sadsad x
asdasd

Bebek Temizliği

61 ürün
    1 2

Bebekler ilk doğdukları andan itibaren temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Doğumdan hemen sonra su ile yıkanması tavsiye edilmese de ilk temizlik için en uygun temizleme yöntemidir. Bebekler ilk hafta sadece ıslak pamuk veya bebek ıslak mendili kullanılarak temizlenmelidir. Cilt bariyerlerinin zarar görmeden cilt bakımının yapılması büyük bir önem teşkil etmektedir. Anne ve bebek arasında gerçekleşen sevgi bağı bu sayede güçlenmektedir. Bebek temizliği için yapılan her uygulama bebeğin ilerdeki yaşantısını da etkilediği gözler önüne serilmektedir.

Bebek Temizliği Vücuda Etkisi

Vücut bakımı içerisinde yer alan vücut temizliği yetişkin, bebek ve çocuklarda her an dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Özellikle bebek temizliği daha özenli ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bebekler kendi temizliklerini kendi yapamayacakları için anneler bu konuda oldukça temkinli hareket etmektedir. Bebeğin cildinde problemler oluşmaması için güvenilir kozmetik ürünler kullanmalıdır. Bu kozmetik ürünler doğal bitki özlerinden meydana getirilmiş olması dermokozmetik ürünlerin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. doğadan gelen özler vücuda herhangi bir zarar vermez ve içerisinde kesinlikle kimyasal maddeler barındırmaz. Yenidoğan bebeklerde oluşan, Seboreik dermatit, egzama, konak gibi rahatsızlıkların iyileşmesinde düzenli bebek temizliği ürünleri oldukça önemli bir alan oluşturmaktadır. Bu tip genetikten gelen rahatsızlıklar düzenli bakım sayesinde azalır ve zamanla yok olmaya başlar. Anne ve bebek sağlığı için kullanılan ürünler alırken bebeklerin hassas cildine alerjik reaksiyon oluşturmayacak formüller tercih edilmelidir.

Bebek Temizliği Ürünleri

Bioderma Temizleme Kremi, Bioderma laboratuvarlarında geliştirilen temizleyici krem normal ve kuru cilt ciltlerine uygunluk göstermektedir. Bebeklerin ve çocukların ciltlerinde hassasiyet sorunlarını gidermeye yardımcı olan vücut bakım ürünleri canlandırıcı yapısıyla diğer temizleyicilerden farkını ortaya sermektedir. Sabun içermeyen formülü ile bebek temizliği ürünleri derinlemesine cildi arındırır. Bebekler haricinde diğer aile bireylerinde istedikleri gibi kullanılan Bioderma ABCDerm Cold Cream Cleanser nemlendirir ve yoğun yatışma sağlar. Dermatolojik testlerden geçerek başarı sonuç alan ürün sağlık bakanlığından onaylıdır. Doğal bileşenler sayesinde üretilen temizleyici gerginlik hissini ortadan yok eder. Bioderma ABCDerm Cold Cream Cleanser kullananlar tarafından tercih edilmektedir.

Atopik Ciltlere Özel Banyo Şampuanı, kuru ve çok kuru saçlı kişilerin cilt sorunları ile boğuşmaktadır. Seboreik dermatit adı verilen atopik ciltler için geliştirilmiş bu ürün bebek ve anne sağlığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. En kuru ciltleri bile nemlendiren Mustela Stelatopia Cleansing Cream yoğun gerginlik durumlarında da etkisini kısa sürede gösterir.

Bebek sağlığı için günlük olarak temizlenmesi gerekmektedir. Rahatlama ve anne bebek ilişkisini güçlendirmeye yardımcı olan banyo temas kurma için oldukça uygundur. Dokunmak bebeklerin duygusal gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Bu nedenle bebek ile anne arasında güçlü bir ilişki kurmak için yardımcı ürünlere ihtiyaç duyulur. Günlük temizlik içinde büyük önem taşıyan bebek duş jeli bu özel anların vazgeçilmez ürünlerindendir. Kiri ciltten uzak tutmaya yarayan bebek jeli pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm sağlar.

Bebek Duş Jeli Vücuda Etkisi

Saç temizliğinin ardından vücut temizliği için kullanılan bebek jeli sabunların yerine kullanılmaktadır. Sabun cildi kurutucu özelliği yüzünden bebeklerin cildinde tercih edilmez. Bebeklerin hassas cildi için daha uygun olan duş jelleri sabunların yerini almaktadır. İçeriği ve kolay bakımı sayesinde bebeklerin daha iyi temizlenmesini sağlayan jel mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Paraben içermeyen formülü sayesinde cildin Ph değerini bozmadan etkili bir koruma sağlar. Nemlendirici özelliği ile cilt bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamaya yardımcı olur. Özellikle kuru ve hassas ciltlere sahip bebeklerin kullanıma uygun olan ürünler düzenli bakım ile kusursuz bir görünüme kavuşmaya yardımcı olur. Dermatolojik araştırmalar ve testlerden geçerek annelerin güvenini kazanan ürünler özel formülleri sayesinde bebeğin ilk günden itibaren banyoyu sevmesini sağlamaktadır. Bebek Duş jeli kullanan anneler daha rahat bir şekilde bebeklerin temizliğini sağlamaktadır.

Bebek Duş Jeli Ürünleri

Meyve ve Çiçek Kokuları Esanslı Duş Jeli, Yenidoğan bebeklerin cildini düşünen dermokozmetik markalar bebeklerin tam anlamıyla temizlenmesi amacıyla birçok temizlik malzemesi üretmiştir. Bu malzemeler arasında banyo sonrasında vücut bakımını desteklemesi annelerin doğru tercihler yapmasına yardımcı olmaktadır. Anne ve bebek ilişkisi için önemli bir yer kaplayan banyo bebek ile geçirilen en özel anlardandır. Bu anların daha keyifli ve huzurlu olması için üretilen ürünler annelerin kolay ve pratik olarak kullanması için üretilmiş Klorane Gel Douche Surgras Bonne Humeur ile gerçekleştirilmektedir. Meyve esansı ile hoş bir koku yayan duş jeli bebeklerin cildini yumuşatır. Koruyucu ve nemlendirici özelliği ile temizliğin tam olarak sağlanmasına yardımcı olan bu ürün sabun gibi cildi kurutmaz. Özellikle kuru ve hassas ciltlere sahip bebeklerin cildine uygun olan ürün içerisinde bulunan temizleme ajanları sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği duş jeli anne ve bebek ilişkisini destekleyici ve güçlendirici olduğu araştırmalar sonucunda test edilerek kanıtlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.