sadsad x
asdasd

Avene Trixera Vücut Serisi

11 ürün

  Kuru, çok kuru ve atopik ciltler için geliştirişmiş Avene Trixera ürünleri tüm aile bireylerinin kullanımına uygun olarak formüle edilmiştir. Atopik ciltlerde oluşan kuruluğu, kaşıntıyı ve tahrişi gidermeye yardımcı olur. Seri içeriğinde kalıp temizleyici, temizleme jeli, besleyici losyon ve nemlendirici balsam yer almaktadır.

  Kuru ve atopik ciltler özellikle kış aylarında daha yoğun bir nemlendirici bakımına ihtiyaç duyar. Soğuk hava şartları ile birlikte kuruluk ve hassasiyet daha da belirginleşir. Ciltte oluşan hassasiyeti, kuruluğu ve kaşıntıyı gidermek için Avene Trixera ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kuruluk karşıtı geliştirilmiş bu özel seri formülündeki lipidik üçlü ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Yatıştırıcı ve tahriş giderici termal su içeriği cildi besler, nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

  Avene Trixera Cleanser

  Avene TriXera temizleme jeli ile cildinizdeki kuruluğu ve kaşıntıyı giderebilirsiniz. Sabun içermeyen formülü cildi nazikçe temizler. Köpüren yumuşak yapısı cildi nemlendirir ve rahatlatır. Cildin yenilenme süresini hızlandırarak doğal nem seviyesini korur. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun Avene Trixera temizleme jeli günlük kullanım için uygundur.

  Avene Trixera Krem

  Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş Avene Trixera Krem cilt yüzeyinde kuruluk ve kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur. Formülündeki lipidik üçlü cilt bariyerini güçlendirir ve doğal yapısını korumayı hedefler.  Yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliği ile cildi rahatlatır gün boyu nemli ve bakımlı kalmasını sağlar. Tüm aile için yüz ve vücut kullanıma uygun özelliği ile pratik uygulama sağlar. Avene Trixera kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Avene Trixera Krem Nasıl Uygulanır?

  Avene Trixera temizleme jeli ile cildinizi arındırdıktan sonra bir havlu yardımıyla tampon hareketi ile cildinizi kurulayın. Sonrasında yüz ve vücuda masaj yaparak uygulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulamayı tekrar edebilirsiniz.

  Avene Trixera Pain Surgras, Avene Trixera Nutrition Lotion, Avene Trixera krem ve daha fazla ürün seçeneğini bu kategoriden inceleyebilir, Dermokozmetika’nın uygun fiyat ve hızlı kargo imkanıyla tek sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.