Yandex Metrica

Bioderma Photoderm - Güneş Serisi

34 ürün

  Hassaslaşan cilt tabakası nedeniyle ciltte kahverengi lekeler oluşmaya başlar. Özellikle beyaz tenliler  ve çocuklar için zararlı olan bu etki, koruyucu serisiyle dikkat çeken Bioderma ürünleri sayesinde azaltılabilir. Hücresel Bioprotection patenti ile tüm cilt tiplerine uygun olan bakımın sağlanması için Bioderma güneş kremi çeşitleri güneşe maruz kaldıktan önce ve sonra bakımlarıyla onun zararlarına karşı kalkan oluşturuyor.

  Bioderma Güneş Kremi

  Her mevsim cilt bakımında eksiksiz bir rutin oluşturmak isteyen birçok kişi, güneşe karşı gerekli tedbirleri almaları gerektiğini çok iyi bilir. Bioderma, tüm cilt tipleri için çocuk ve yetişkinlerde kullanılacak olan Photoderm serisiyle, güneşin zararlı ışınlarına karşı bir kalkan oluşturmuştur.

  Kışın yüzünü göstermesini dört gözle beklediğimiz, yazın ise kaçacak yer aradığımız enerji kaynağımız, oldukça zararlı UVA ve UVB ışınları da yayar. Özellikle günün belirli saatlerinde bu ışınlar kanserojen etkiler yaratarak, cilde zarar verir.

  Farklı cilt tiplerinin rutin ihtiyaçları dışında, her mevsim zararlı ışınlara karşı korunmasının gerekliliği birçok bilimsel araştırmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Krem ve koruyucu kullanarak cilt bakımının sağlanmasını tamamlayan Photoderm serisiyle, güneş nedeniyle oluşan zararlı etkilerin ortadan kalkması mümkün olur.

  Cilt bakımı için eksiksiz bir bakım sağlayan ürünlerle birlikte dermokozmetik ürünlerin kullanımı, işinizi kolaylaştıracak olan kalkanın oluşmasını sağlar. Her yaştan insan için bakım sağlayan Bioderma, koruyucu bakım için de her zaman doğru seçimleri yapmanızı sağlar.

  Bioderma Bebek ve Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Bakım

  Bebeklerin 6 aydan itibaren her dışarı çıkmalarında ışınlara karşı koruyucu kremle korunmaları oldukça önemlidir. Cilt lekeleri, alerjiler ve UVA, UVB ışınları gibi zararlı ışınların etkisinden miniklerin korunmasını sağlayan Photoderm serisi, bakım kiti ve süt ürünleriyle önce ve sonrası bakım konusunda tüm aileniz için koruyucu bir kalkan oluşturmanızı sağlıyor.

  Max Mineral Compact Golden SPF 50+

  Photoderm Max Lait ve Kid Lait serisi ile tüm yaz boyunca çocukların güneşe karşı koruyucu bir kalkan altında olduğunu bilerek bu seti kullanabilirsiniz. Çilli, kuru ve olgun ciltlerde aşırı hassasiyeti önleyen seriyle, aile boyu koruyucu bakımınızı sağlayabilirsiniz.

   Photoderm Max Creme SPF 50+

  Suya dayanıklı olan Bioderma Photoderm Max Creme SPF50+ cildi DNA hasarlarına karşı korumaktadır. Yağlı his bırakmadan çilli ve solgun ciltlerde kullanabileceğiniz bu ürün gözenekleri tıkmadan maksimum koruma sağlar. Dik açıda gelen gün ışığına çıkmadan evvel kullanarak ihtiyaç halinde tekrarlanır.

  Aquafluide SPF 50+

  Yüz için kullanılan Photoderm AquaFluide SPF50+ suya dayanıklı yapısıyla her mevsim kullanılabilen ürünler arasındadır. Parlama yapmadan, yağlı his bırakmadan kullanılan ürün, erken yaşlanma belirtilerini de gizler. Cilde ağırlık yapmadan güneş koruması sağlar.

  Photoderm AR SPF 50+

  Hassas ve kızarıklığa sahip olan ciltlerde kullanılan fotostabil özellikli Photoderm AR, özellikle kızarıklık ve yanma problemleri yaşayan kişilerin tercihi oluyor. Suya dayanıklı olan ve dört mevsim kullanılabilen  ürün, cildin güneşe temasından evvel sürülerek ihtiyaç halinde tekrarlanır. Kızarıklık sorunu olan ciltlerin kızarıklık problemlerinin giderilmesinde yardımcı olur.

  Photoderm Mineral SPF 50+

  Alerjik ve hassasiyeti yüksek sıcaklıktaki havalarla birlikte artan ciltler için tercih edilen Bioderma Photoderm Mineral SPF 50+, sprey formunda olan yapısı nedeniyle zararlı UV ışınlar kaynaklı reaksiyonların giderilmesini sağlar. Suya dayanıklı olan ve cildin erken yaşlanmasının da önüne geçen içeriği ile her zaman kullanıma uygundur.

  Photoderm Bronz Brume

  Cildi hem koruyarak hem de hızlı bronzluk sağlayan bu ürün kuru cilt üzerinde kullanıldığında cildi nemlendirerek güneşe karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. Hoş bir kokusu olan ürün, hassas cildiniz için uygun cilt bakımı sağlar. Rahatsızlık bir yağlı his bırakmadan cildin yapısına uyum gösterir.

  Photoderm AKN Mat SPF 30

  Yağlı ve karma ciltlerin koruyucu krem kullanımlarında cilt tiplerine uygun ürün seçmeleri gerekir. Parlamayı önler ve cildin güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan Bioderma Photoderm AKN Mat pudralı içeriği sayesinde mat bir görünüm sağlar. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanılan ürün, günde iki kez kullanılmalı, dik açıyla gelen gün ışıklarına çıkıldığında ise sıkça yenilenmelidir.

  Photoderm Spot SPF 50+

  Cildin kahverengi lekelerinin güneş nedeniyle daha da artış göstermemesi için kullanılır. Cilt sorunlarına daha yatkın olan açık tenli kişiler için tercih edilen koruyucu bakımı sağlayan Photoderm Spot, sağlıklı cilt yapısının oluşmasını destekleyerek zararlı ışınlara karşı cildin koruyucu bir kalkana sahip olmasını sağlar. Lazer operasyonundan önce ve sonra da ürünü kullanabilirsiniz.

  Max Mineral Compact Light SPF 50+

  Son yıllarda çok tercih edilen güneş koruyucu pudralardan olan Bioderma Max Mineral %100 mineral içeriğiyle koruyucu etki gösterir. Yaz aylarında istenen sıklıkta uygulanabilecek olan Bioderma Max Mineral Compact Light ile cilt tonunu eşitleyerek bronzlaşmak mümkün oluyor. Yetişkin ve gençler için ideal bir kozmetik ürün olarak da tercih edilen Max Mineral, komedonojik olmadığı için istenilen sıklıkta kullanılabilir.

  Cicabio Cream SPF 50+

  Bioderma’nın çocuk ve yetişkinlerin kullanımı için tasarladığı Cicabio ürünü, lekeye eğilimli cilt için tercih edilebilir. Dermotolojik operasyonlar sonrasında kullanılabilen ve cilt onarımını destekleyen ürün, açık yaralar dışındaki yerlerde kullanılabilir. Leke riski taşıyan her durumda 50 SPF özelliği ile yüksek koruma sağlayan ürün, açık alana çıkmadan 20 dakika önce sürülmelidir.

  Max Tinted Creme SPF 50+

  Hafif bir dokuya sahip olan koruyucu bakım ürünü olan Bioderma Max Tinted Creme SPF 50+ normal, yağlı ve kuru ciltler için kullanıma uygundur. Günde birkaç kez tekrarlanan uygulama, cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. Renkli bir ürün olan ve sarı alt tonu olan kremin fondöten şeklinde kullanılması da mümkündür.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.