Bioderma Sensibio - Hassas Cilt Serisi

12 ürün

  Bioderma’nın hassas ciltler için geliştirdiği Sensibio serisi temizlik, bakım ve tamamlayıcı bakım ürünleri sunmaktadır. Hassas ciltler genellikle kızarıklık, yanma, nem kaybına bağlı olan kuruluk ve gerginlik gibi problemlere sahiptir. Bu ciltleri rahatlatıp yatıştıran misel solüsyon içeriği sayesinde Sensibio ürünleri dermatologların da önerdiği bir seridir. Temizleme jeli, makyaj çıkarıcı ve nemlendirici kremlere ek olarak göz çevresi kremi, maske, antiperspirant deodorant ile bütün bir cilt bakımı sağlayan Bioderma Sensibio sayesinde cildinizin tolerans seviyesi yükselecek, kuru ve gergin hali düzelecektir.

  Bioderma Sensibio

  Kızarıklık, yanma ve nem kaybına sahip olan hassas çitler için çeşitli ürün geliştiren Bioderma'nın  temizlik, tamamlayıcı bakım ve bakım ürünleri serisi olan Sensibio, en çok tercih edilenler listesinde yer almaktadır. Misel solüsyon içeriği sayesinde ciltleri yatıştırarak dinlendiren Bioderma Sensibio ürünleri dermatologlar tarafından da önerilen en önemli seridir. Sensibio H2O ile Bioderma, tüm hassas ciltlere uygun bakım ürünleri sunmaktadır.

  Uzmanların tercih ettiği markalar arasında olan Bioderma Sensibio ile hassas cildin bakımı tamamlanarak ihtiyaç duyulan hassasiyetin ve kızarıklığın giderilmesini kolaylaştırıyor. Yanma hissi ve kızarma sorunlarını her mevsim yaşayan hassas ciltlerin toleransı yükseltilerek, cildin sorunsuz olarak bakımının yapılması sağlanıyor.

  Sensibio serisini ailece kullanma imkanı bulunduğundan çocuklar ve yetişkinler için güvenle tercih edilebiliyor. Kendine has bileşenleriyle birlikte tüm cilt tiplerine uygun ürün yelpazesine sahip olan Bioderma Sensibio H2O, Gliserin, Ksilitol, Laminarya ve Enoksolon gibi maddeler içermektedir. Bu seride hemen hemen her ürününde kendine has formülleriyle mükemmel ürünler sunulmaktadır.

  Bioderma Sensibio Ürün Grubu

  Bioderma tarafından üretilen Sensibio, çeşitli cilt sorunlarına ve cilt bakımına karşı krem, losyon ve jel formlarında çok sayıda ürün çeşidine sahiptir.

  Bu seri; krem, losyon ve jel olmak üzere çeşitli formlarda farklı cilt tiplerine uygun üretilmiş. Ana maddesi H2O olan Bioderma Sensibio, Nucontrol Complex’e sahiptir. Her ürününde klisilitol ve gliserin içeren patentli bakım sistemidir. İçeriğindeki misellerle kirlerin mikro emülsiyonunu gerçekleştirirken, cilt dengesinin korunmasına destek olmaktadır. Yatıştırıcı aktif ajanları sayesinde cilt temizliği sırasında ya da sonrasında oluşabilecek tahrişi önleyen seri  zengin ürün yelpazesiyle Bioderma’nın en çok tercih edilen ürünlerindendir.

  Bioderma Sensibio H2O

  Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici, makyaj çıkartıcı ve yatıştırıcı yardımcı misel solüsyon olan Bioderma H2O, tüm yetişkinlerin yüz ve göz temizliğinde kullanabileceği bir üründür. Durulama gerektirmeyen Bioderma H2O, cildi yatıştırır ve cildin doğal dengesinin korunmasına destek olmaktadır, ferahlık hissi veren seri gözenekleri temizlemekte birebirdir. Bioderma H2O sabah ya da akşam haftada 7 gün kullanılmaktadır. Günde bir kere kullanımın yeterli olan ürünü makyaj pamuğuna dökerek yüzünüzü nazikçe temizleyebilirsiniz. Tamamen temiz hissedene kadar uygulamanız gereken Sensibio H2O’yu uygulamanızın ardından yüzünüzü temiz bir havluyla hafifçe kurulamanız yeterli olacaktır. Makyaj sonrasında gönül rahatlığıyla kullanılabilen Sensibio H2O temizleme sonrasında oluşabilecek tahrişi de önlemektedir.

  Foaming Gel

  Nem kaybı yaşayan ciltlerce kullanılan ürün grubu Özel nemlendiricili temizleme jelidir, cildi nazikçe temizleyerek makyajdan arındırmaya yardımcı olan Sensibio Foaming Gel, yüz ve göz çevresinin kullanımına uygundur.

  DS+ Foaming Gel

  Yağlı ciltten kaynaklı rahatsızlık hissini ortadan kaldıran Sensibio DS+ Foaming Gel, kızarıklı ve yağlı pullanma problemini yaşayan ciltler için özel olarak üretilen temizleme jelidir. Cildin dengesine uygun olan, sabun içermeyen yapısıyla kurutmadan nemlendirme sağlar.

  Tolerance+

  Aşırı hassas ve toleranssız ciltler için üretilen Tolerance+, ciltteki aşırı hassasiyeti yatıştırmayı sağlayan bakım kremidir. Ayrıca cildin tolerans seviyesini de arttıran Tolerance+ cildin nemlenmesine yardımcı olurken daha parlak görünmesini de sağlamaktadır. Hiç bir alerjik etkisinin bulunmadığı Tolerance+ gözenekleri tıkamamaktadır.

  AR Cream

  Kızarıklık sorunu olan hassas ciltler için üretilen ürün, yatıştırıcı ve nemlendirici bakım kremidir. Makyaj bazı olarak da kullanılabilen AR Cream, sabah veya akşam olmak üzere haftanın her günü kullanıma uygundur.

  AR BB Cream

  Kızarıklığa eğilimli hassas ciltlerce kullanılan serinin bu ürün grubu, kızarıklığı azaltmaya yardımcı renkli dokuya sahip BB kremdir. Kızarıklık görünümünü gözle görünür bir şekilde kapatan bu ürün grubu,  cilt tonunu eşitlemeye de yardımcı olmaktadır.

  Light

  normal, karma hassas ciltler için tolerans seviyesini yükselmeye yardımcı olan Light, hafif dokusuyla cildi nemlendirmeye yardımcı olmaktadır.

  Rich

  Toleranssız ve kurudan çok kuruya dönük cilt tiplerinin tolerans seviyesini arttırmak ve cildi nemlendirmek için kullandığı Rich günlük bakım kremidir. Cildi derinlemesine temizleyerek gerginlik ve rahatsızlık hissinin azalmasına yardımcı olan ürün grubu makyaj bazı olarak da kullanılmaktadır.

  DS+ Cream

  Yağlı ciltte oluşan rahatsızlık hissini ortadan kaldıran, kızarıklık ve yağlı pullanma problemini önleyen bir bakım kremidir. Haftann 7 günü gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün düzenli kullanımda gözle görünür bir şekilde yağlı pullanmalarda azalmalar göstermektedir.

   Freshness Deodorant

  Bioderma Sensibio’nun dört farklı tamamlayıcı bakım ürünü vardır. Freshness Deodorant, hassas ve toleranssız ciltler için üretilmiş alüminyum tuzları ve alkol içermeyen hipoalerjenik deodoranttır.

  Anti-perspirant Deodorant

  Anti-perspirant Deodorant ise yine hassas ve toleranssız ciltler için üretilmiştir. Alkol içermeyen, hipoalerjenik anti-perspirant deodorant olan ürün gün boyu etkilidir. Aşırı terleme sorununu ortadan kaldıran Anti-perspirant Deodorant, giysilerinizde beyaz kalıntı bırakmamaktadır.

  Mask

  Bir diğer tamamlayıcı bakım ürünü hassas ve tolerans seviyesi düşük ciltler için mükemmel bir nemlendirici olan ürün grubu cildi yatıştıran bakım maskesidir.

   Eye Contour Gel

  Bioderma‘nın tamamlayıcı bakım ürünlerinden kızarıklık ve hassasiyeti bulunan ciltler için kullanılan Eye Contour Gel, göz çevresi için üretilmiş özel bir bakım kremidir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.