olarak lekelerin giderilmesini sağlayan bu ürünü tamamlayıcı ürünlerle birlikte kullanarak daha aydınlık bir cildin ortaya çıkması da kolaylaşıyor. Leke ürünleri arasında en çok tavsiye edilenlerden biri olan White Objective düzenli kullanım için uygun ürünler arasındadır.

  Siz de cildinizin doğal sağlığını kazanması için Bioderma serisinin ürünlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.