sadsad x
asdasd

Bioderma Sensibio - Hassas Cilt Serisi

13 ürün

  Hassas ciltler için geliştirilmiş Bioderma Sensibio serisini keşfetmek için kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz.

  Cilt çevresel faktörlere olan direncini kaybettiğinde hassaslaşmaya başlar. Fakat bu durum kişiden kişiye farklılık gösterir. Çünkü cilt nemsiz kalıp kuruduğunda, mevsim geçişlerinde, genetik faktörler sebebiyle veya medikal tedavi ilaç kullanımına bağlı olarak da hassaslaşabilir. Hassas cildin en belirgin özelliği ciltteki kızarıklıktır. Bioderma Sensibio serisi de tam bu cilt problemlerin önüne geçmek için tasarlanmıştır. Seri içeriğinde makyaj temizleme suyu, yüz temizleme jeli, nemlendirici bakım kremi, göz çevresi bakım kremi, BB krem ve deodorant bulunmaktadır. Sizde cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olan ve ciltteki hassasiyetin, kızarıklığın giderilmesini sağlayan Bioderma Sensibio ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Hassas Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

  Cildiniz hassas fakat hangi ürünleri kullanmanız gerektiğine karar veremiyorsanız cilt bakım önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

  Öncelikle makyaj uygulamayı seviyorsanız veya işiniz gereği yapmak zorunda kalıyorsanız kesinlikle makyajınızı temizlemeden başınızı yastığa koymayın! Vaktiniz yoksa veya silmeye üşeniyorsanız pratik bir makyaj temizleyici ile cildinizi arındırarak kendinize vakit kazandırabilirsiniz. Nasıl mı?

  Bioderma Sensibio H20 ile Pratik Cilt Temizliği!

  Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen Bioderma Sensibio H2O yüz, göz ve dudak makyajınızı tek adımda temizler. Suya dayanıklı makyajı dahi kolayca çıkartmayı sağlayan Bioderma Sensibio H2O cildi nemlendirir ve yatıştırır. Geliştirilmiş içeriği cildin doğal yapısını korumayı destekler. Kullanım alanı geniş H2O durulama gerektirmeyen özelliği sayesinde pratik uygulama sağlar. Yapmanız gereken sadece bir pamuk yardımıyla tüm cildinizi temizlemek!

  Cildinizi silerek temizlemek istemiyorsanız ikinci bir alternatif olan Bioderma Sensibio Foaming Gel ürününü tercih edebilirsiniz. Cildinizi temizlerken makyajı ciltten arındırır. Kremsi yapıda köpük formu cildi nemlendirir ve besler. Bioderma Sensibio Foaming Gel yüz ve göz çevresi kullanıma uygun özelliği ile pratik uygulama sağlar. Nemli cildinize masaj yaparak uygulayın ve bol su ile durulayın. Sonrasında cilt yapınıza uygun nemlendirici bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin.

  Bioderma Sensibio Ar, Bioderma Sensibio Riche, Bioderma Sensibio Ds+ ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika üzerinden inceleyebilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz. Alışveriş sırasında hediyenizi seçmeyi unutmayın!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.