sadsad x
asdasd

Biobaby Bebek Temizlik Ürünü

3 ürün

  Bebeklerin cildi yetişkinlerin cildine göre daha hassas yapıdadır. Bu nedenden ötürü temizlik ve cilt bakımı konusunda oldukça dikkatli olmak gerekir. Yenidoğan bebeklerin cilt bariyerleri tam olarak gelişmediği için dışarıdan gelen hava kirliliği, rüzgâr, soğuk, aşırı sıcaklık gibi unsurlar cilt üzerinde olumsuz durumların meydana gelmesine neden olmaktadır. Çevresel faktörlerde bebeklerin cildine alerjik reaksiyon oluşumuna neden olabilir. Bu durumlardan kaçınmak adına bebeklerin cildine göre tasarlanmış marka ürünlerini kullanmak gerekmektedir.

  BioBaby tarafından üretilen bakım ürünleri bebeklere özel olarak formüller geliştirmektedir. Temizlik konusunda da üstün başarıya sahip ürünler üretmektedir. Bebeklerin genel temizlik işlemleri baş, burun, göz, ağız, kulaklar, kapalı kalan popo ve tırnak temizliği olarak gruplandırılabilir.

  Bebeklerin temizliğinde vücut hatları oldukça önemlidir. Cilt temizliği büyük bir önem teşkil etmektedir. Bazı bebeklerin cildinde seboreik dermatit görülmektedir. Kuruluk ve kızarıklık olarak meydana gelen bu durum temizliğe özen gösterildiğinde kalıcı olarak cildin düzelmesi sağlanabilir. Biobaby tarafından geliştirilen temizlik ürünleri hem vücut temizliği hem de bölgesel temizlik işlemlerinde faydalı sonuçlar sunmaktadır. Annelerin beğenisini kazanan marka temizleme mendili, saç ve vücut şampuanlarıyla derinlemesine temizliği sağlamayı amaçlamaktadır. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek uzmanlar tarafından güvenle tavsiye edilir.

  Biobaby Bebek Temizlik Ürünleri ve Cilde katkısı

  Dermokozmetik markalar içerisinde dünyaca ünlü cilt bakım ürünleriyle adını duyurmayı başarmış BioBaby, temizlik uygulamalarında da anne ve anne adaylarının yanında yer almaktadır. Cilt üzerinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşumuna izin vermez ve formülleri tamamen doğal bileşenler ve bitki özlerinden faydalanılarak üretilir. Paraben içermeyen ürünleri mevcuttur. Bebeklerin doğumundan itibaren tüm bakımında yardımcıdır.

  BioBaby Bebek Temizlik Ürünleri ve Özellikleri

  Saç ve Vücut Şampuanı: Doğumdan itibaren bebeklerin banyo temizliğinde kullanıma uygun ürünler arasındadır. Derinlemesine arındırma sağlayarak hoş bir koku bırakır. Cilt bariyerlerinin güçlenmesinde katkı sağlar. Alman Dermatest laboratuvarlarında uygulanan klinik araştırmalardan başarılı sonuçlar almıştır.

  Kuru ve Atopik Ciltler için Saç ve Vücut Şampuanı: Cilt tipleri içinde bakımı oldukça zor olan kuru ciltler atopiliye eğilimli olarak ta adlandırılabilir. Nem kaybı yaşayan ciltlerin, nem seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında cildin kuruluğu denge altına alınır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.