sadsad x
asdasd

Ayak Bakım Kremi

25 ürün

  Gün içerisinde sürekli ayakta duran kadın, erkek, çocuklarda meydana gelen ayak rahatsızlıklarının önlenmesi adına yapılan bakım ürünlerine genel olarak ayak kremi denilmektedir. Ayak kremi ürünleri ayakların kokmasını, çatlamasını, sertleşmesini ve ağrımasını yok etmek üzere üretilen ürünler içerisinde bulunmaktadır.

  Ayak Kremi Vücuda Etkisi

  Karma, hassas, kuru ve yağlı tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmış ayak kremleri cilt yüzeyini yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olmaktadır. Ayak kremi ürünleri hazırlanırken içerisinde bulunan formül sayesinde ayakların kısa sürede mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Topuk kısmında meydana gelen sertleşme ve mantar gibi rahatsızlıklarında giderilmesine izin verir. Cildin esnekliğini geri kazandırmaya yarayan bu bakım ürünleri kısa sürede etkisini gösterir ve ayak bölgesinde meydana gelen ağrı ve diğer rahatsızlıkların iyileşmesini sağlar. Aynı zamanda cildi yumuşatır ve çatlakların onarılmasını sağlar. Her gün yapılan duş sonrasında ayak bakım kremleri ile parmak uçlarından topuğa kadar yapılan bakım kusursuz bir dokunuşa sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Masaj yaparak yedirilen bu ürünler hem cildin rahatlamasına hem de ağrı ve sızıların yok olmasına neden olmaktadır. Ayakta oluşan kokular için özel olarak hazırlanmış ayak koku önleyici ürünlerde bakım yapılırken kullanılması gereken ürünlerdendir. Ayak kremi ürünleri dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek kullananların huzuruna sunulmaktadır. İçeriğinde bulunan aktif nemlendirici bileşenler ayak sağlığının korunmasında büyük bir yardımcı olmaktadır.

  Ayak Kremi Ürünleri

  Foot Doctor Topuk Çatlak Giderici Krem, topuk altında meydana gelen çatlakların önlenmesinde yardımcı olan ürünler içerisinde bulunmaktadır. ayak sağlığı bakımından oldukça önemli olan çatlaklar ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Taban altında gerçekleşen bu tarz rahatsızlıklar kişilerin hem yürümesine hem de rahatını olumsuz olarak etkilemektedir. İçeriğinde bulunan nemlendirici özelliği ile topuktan itibaren tüm ayak bölgesini nemlendirerek yumuşatmaya yarayan bir yapıda bulunmaktadır. Ayak tabanını yumuşatarak ölü deri hücrelerinin temizlenmesine olanak sağlar. Foot Doctor Topuk Çatlak Giderici Krem kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen ürünler içerisindedir. Dermatolojik testlerden geçerek başarı ile insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

  Foot Doctor Arnica Jel, bacaklarda ve ayaklarda meydana gelen şişlik ve morlukların giderilmesine yardımcı olan jel özellikle hamile kadınların kullanmasında yarar sağlayan bir formüle sahiptir. genel olarak normalden fazla ayakta durmaktan kaynaklanan bacak ağrıları, morlukları ve şişliklerine iyi gelmektedir. Bacak kaslarını rahatlatma özelliği bulunan formül Arnica ile zenginleştirilmiştir. Morlukların eski haline dönmesine yardımcı olan bitki özü oldukça kısa sürede etki gösterir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.