Yandex Metrica

Bioderma ABCDerm Bebek - Çocuk Bakımı

25 ürün

  Bioderma Bebek Şampuan, içeriğini biyolojiden alarak özel biota laboratuvarlarında bitkisel içeriklere ağırlık vererek istenilen sonuçlara kalıcı çözüm sağlamak adına üretilmektedir. Bioderma bebek şampuan hassas, normal, kuru, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Bioderma aynı zamanda herhangi bir yaş ve cinsiyet ayrımı yapmadan her cilt tipine özel olarak kategorilere ayrılmaktadır. Bioderma bebek ürünleri Bioderma Node serisi içerisinde yerini almaktadır. Bu ürünler kullanım açısından her kullanıcı için büyük kolaylık sağlar. Bioderma ürünleri anne ve bebeklerin sağlığı ve bakımını düşünerek geliştirdiği Bioderma bebek şampuan serisi içerisinde herhangi bir kimyasal madde ve zararlı etken malzemeler barındırmamaktadır. Markamızın şampuan ürünlerini bebeğinizin saç bakımında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  Bioderma Bebek Şampuan Ürünleri

  Gentle Shampoo, bebeklerin hassas cildine uygun olarak tasarlanmış saç bakım şampuanıdır. Hassas ciltlere sahip bebek ve çocukların saç derisinde biriken kiri, kalıntıları temizler. Saç derisini ve saç tellerini en iyi şekilde temizlemeye ve beslemeye yardımcı olur. ABCDerm Gentle Shampoo temizlemeye ve saçın doğal dengesini korumaya yardım eder. Tahriş ve kuruluk gibi cilt sorunlarının oluşmasını engeller. Yumuşak ışıl ve parlak saçlara kavuşturur. Nemlendirici özelliği ile cildin ve saç derisinin bütün ihtiyacının giderilmesini sağlar. Bu ürün serisi saç derisinde uyguladığı özel formül sayesinde kendine özgü teknoloji ile üretilen bakım ürünleri kullanan annelerin beğenisini kazanmıştır.

  Bioderma ABCDerm Foaming Cleanser, bebeklerin tek bir bakım ürünü ile saç ve vücut temizliğinin yapıldığı temizleme jelidir. Cilt toleransını dengelemeye yarayan bu serideki göz yakmayan özel formülü sayesinde nazik ve yumuşak bir bakım sağlar. Anne ve bebek için kolaylık sağlayan Bioderma ABCDerm serisi hassas cilt yapısına ve saç derisine sahip bebeklerin mükemmel bir şekilde temizler. Bebeklerin hassas cildine doğru ve uygun bakımı sağlamak için kullanılan Bioderma ürünleri özel laboratuvarlarda üretilerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Foaming Cleanser temizleme jeli göz yakmayan içeriği ile bebeklerin banyo keyfini daha kolay ve rahat bir hale çevirir. Suda köpüren formu ile bebeklerin mutlu ve eğlenceli bir şekilde temizlenmesini sağlar.

  Saç bakımında ilk adım doğru şampuan seçimi yapmaktır. Yeni doğan bebeklerin saç derisi hassas ve saç telleri ise seyrek miktarda bulunmaktadır. İlk aylarda sadece su ile yıkanan saçlar bebek şampuanları ile desteklenmektedir. Saç derisinin alerjik reaksiyon göstermemesi için bilinen markaların ürünlerini kullanmak daha faydalıdır. Anne ve bebek ilişkisi anne karnında başlar. Bu nedenle doğumdan sonra bebeğin ihtiyacı olan sağlıklı ortamı hazırlar. Anneler bebeklerin kişisel temizliğini yapabilmek için güvenilir markalar tercih etmelidir. Yeni doğan bebekler ve çocukların saç derisi daha hassas olduğu için doğru ürün kullanmak oldukça önem taşımaktadır. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Bioderma Bebek Şampuan ürünleri annelerin kurtarıcısı haline gelmiştir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.