x
Kategoriler
Filtrele

Kadınların güzellik için başvurduğu yollar gün geçtikçe daha da farklı yöntemler ile gelişmektedir. Kusursuz bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar vücutlarında uyumsuz gördüğü her bölgeyi çeşitli kozmetik ürünlerin yardımıyla mükemmel bir görüme kavuşturmaya çalışmaktadır. Özellikle epilasyon sonrasında bacak bölgesinde oluşan kızarıklık ve renk eşitsizliğini yok etmek için geliştirilmiş bacak makyajı daha pürüzsüz ve parlak bacaklara sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Bacaklarında nemlenme ihtiyacına çözüm sağlayan bacak makyajı kısa şort veya şık bir elbise altında bacakların kusursuz görünmesini sağlamaktadır.

Bacak Makyajı Vücuda Etkisi

Farklı renk tonlarında üretilmiş bacak makyaj spreyleri cilt tonunu eşitlemek adına görünmez bir çorap gibi cildin ince bir tabaka halinde sararak görünümünü düzenlemektedir. Kıl köklerinin kalınlaşması ve oluşan batıkların giderilmesine yardımcı olan bu ürün yüz ve vücut bakımında olduğu gibi bacaklarında bakımını sağlamaktadır. Bacaklarda bulunan derinin ölü hücrelerden arındırılması, temizlenmesi ve nemlenmesi için kullanılan bacak makyajı kadınların son zamanlarda en sık kullandığı yöntemler arasında yer almaktadır. Sauna da veya güneşlenirken yeterince bronzluk sağlanamaz. Homojen bir şekilde dağılmasını engelleyen bu uygulamalar cilt yüzeyinde kötü bir görünüme neden olur. Bu görünümün giderilmesi ve renk dağılımının en iyi şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan bacak makyajı ürünleri doğal bir görünüm sağlar. Bacak makyajı yaparken yardımcı aparatlar kullanarak düzgün bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Birçok markanın bacak spreyleri ve fondötenleri bulunmaktadır. Cilt renginize göre uygun bacak spreyini kullanarak bacakların makyajını kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bacak Makyaj Ürünleri

Bebak Bacak Fondöteni, bacaklarda bulunan istenmeyen görüntüyü ve lekeleri kapatmak için kullanılan bu ürün uzun süre cildin parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olmaktadır. Cilt yapısı tarafından kolayca emilen bacak fondöteni kapatıcılık özelliği ile cildi rahatlatır ve homojen bir görünüm sağlar. Bacak bölgesine kullanımı kolay ve pratik olan bu ürün uzak bir bölgeden sıkılarak yardımcı aparatlar ile cilt yüzeyine dağıtılmaktadır.  Bekleme süresi on dakika olan Bebak bacak fondöteni kullanımı sonrası su veya sabunla temizlenmektedir.

Sprey bacak makyajı, pürüzsüz ve kusursuz bacaklara sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir diğer ürün olan sprey formunda bacak makyajı ürünleri kullanımı ve formülü ile kullanıcıların büyük bir beğenisini kazanmıştır. Bacaklarda meydana gelen çil, varis ve kızarık görünümü kapatmaya yardımı olan Sally Hansen Airbrush Legs dört farklı ton ile doğal bir görünüme kavuşturur. Cildin parlak ve uzun süre canlı durmasını sağlayan bacak makyajı içeriğinde bulunan K vitamini ile cildi besler.

Bacak Makyajı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.