Bioderma Sebium - Yağlı ve Akneli Cilt

15 ürün

  Farklı cilt tiplerindeki sorunlara uygun olarak geliştirilen Bioderma serilerinden Sebium, karma ve yağlı ciltlerin derinlemesine temizlenmesine ve yağ fazlalığının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yağ dengesinde bozukluk yaşayan bu ciltler, Sebium serisinin doğal formüllü ürünleriyle tam bir bakıma sahip olur. Temizleyici hijyen ürünlerinin yanı sıra ciltteki inatçı pürüzleri kapatmaya yardımcı kremleri, cildi kurutmayan makyaj çıkarıcıları ve peeling etkili jelleri ile tamamlayıcı bakım ürünleri de sunar. Karma ve yağlı ciltlerin yağ dengesinin ayarlanması, gözeneklerin sıkılaşması ve cildin ışıltısının yeniden kazandırılması için Bioderma Sebium serisi doğru bir tercih olacaktır.

  Bioderma Sebium

  Cilt bakımında dermatologların en çok tavsiye ettiği markalardan olan Bioderma Sebium serisi ile akne sorunlarının tedavisine destek verici dermokozmetik çözümleri kullanabilirsiniz. Ergenlik ve yetişkinlik dönemi akne tedavisinde cildin bakımını sağlayan Sebium serisi, arındırıcı, temizleyici, nemlendirici ve koruyucu bakım ürünleriyle cildinize hizmet ediyor.

  Yağlı cilt, nem problemi yaşamasa da, yağ dengesinin olmaması nedeniyle sivilcelere yol açabilir. Bu yüzden cildin temizlenmesi ve nem dengesinin sağlanması son derece önemlidir. Karma ve yağlı cildin bakımı için önemli olan temel malzemeleri temin edebileceğiniz Bioderma Sebium serisiyle, karma ve yağlı ciltlerin bakımı eksiksiz biçimde tamamlanıyor.

  Ciltteki fazla yağı emen ve cildin nem dengesini sağlarken kurumasını önleyen bu seri, akne probleminin tedavisinde yardımcı ürün grubu içinde cilt problemlerini gideriyor. Bakım kiti günlük kullanıma uygun olduğundan her zaman eksiksiz bir bakım garantilenir.

  Akne için kullanılan antibiyotik ya da diğer tropikal tedaviler haricinde yağlı ve yağa eğilimli cilt için günlük bakımı tamamlayan ürün grupları kullanılabilir. Sebium serisinin tüm ürünlerinde kullanılan patentli Fluidactiv maddesi sayesinde, aşırı yağın ortadan kaldırılarak cilde doğal bir görünüm verilmesi hedeflenir.

  Doğal ürünlerle cilt bakımının sağlamasını mümkün kılan Bioderma laboratuvarları problemli ciltleri tedavi etmek için her zaman dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

  Sebium Foaming Jel

  Cilt bakımının temeli olan arındırma işlemini gerçekleştirmek için günlük kullanıma uygun olan Sebium foaming jel ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Ciltteki yağ ve kiri derinlemesine temizleyen ürün, sabah ve akşam düzenli olarak kullanılır. Sabah ve akşam ıslatılarak yüze uygulanan ürün bir iki dakika bekletilir ve daha sonra cilt durulanır. Yağlı ve karma ciltler için akne söz konusu olmasa bile genel cilt temizliği için yıkama jeli olarak tercih edilmektedir.

  Sebium Bar

  Arındırmak için tercih edeceğiniz sabun türü bar ile cildinizi kurutmadan kir ve yağlardan arındırabilirsiniz. Fluidactiv patent kompleksi sayesinde ciltteki yağ fazlalıklarının giderilmesini sağlar. Sabah ve akşam ıslak cilde sürülen ürün, bir kaç dakika bekletilerek yüz durulanır. Sabun gibi cildi kurutmayan bu ürünün tercih edildiği yağlı cilt bakımında Sebium serisinin bu ürünü kullanılabilir.

  Sebium H2O

  Makyaj temizleme losyonu olarak kullanılan Sebium H2O misel solüsyon ile durulama gerekmeyen durumlarda yüzdeki kir ve makyajın temizlenmesi de sağlanır. İnatçı pürüzleri olan ciltlerin temizliğinde mikroemülsiyon yapısıyla kullanılan krem, göz makyajı temizliği için de kullanılır. Durulama yapılmayacak durumlarda Sebium H2O kullanılır.

  Sensitive

  Cilt makyajında baz olarak da kullanabileceğiniz bu ürün, yağlı cildinizin bakımı için aşırı hassasiyet ve kızarıklık söz konusu olduğunda güvenle kullanılabilir. Hipoalerjenik olan ve komedon yapmayan ürünler, cildin rahatlamasına ve arınmasına yardımcı olmaktadır. Sebium serisi de bu ürünlerden biridir: Kızarıklık ve aşırı hassasiyet söz konusu olduğunda bu ürün tercih edilebilir.

  Global

  Sebium Global ve Sebium Global Cover renkli ve renksiz çeşitleriyle cildin inatçı pürüzlerini ve siyah noktalarını giderirken, nem dengesini de korur. İnatçı pürüzler ve lekeler için renkli formdaki Sebium Global Cover kullanılarak cilt bakımının eksiksiz biçimde tamamlanması söz konusu olabilir. Makyaj bazı olarak kullanabileceğiniz bu ürün cilt rengini de eşitler ve doğal bir makyaj imkanı sağlar.

  Mat Control

  Sebium mat control serisiyle ciltteki açık gözeneklerin sıkılaşması söz konusu olurken, parlamaların da önüne geçilir. Yapışkan içermeyen ve 8 saat süren bir etkinlik sağlayan ürün, sabah ve akşam kullanılabilir. Krem jel dokusuyla cildin mat görünmesini sağlayan ürünler, paraben içermediği için güvenle kullanılabilir. Aşırı parlaklık ve açık gözenekler söz konusu olduğunda Sebium mat control ürünü kullanılabilir.

  Lotion

  Yağlı ciltler için gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayan Sebium Lotion, salisilik asit ve agarik asit ile cildin arınmasını sağlar. Ayrıca düzenli kullanıldığında gözeneklerde küçülmeler söz konusu olur. Çinko glukonat ve B6 vitamini ile cilt Ph’ının düzene girmesini sağlar.

  Pore Refiner

  Sebium Lotion ile birlikte kullanıldığında ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasını kolaylaştıran Sebium Pore Refiner sağlıklı bir cilt yapısının oluşması konusunda yardımcı olmaktadır. Sabah ve akşam her gün kullanacağınız ürün, cildiniz tarafından kolayca emilir ve makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

  Serum

  Yerleşik cilt sorunlarının giderilmesini sağlayan ve cildin doğal ışıltısını geri kazandırmayı hedefleyen Sebium serum ile glikolik asit bakımını sağlayabilirsiniz. Gece bakımıyla birlikte 4 haftalık kür şeklinde kullanıldığında cildin görünümünde belirgin bir düzelme görülür. Yıpranan ve zayıflanan cilt dokusunu onarmak için kullanılan Sebium serum ile sağlıklı bir cildin ortaya çıkması mümkün olabilir.

  Hydra

  Akneli ciltlerde, cildin kurumasını önleyecek birçok alternatif arasında tercih edeceğiniz Sebium Hydra ile cildin gerginlik hissi azalarak esnekliği ve parlaklığının artması söz konusu olur. Düzenli kullanımda kızarıklıkların giderilmesi hedeflenerek cildin kusurlarından arınması sağlanır. Cildin kuruması önlenerek doğal nemini kazanması mümkün olabilir.

  Sebium Exfoliating Jel

  Karma ve yağlı ciltler için kullanacağınız Sebium Foaming jel haftada bir iki kez kullanılarak göz hariç her yere sürülür. İyi temizlenmiş cilde uygulandığında etkisi 4 haftada görülen ürün, cildin doğal parlaklığını ve canlılığını yeniden kazandırır. Aknelere lokal olarak da uygulanabilen foaming jel ile sağlıklı ve doğal nemlenen bir cilt mümkün olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.