sadsad x
asdasd

Bioderma Güneş Kremi

25 ürün

  Her mevsim cilt bakımında eksiksiz bir rutin oluşturmak için güneşe karşı gerekli tedbirlerin alması gerekir. Çünkü güneşte uzun süre korunmadan kalmak başta leke olmak üzere çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Sağlıklı bir cilt, eksiksiz bir bakım için güneş kremi kullanımı oldukça önem taşır. Bioderma Photoderm serisi sayesinde hem kendinizi hem de tüm ailenizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyabilirsiniz.

  Bioderma Photorderm seri içeriğinde yetişkinler için güneş kremi, güneş losyonu, güneş koruyucu sprey, renkli güneş kremi, çocuk güneş kremi, bebek güneş kremi, bronzlaştırıcı yağ çeşitleri bulunmaktadır.

  Cildin her mevsim güneşin zararlı ışınlara karşı korunmasının gerekliliği birçok bilimsel araştırmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Güneş koruyucular sadece yaz aylarında kullanılması gereken bir ürün sanılsa da aslında yaz kış bakım rutinimizin arasından çıkmaması gereken ürünler arasında yer almaktadır.

  Güneş Kremi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Güneş kremi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli kural kişinin cilt tipidir. Her cildin yapısı farklı olduğu gibi ihtiyaç duyduğu bakımda farklılık gösterir. Bioderma güneş kremi her cilde özel olarak geliştirilmiştir.

  Hassas ciltler için geliştirilmiş Bioderma Sensitive Extreme Milk SPF 50 güneş sütü cildinizi güneşe karşı korurken hassasiyeti yatıştırır. Geliştirilmiş içeriği cildin doğal yapısını güçlendirir.

  Karma ve yağlı bir cilde sahipseniz Bioderma Photoderm Nude Touch Color SPF 50 tamda size göre olabilir. Hafif renkli yapısı cilt kusurlarını kapatarak cilde eşit bir renk tonu sağlar. Yağsız yapısı sayesinde cildinizi yağlandırmaz ve gün boyu mat bir görünüm kazandırır.

  Bioderma Aquafluide SPF 50+ güneş koruyucu ise tüm ciltler için kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Cildi güneşe ve çevresel faktörlere karşı korur ve yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Yağsız ince yapısı ciltte ağırlık hissi bırakmaz.

  Bioderma Bebek ve Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Bakım

  Bebeklerin cildi çok ince ve hassas olduğu için güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı savunmasızdır. Bu sebeple bebekler doktor gözetiminde güneşe çıkarılmalı, narin ve hassas ciltleri mutlaka korunmalıdır.

  Her anne bebeğinin sağlığı için endişe duyar. Özellikle bebek cilt bakımında doğru ürün tercih edebilmek adına son derece araştırmacı olur. Bioderma bebek güneş kremi ile bebeğinizin hassas cildini koruyabilirsiniz. Bebek ve çocukların narin cildine göre geliştirilmiş özel formülü güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. Mineral içeriği sayesinde bebeğinizin cilt bariyerinin güçlenmesini desteler.

  Sizde Bioderma renkli güneş kremi, Bioderma Mineral Compact, Bioderma şeffaf güneş koruyucu ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, cildinize en uygun güneş kremini uzmanlarımızdan yardım alarak tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.