sadsad x
asdasd

Bioderma Hydrabio - Nemsiz Cilt Serisi

10 ürün

  Cilt bakım ürünlerini bilimsel bir yaklaşımla geliştiren Bioderma’nın sunduğu Hydrabio serisi nemsiz normal ve karma veya nemsiz kuru ve çok kuru ciltlere nemlendirme ve yatıştırma etkisi sunmaktadır. Işıltı eksikliği yaşayan, nemsizlikten pürüzlü yapıya sahip olan ciltler için günlük besleyici temizleme ürünleri, parlaklık veren tonik, nem takviyesi yapan yoğun nemlendirici serum, derinlemesine nemlendiren kremler ve güneş koruyucu etkili pürüzsüzlük gideren kremler ile Bioderma Hydrabio serisi hassas ve nem kaybetmiş ciltler için etkili çözümler önermektedir.

  Bioderma Hydrabio

  Bioderma’nın nemsiz, normal, karma, nemsiz kuru ve çok kuru ciltler için sunduğu serisi olan Hydrabio nemlendirme ve yatıştırma etkisine sahiptir. Işıltı eksikliği yaşayan nemsizlikten pürüzlü bir yapıya sahip olan ciltlerin günlük besleyici temizleme ürünü olan bu ürün grubu, parlaklık veren tonik, nem takviyesi yapan yoğun nemlendirici serum, derinlemesine nemlendiren krem ve güneş koruyucu etkili pürüzsüzlük gideren krem çeşitleriyle hassas ve nem kaybetmiş ciltlere etkili çözümler sunmaktadır.

  Kuru, karma ya da yağlı ayırt etmeksizin nemiz ciltler için özel olarak geliştirilen Bioderma Hydrabiose serisi, Aquagenium patentine sahiptir. Epidermisteki nem döngüsünü hızlandırmaya destek olan Bu ürün grubu cildin lipit bariyerini güçlendirmeye ve aktif içeriklerin daha iyi emilmesini sağlamaktadır.

  Cildin kendi nemini kaybetmemesine yardımcı olan Bioderma Hydrabio’nun ürünleri hijyen, bakım ve tamamlayıcı bakım olmak üzere 3 ana kategoride yer almaktadır. Farklı ihtiyaçlara sahip ciltler, her zaman doğru ürün kullanıldığında daha uzun süre genç kalabilmektedir.

  Hydrabio H2O

  Hydrabio H2O, nemsiz ciltler için üretilmiş nemlendirici ve temizleyici misel solüsyondur. Yüz ve göz makyajının yüzü tahriş etmeden temizlemesine yardımcı olan Bioderma Hydrabio H2O, cildi nemlendirirken gözeneklerin tıkanmasını engellemektedir, kullanımı oldukça kolaydır. Küçük bir pamuk parçasıyla cildi temizleyerek makyajınızı silebilirsiniz.

  Milky Cleanser

  Milky Cleanser, süt formundaki yapısıyla temizleyici ve makyaj çıkarıcıdır. Nemsiz ciltler için durulama gerektirmeyen Milky Cleanser, uzun süreli nemlendirme etkisiyle cildin rahatlamasında önemli bir rol oynar. Akışkan yapısıyla cildi tazecik ve yumuşacık yapan Milky Cleanser gözenekleri tıkamamaktadır. Sabah ve akşam haftada 7 gün kullanımı önerilen Milky Cleanser, bir pamuk yardımıyla yüz ve göz çevresine rahatlıkla uygulanmaktadır.

  Tonique

  Hydrabio Tonique, nemsiz ciltli kişilerce tercih edilmektedir. Canlılık ve parlaklık veren nemlendirici tonik losyon olan serinin bu ürün grubu cildin nemlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Makyajın temizlenmesinde cildin tahriş olmamasını sağlarken cildin dengelenerek nemlenmesini sağlamaktadır. Akışkan yapısıyla transparan bir dokuya sahip olan Tonique, gözenekleri kapamaz ve cildin parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

  Bioderma Hydrabio Serum

  Hydrabio Serum, nemsiz ciltlere nem takviyesi yapan mükemmel nemlendirici serumdur. Çok kuru nemsiz ciltler tarafından tercih edilen ürün gün içinde maruz kalınan stres, soğuk ve hava kirliğinin mahvettiği cildin yenilenmesi için tek başına savaşabilen bir üründür. Uzun süreli nemlendirme etkisiyle cildin ferahlayarak nemlenmesine yardımcı olan Hydrabio Serum, cildin esnekliğini ve parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. İçerisindeki DAF kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesini de yükselten Hydrabio Serum, haftanın her günü sabah ve akşam kullanımına uygundur. Bioderma’nın temizleyici ürünlerinden birinin ardından uygulayabileceğiniz Serum, akışkan ve eriyen dokusuyla mükemmel bir makyaj tabanı oluşturmaktadır.

  Cream Krem

  Hydrabio Cream, zengin dokulu nemlendirici bakım kremidir. Cream, kuru, nemsiz ve hassas ciltler tarafından tercih edilmektedir. E vitamini ile zenginleştirilmiş formüle sahip olan bu ürün grubu, cildin oksidatif strese ve erken yaşlanmaya karşı korunmasına da yardımcı olur. Muhteşem bir makyaj bazı olan Cream, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine günde 1 ya da 2 kez kullanılabilir.

  Jel Cream

  Hydrabio Gel-Cream, ferah ve kolay emilen yapısıyla nemlendirici bakım kremidir. Cildin yeniden ışıltısına kavuşmasına yardımcı olan Gel-Cream, normalden karmaya dönük, nemsiz ve hassas ciltler için oldukça uygun bir üründür. Krem-jel formuyla cildin ipeksi yumuşaklığa kavuşmasına yardımcı olan Gel-Cream, parfümlü formüle sahiptir. Makyaj bazı olarak da kullanılan Gel-Cream, gözenekleri tıkamamaktadır.

  Perfecteur

  Hydrabio Perfecteur SPF 30, kusursuz bir cilde ulaşmaya yardımcı, nemlendirici kremdir. Nemsiz ve hassas ciltler tarafından tercih edilen Perfecteur SPF 30, cildi derinlemesine nemlendirerek cildin kusursuzlaştırılmasına yardımcı olur. Erken yaşlanmaya karşı mükemmel bir koruma etkisi sağlayan Perfecteur SPF 30, içeriğindeki UVA ve UVB karşıtı filtreleri sayesinde cildi UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaktadır. Boyun ve yüz bölgesine kullanımı önerilen Perfecteur SPF 30, temizlenmiş yüzün üzerine makyaj bazı olarak da kullanılmaktadır.

  Exfoliating Cream

  Hydrabio Exfoliating Cream, Bioderma’nın nemsiz ciltler için ince dokulu nemlendirici peeling ürünüdür. Ultra ince dokusuyla cildi nazik bir şekilde derinlemesine temizleyen Exfoliating Cream, cildin ışıltısını ve yumuşaklığını yeniden kazandırmaktadır. Haftada bir veya iki kez kullanıma uygun olan Exfoliating Cream sadece akşamları kullanılmaktadır. 2 dakika süreyle dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanan Exfoliating Cream’in bol su ile durulanması gerekmektedir.

  Hydrabio Maske

  Mask, nemsiz ve hassas ciltler için yoğun nemlendirici maskedir. Yoğun şekilde cildi nemlendiren Mask, cildin esnekliğini ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur. Cildinizi Bioderma ürünleriyle temizlemenizin ardından Hydrabio Mask’ı yüzünüze kalın bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika bekletmenizin ardından kalanları bir pamuk yardımıyla temizleyin. İyi bir sonuç almak için uygulamaya başladığınız ilk hafta günlük, sonrasında ise haftada bir veya iki kez kullanmanız gerekmektedir. Hassasiyetin fazla olduğu dönemlerde maskenin bir kere kullanılması ve 5 dakika bekletilmesi yeterli olacaktır.

  Eau de Soin SPF 30

  Hydrabio Eau de Soin SPF 30, nemsiz, hassas ve güneşe maruz kalan ciltler için derinlemesine nemlendiren koruyucu sudur. Mükemmel tolerana sahip olan Eau de Soin SPF 30, yağlı bir his bırakmadan makyajınızı sabitlemeye yardımcı olur. Gün boyunca kullanabileceğiniz Eau de Soin SPF 30, derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olurken cildi UV ışınlarının kötü etkilerine karşı koruyarak erken yaşlanmayı engeller.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.