sadsad x
asdasd

Bioderma Cicabio - Onarıcı Seri

5 ürün

  Bioderma Cicabio serisi onarıma ihtiyaç duyan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.

  Cilt çevresel faktörlere karşı savunmasızdır. Hava kirliliği, UV ışınları, soğuk hava, rüzgar, yanlış ürün kullanımı gibi faktörler cildin daha da hassaslaşıp tahriş olmasına sebep olabilir. Bioderma Cicabio serisi bu etkenlerin oluşturduğu hasarlara karşı cilt onarımını destekler.

  Seri içeriğinde Bioderma Cicabio Arnica Cream,  Bioderma Cicabio Lotion, Bioderma Cicabio Cream SPF50+ koruyucu bakım kremi ve Bioderma Cicabio Pommade onarıcı bakım kremi mevcuttur.

  Bioderma Cicabio Arnica Cream

  Şişlik, morluk ve ödemlerin giderilmesine yardımcı bakım kremidir. Hasar görmüş bölgeyi iyileştirmeye yardımcı olur. Formülündeki çinko bakteri oluşumunu engeller ve cildin onarım süresini hızlandırır. Cildin nem seviyesini koruyarak yumuşaklık kazandırır. Geliştirilmiş içeriği cerrahi işlemler ve çarpmalar sonrasında oluşan şişlik, burkulma ve morarmaları gidermeyi destekler. Bioderma Cicabio Arnica Krem hasar gören bölgeye hafif masaj hareketleriyle uygulanmalıdır.

  Bioderma Cicabio Lotion 

  Cilt hasarı için geliştirilmiş onarıcı etkili bakım losyonudur. Formülündeki çinko cilt bariyerini güçlendirerek bakterilerin yayılmasını engeller. Geliştirilmiş içeriği hassasiyeti yatıştırır ve cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Hipoalerjenik özelliği sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur.

  Bioderma Cicabio Cream SPF50+

  Cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan koruyucu ve onarıcı bakım kremidir. Geliştirilmiş içeriği leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Yüksek toleransa sahip bu ürün suya dayanıklı özelliği sayesinde gün boyu koruma sağlar. Yağlı ve yapışkan olmayan özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve besler. Bioderma Cicabio krem kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Bioderma Cicabio Pommade

  Çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için geliştirilen Bioderma Cicabio Pommade, cildi derinlemesine nemlendirerek kuruluk görünümünü gidermeye yardımcı olur. Dermokozmetik içeriği sayesinde cilt bariyerini güçlendirir ve canlılık kazandırır. Çok kuru, tahriş olmuş ve operasyonel işleme maruz kalan ciltler için onarıcı etki sağlar. Parfüm, renklendirici içermeyen formülü sayesinde tüm ciltler için kullanıma uygundur.

  Sizde Bioderma Cicabio ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.