sadsad x
asdasd

Bacak Makyajı

4 ürün

  Makyaj denince akla ilk olarak rujlar, allıklar, fondötenler yani yüz bölgesine uygulanan ürünlerin renkli dünyası gelse de artık bacak bölgesine de makyaj uygulamaları yapılıyor. Kadınlar elbise veya etek giydiklerinde bacaklarını en uyumlu ve kusursuz şekilde yansıtmak için bu bölgelere özel olarak geliştirilen bronzlaştırıcı sprey veya fondötenleri tercih ediyorlar. Genellikle epilasyon sonrası oluşan kızarıklıkları, batıkları, renk eşitsizlikleri veya güneş lekelerini bu spreyleri kullanarak kamufle etmek mümkündür. Ten rengine uyumlu olan ürün bulunduktan sonra bacakların her zamankinden daha parlak, bronz ve lekesiz görünmesi sağlanabilir.

  Vücudumuzun en çok kullanılan ve yorulan organı bacaklardır. Bacaklar aynı zamanda birçok nedenden ötürü de hasar görmeye müsaittir. Bu nedenle bacak üzerinde oluşan kötü görünümlerin kapatılması ve görünümün mükemmel durmasını sağlayan bacak fondötenleri üretilmektedir.

  Bacak Fondöteni Vücuda Etkisi

  Bacaklar her kişide aynı oranda işlev sağlamakta ve çarpmalar, darbeler sonucunda leke ve morlukların oluşmasına neden olmaktadır. Bacakların kötü görünümü kişileri rahatsız etmektedir. Hem birey hem de etrafındaki kişilerin rahatsızlık duyduğu hasar görmüş bacaklarda varis kaynaklı damar belirginleşmesi de etkili olmaktadır. Yaz aylarında giyilen kıyafetlerin altında kötü görünmesini istemediğimiz bacaklarımız görüntü düzenleyici dermokozmetik markalar arasında yer alan bacak fondöteni ile kusursuz ve pürüzsüz bir hale gelir. Bacaklarda tek bir iz bırakmadan kapatıcılık sağlayan ürünler bacak makyajı konusunda da kullanıcıların sorunlarını gidermektedir. Dışarı çıkarken ve önemli davetlerde bacakların dikkat çekmesini sağlayan pürüzsüz görünüm bacak fondöteni ürünleri sayesinde oluşmaktadır. Deodorant şişesine benzeyen sprey formda bulunan kapatıcı ürün formülünde dört adet ayrı renk tonuna sahiptir. Çok esmer veya sarışın kişilerin ten renklerine göre uyum sağlamaktadır. Mükemmel bir şekilde cilt tonunu eşitler ve bacakların doğal olarak parlamasına neden olur. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde su ve su temaslarına karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek kalitesi ve güvenirliliği denetlenen bacak fondöten ürünleri uzmanlar tarafından onay olarak sağladığı işlevler güvenirliliğini kanıtlamıştır.

  Bacak Fondöten Ürünleri

  Bebak Bacak Fondöteni, yaz aylarında, gece gezmelerinde ve özel davetlerde bacakların kötü görünümünü düzenlemeye yardımcı olan bacak fondöten ürünleri kadınları tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Her yaş kadının rahatlıkla kullandığı ürünler damar rahatsızlıkları arasında yer alan varis damar çatlaması sonucu oluşan belirgin görüntünün perde gibi üzerinin örtülmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında mayo bikini giyerken bacakların sırıtmasını önleyerek vücut bakımına destek olmaktadır. Nemlendirici özelliği bulunan Bebak bacak fondöteni bronzlaştıktan sonra daha bronz bir renge kavuşmak isteyenlerinde tercih ettiği bir üründür. Yaz ve kış aylarında kadınların güzellik salonlarında bulunan Solaryum makinası girerek aşırı sıcak ortamda bronzlaşmasına gerek bırakmaz. Bunun yerine bu kapatıcı ürünleri kullanmak yüksek düzeyde kapatıcılık ve parlak bir görünüm sağlar. Kusursuz bacaklara sahip olmak isteyen kişilerin kolay ve pratik bir şekilde uygulayacağı spreyler dört ayrı ton olarak üretilmiştir. Her cilt tonuna ortalama uygun renk tonlarına sahip bacak makyaj ürünleri uygulandıktan kısa bir süre içerisinde kalıcı olarak bacakların görüntüsünü değiştirmektedir.

  Mükemmel bacaklara sahip olmak her genç kız ve kadınların hayalidir. Parlak ve bronz görünüme sahip olması istenen bacaklar darbeler ve çarpmalar sonucunda oluşan kazalarda lekeli ve kötü bir görünüme sahiptir. Bu nedenle yaz kış demeden rahatlıkla kullanılan bacak spreyi kadınların en sık denediği ürünler arasında yer alır.

  Bacak Spreyi Vücuda Etkisi

  Mor lekelerle dolu ve damar çatlakları meydana gelmiş bacaklar görüntü olarak can sıkıcıdır. Yaz aylarında bronzlaşmak isteyen kişilerin bronzluğunu uzun süre korumak adına kullanılan bacak spreyleri birçok açıdan kullananların memnuniyetini kazanmaktadır. Yeterince bronzluk sağlanmamış cilt yapısı, leke ve leke izi oluşmuş cilt ve diğer bacakların görünümünü etkileyen rahatsızlıklar sonucu bacakların ortaya çıkarılması mümkün olmaz.  Dermokozmetik ürünler arasında yer alan bacakların dokusuna uygun olarak hazırlanmış içeriğinde doğal bitki özleri bulunduran ve yüksek düzeyde kapatıcılık sağlayan spreyler sayesinde parlak, pürüzsüz ve kusursuz görünüme kavuşmaktadır. Cilt bariyerlerini güçlendirmede büyük katkı sağlayan bacak ürünleri kullananların son zamanlarda daha sık tercih etmesini sağlamıştır. Yeni trendler arasında yerini alan bacak makyaj ürünleri solaryuma gerek bırakmadan istenen renk tonuna ulaşmayı sağlar. Sprey formuna sahip ürünler kullanım yoğunluğuna göre sık sık tekrarlanarak yenilenmesini kolaylaştırmaktadır. Suya dayanıklı ürünler her an su ile temas edildiğinde etkinliğini göstermeye devam eder. Her cilt tonu için ayrı ürün ambalajları bulunmaktadır.

  Güneş Sprey Ürünleri

  Bebak Kapatıcı Sprey Tan, tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürünler cildin zemin rengi ne olursa olsun ten rengi ile aynı oranda cilt tonunu eşitler. Bacak bölgesinde bulunan istenmeyen kötü duran leke ve kusurları kapatmada oldukça hızlı işlev sağlamaktadır. Akışkan bir yapıya sahip olan sprey ile cilde sürülen ıslak doku cilt tarafından kolaylıkla emilmesini sağlamaktadır. Ciltte herhangi bir sorun yaratmadan istenilen bacaklara kavuşmayı sağlamaktadır.

  Bebak Kapatıcı Bacak Sprey Medium, hassas, karma, yağlı ve tüm ciltlerin güvenle kullanabileceği ürünler arasındadır. Leke görünümlerini cilt yüzeyinde duran görüntüsünü gidermeye yardımcı olmaktadır. Doğal bir görünüm sağlayan bacak renklendirici cilt tonuna uygun olarak orta seviyede renk tonu ile bronz bir görünüm sağlar. Medium ton bacak ürünleri bacaklarda oluşan homojen olmayan görüntüyü de düzenler. İçeriğinde bulunan özler sayesinde kadınların en fazla kullandıkları ürün kategorileri arasında yerini almaktadır. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasına sebebiyet vermez. Diğer renk ton çeşitleri ise Light ve Dark olarak adlandırılmaktadır.
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.