sadsad x
asdasd

Bebek Aksesuarları

57 ürün
    1 2

İlk doğdukları andan itibaren anne ve babalar bebeklerinin ihtiyacı olan ürünleri karşılar ve onlar için hep en iyisini tercih eder. Bebek aksesuarları kategorimizde yer alan ürünler de ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. O halde sayfamızda yer alan ürünlerin birkaçına göz atalım.

Emzik Askısı

Emzik askısı hem anneler hem de bebekler için tabiri caize hayat kurtaran ürünlerdendir diyebiliriz. Çünkü yalancı emzik bebeğinizin ağızından düşebilir, bebeğiniz kendi çıkartıp atabilir veya kaybolabilir. Emzik askısı ile tüm bu olabileceklere karşı önlem almanızı sağlar. Üstelik emziğin yere düşmesini engelleyerek bebeğiniz için hijyenik bir kullanım sağlar.

Diş Kaşıyıcı

Bebekler diş çıkarma dönemine girdiklerinde diş etleri kaşınmaya başlar. Bunun için özel olarak geliştirilen diş kaşıyıcı ürünler bebeklerin diş etlerinin rahatlamasına ve dişlerini daha kolay çıkarmasına yardımcı olur. Farklı tasarımları sayesinde bebeğiniz dişlerini ve diş etlerini kaşırken rahatlar.

Sizde Philips Avent gibi markaların, bebek telsizi, oda ve banyo termometresi, hava dolaşım aparatı gibi daha birçok ürününü Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tık tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.