sadsad x
asdasd

Avene Ystheal - İlk Kırışıklıklar

2 ürün

  Avene Ystheal yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı geliştirilmiş anti aging etkili bakım serisidir. Özel formülü ciltteki ince çizgi görünümünü gidermeye yardımcı olur ve cilt ışıltısını yeniden kazandırmayı hedefler.

  Cildin yaşlanma süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu anlamda kişinin kimlik yaşından önce cilt yaşı önem taşır. Çünkü bazı ciltler genetik faktörler ve çevresel faktörler sebebiyle erken yaşlanmaya başlar. Erken yaşlanmayı önlemek ve geciktirmek için anti aging bakım ürünlerinin kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Yaşlanmanın ilk belirtisi ince çizgilerdir. Bu çizgilere zamanında önlem alınmaz ise ince çizgiler cilde yerleşerek derinleşir ve kırışıklık görünümüne sebep olur. Avene Ystheal Intense Anti Wrinkle Skin Renewal Concentrate yaşlanmanın ilk belirtisi olan ince çizgiler için formüle edilmiştir. Antioksidan özelliği sayesinde ince çizgileri giderir. Retinol ile cildin elastikiyetini (sıkılığını) korumayı destekler. Formülündeki termal su sayesinde ise cildi anında rahatlatır ve hassasiyeti yatıştırır. Havasız pompa şişe tasarımı sayesinde yeterli miktarda daha uzun süre kullanmanızı sağlar.

  Avene Ystheal Contour Des Yeux

  Avene Ystheal Göz Kremi, göz çevresi ve dudak çevresinde oluşan kırışıklık görünümünü gidermek için geliştirilmiştir. Özel formülü sayesinde ince çizgi ve mimik çizgilerini gidererek yenilerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği sayesinde göz çevresindeki elastikiyeti (sıkılığı) güçlendirir. İçeriğindeki termal su göz çevresini nemlendirir, hassasiyeti yatıştırır ve aydınlık bir görünüm sağlar. Paraben ve parfüm içermeyen özel formülü ile en hassas göz çevresi için dahi kullanıma uygun bir üründür. Avene Ystheal göz kremi kullanan kişiler tarafından tavsiye edilmektedir.

  Anti aging bakım ürünlerini cilt yapınıza uygun olarak seçmeniz oldukça önemlidir. Avene YstheaL Creme kuru ciltler için kullanıma uygundur. Karma ve yağlıya eğilimli bir cilde sahipseniz Avene Ystheal Emülsiyon bakım kremini tercih edebilirsiniz. Avene anti aging cilt bakım ürünlerini bu kategoriden inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.