sadsad x
asdasd

Banyo Köpüğü

3 ürün

  Yenidoğan bebeklerin temizliği oldukça önemlidir. Her gün yıkanması gereken bebekler sudan korkabilirler bu nedenle banyo işini daha eğlenceli ve kolay hale getirmek için bebek banyo köpüğü kullanılmalıdır. Bebeklerin hassas cildine iyi gelen köpük bebeğinizin sevdiği oyuncaklarla süsleyerek daha cazip bir görünüme kavuşturulabilirsiniz.

  Bebek Banyo Köpüğü

  Bebeklerin hassas cildi dış etmenlerden daha hızlı etkilenir. Cilt bariyerleri bebeklerde tam olarak gelişmez bu nedenle çevresel faktörlerden kendini koruyamaz. Vücutta oluşan kuruluğa karşı tam olarak bakım sağlayan bebek köpüğü cildin yumuşamasına ve yatışmasına yardımcı olur. Sabun içermeyen sabun formülü sayesinde kuru, hassas, karma ve yağlı tüm ciltlere uygun ürünler geliştirmektedir. İçeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde mükemmel bir vücut bakımı gerçekleşmesini sağlar. Bebeklerin Ph değeri yetişkinlere göre daha düşüktür. Şampuan ve bakım ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri içeriğinde bulunan aktif bileşenlerdir. Asit dengesini korumaya yarayan Ph değeri gelişimi düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Cildin korumasını sağlar. Vücut bakımını eksiksiz olarak tamamlar. Bebek köpüğü ürünleri formülünde tamamen doğal bitki özleri içerir. Uzmanların bebek bakımı için tavsiye ettiği markalar arasında; Sebamed, Mustela, Burts Bees yer almaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünler dermatologlar tarafından araştırılmış ve test edilip insanlığın huzuruna sunulmaktadır. Anne ve bebek ilişkisi için büyük bir yardım sağlayan banyo ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  Bebek Banyo Köpüğü Ürünleri

  Banyo Köpüğü, yıkama kolaylığı sağlayan Sebamed ürünleri Yenidoğan bebekler dâhil tüm çocukların cildine uygun olarak tasarlanmıştır. Tahriş ve alerjik reaksiyonların önlenmesine yardımcı olan Sebamed Bebe Banyo Köpüğü, içeriğinde cilt bariyerlerini güçlendiren formülü sayesinde annelerin daha kolay bebeklerini temizlemeye yardımcı olur. Bebeklerin huzurlu ve eğlenceli bir şekilde banyoda vakit geçirmesini sağlayan Sebamed ürünleri cildin nemlenmesini sağlamaktadır. Cildin kurumasını önleyen şampuanlar ayrıca bebeklerin gözlerini yakmaz. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Sebamed Bebe Banyo Köpüğü kullananların da büyük bir beğenisini kazanmıştır.

  Bebek Banyo Köpüğü, doğal bir şekilde suyun köpürmesini sağlayan ürün cildi yumuşatmaya pürüzsüz bir dokunuşa sahip olmayı kolaylaştırır. Cilt temizleyici özelliği ile kusursuz bir bakım sağlayan Burts Bees Baby Bee Bubble Bath oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Suyu mükemmel bir şekilde köpürtür ve bebeklerin banyo sırasında oyun oynaması için uygun bir ortam oluşturur. Cildi tahriş etmez ve alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller. Hindistan cevizi yağı ile hoş bir koku yayar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.