sadsad x
asdasd

Biobaby Güneş Kremi

Yazın bebekler güneş ışınlarından mutlaka korunması gerekir. Cilt bariyerlerinin hassaslığı nedeniyle birçok soruna davetiye çıkartan ışınlar aynı zamanda D vitamini bakımından oldukça gereklidir. Bu nedenle çocukları ve bebekleri dikkatli şekilde korumak oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Ülkemiz güneşten en iyi biçimde yararlanmaktadır ve bu durum hem artı hem de eksi yönler taşımaktadır. Raşitizm hastalığı D vitamini eksikliğinden meydana gelmektedir ve bu rahatsızlığı olan kişiler düzenli olarak ışınlardan faydalanması gerekir. Fakat uzun süre güneşin altında kalmakta yanık ve cilt kanserine kadar pek çok deri problemi ortaya çıkarmaktadır.

Biobaby Güneş Kremi

Çocukların D vitamininden eşit şekilde yararlanması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu nedenden ötürü güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır. SPF 15 veya 50 olan güneş kremleri bebeklerin cildini en iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Sabah saatlerinde ve akşam saatlerinde dışarı çıkarılmak istenildiğinde daha önceden uzmanlar tarafından önerilen koruyucu faktör aralığındaki güneş kremi yarım saat önceden bebeklerin cildine sürülmelidir. Güneş kremlerinin etkisi 3-4 saat boyunca sürmektedir. Bunun için sık sık yenileme işlemi yapılmalıdır.

BioBaby tarafından geliştirilen koruyucu kremler, cilt sağlığına özen göstererek bebeklerin hassas cildine göre tasarlanmıştır. Yüksek koruma filtresine sahip kremler, ultraviyole ışınlarından çocukların yeterince faydalanmasına ve korunmasına yardım etmektedir. Herhangi şekilde formülünde kimyasal filtreler içermez. Annelerin güvenle çocuklarının cildine kullanabileceği özellikleri taşımaktadır. Aynı zamanda bebeklerinde cildin alerjik reaksiyon oluşumlarına sebebiyet vermez. Alman Dermatest laboratuvarları tarafından yapılan araştırmalardan başarıyla geçmiştir. Kalite testlerinden en yüksek olan 5 yıldızı almaya hak kazanmıştır.

Biobaby Güneş Kremi Ürünleri ve Özellikleri

Biobaby Güneş Koruyucu Losyon SPF50: Bebeklerin hassas cildine uygun koruma gerçekleştirir. İçeriğinde tamamen doğal yağlar barındırmaktadır. Özel olarak bebekler için geliştirilmiştir. Yetişkinlerin kullanımına uygun değildir. Çeşitli faktörlerden ve ışınlardan koruma gerçekleştirir. Yeşil çay ile cildin doğal yapısını koruma altına alır. Zeytinyağıyla da gereken nemlendirmeyi sağlar. Yağlı bir tabaka bırakmaz, kolayca emilir. BioBaby Güneş Kremi bebeklerin güvenle durmasına olanak sağlar. Peştamal hediyesiyle birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Cildin koruyucu bariyerlerini geliştirmede yardımcıdır. Kuruluk, tahriş ve nem kaybı oluşmasına engel olur. Cilt bariyerlerinin gelişmesine destek olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.