sadsad x
asdasd

Biobaby Bebek Seti

Biobaby Bebek Seti Dermokozmetika’da!

Her anne için bebeğinin cildi oldukça önemlidir. Çünkü bebeklerin cildi doğdukları andan itibaren savunmasız ve hassas bir yapıdadır. Bu sebeple bebeğinizin cildine uygulayacağınız ürünlerin bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak geliştirilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Bu anlamda Biobaby bebeklerin cildi için özel olarak hazırladığı ürünlerin yanı sıra pratik kullanıma sahip olan Biobaby bebek seti de geliştirmiştir.

Bebek bakımında en çok tercih edilen markalardan biri olan Biobaby, bebeklerin cildi için gereken bakımı gerçekleştirmek için birçok ürün üretmiştir. Cilt sağlığı ve temizliği üzerinde formüller geliştirir. Özellikle yenidoğan bebekleri çevresel faktörlerden korumak gerekmektedir.

Bebeklerin cildi için önemli olan konulardan biri de güneştir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı bebeklerin narin cildini korumak gerekir. Bu sebeple güneş kremi kullanarak bebeklerinizin cildini koruyabilirsiniz. Pratik uygulamanız için tasarlanan biobaby bebek setini bebeğinizin cildini güneşten korumak için tercih edebileceğiniz setler arasında yer alır. Bu setin içeriğinde; güneş koruyucu losyon SPF50 100 ml ve hediye peştamel bulunmaktadır.

Biobaby Bebek Seti

Biobaby güneş koruyucu SPF50 hassas bebek cildi için özel olarak geliştirilmiş formülü ile bebeğinize bakım sağlayarak, zararlı ışınlara karşı bebeğinizi korumanıza yardımcı olur. İçeriğinde %100 organik ve doğal yağlar bulunmaktadır. Bu doğal yağlar ile bebeğinizin cildi nemlendirir ve yumuşatır. Organik cevizyağı içeren bu losyon ciltte yağlı tabaka bırakmaz ve cilde zarar vermez.

Sizde bebeğinizin hassas cildi için ihtiyacı olan bakım ürünleri Biobaby çeşitlerinden bulabilir, dilediğiniz ürüne Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.