sadsad x
asdasd

Bioderma Hydrabio - Nemsiz Cilt Serisi

6 ürün

  Bioderma Hydrabio serisi nemsiz ve kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Seri içeriğinde makyaj temizleme sütü, nemlendirici peeling, H2O misel solüsyon, tonik, bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneği bulunmaktadır. Bioderma Hydrabio seri içeriğinde yer alan tüm ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

  Cildin en büyük ihtiyaçlarından biri nem yani su ihtiyacıdır. Bu ihtiyacı sadece dışarıdan kullanılan ürünlerle karşılamak yeterli olmaz. İçeriden de bol su tüketerek desteklenmesi gerekir. Nemsizlik özellikle çizgi, kırışıklık gibi yaşlanma karşıtı belirtilerin oluşmasında büyük rol oynar. Nemsizliğin kurluğa, kuruluğun ise çizgi ve kırışıklık gibi belirtilerinin oluşmasına engel olmak için Bioderma Hydrabio ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Bioderma Hydrabio Ürünleri

  • Bioderma Hydrabio Lait Milk Cleanser - Makyaj Temizleme Sütü
  • Bioderma Hydrabio Gel Cream - Nemlendirici Jel Krem
  • Bioderma Hydrabio Exfoliating Cream - Nemlendirici Peeling
  • Bioderma Hydrabio Eau De Soin SPF30 - Koruyucu ve Nemlendirici Sprey
  • Bioderma Hydrabio H2O - Misel Solüsyon
  • Bioderma Hydrabio Mask- Nem maskesi
  • Bioderma Hydrabio Tonik
  • Bioderma Hydrabio Serum

  Cilt bakım ürünlerini bilimsel bir yaklaşımla geliştiren Bioderma’nın sunduğu Hydrabio serisi tüm cilt tiplerine uygun ürünler geliştirmiştir. Bioderma Hydrabio Nemlendirici cildin nem ihtiyacını karşılarken cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Kuru ciltler için krem formu, yağlı ciltler için su bazlı formu ve tüm cilt tipleri için koruyucu etkili nemlendirici bakım kremi mevcuttur.

  Tüm ciltlerin kullanıma uygun diğer bir ürünü ise Bioderma Hydrabio Serumdur. Tüm nemsiz ciltlere nem takviyesi yapar, cildin nem bariyerini güçlendirir. Formülündeki DAF kompleksi sayesinde cilde ışıltı ve canlılık kazandırır. Temizleyicinizden sonra sabah akşam uygulayabilirsiniz.

  Dermokozmetika üzerinden Bioderma ürünlerine uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.