Avene PhysioLift - Anti Aging Ürünleri

7 ürün

  Avène PhysioLift, ciltteki kırışıklıkları düzelten, elastikiyet kaybını azaltan ve ışıltı veren bir ürün serisidir. Bazen genetik faktörler bazen de yaş sebebiyle oluşan derin cilt kırışıklıklarını ve çizgilerini sıkılaştırıp pürüzsüzleştiren PhysioLift kremleri içeriğinde serbest radikallerle savaşan güçlü bir antioksidan barındırır. Cilt tonunu düzenler ve bu sayede cildin ışıltılı görünümünü geri kazandırır. Avène PhysioLift serisi bu kremlere ek olarak kollajen ve hyalüronik asit takviyesi sağlayan, hücre yenilemeye yardımcı olan gece balsamına ve göz çevresi için özel olarak tasarlanmış kırışıklık giderici ve sıkılaştırıcı kreme de sahiptir. Tüm Avène ürünlerinde olduğu gibi bu seri de yatıştırıcı etkili termal su içeriğine sahiptir.

  Avene Physiolift

  Kozmetik ürün seçiminde yaşlılık karşıtı ürünler çokça tercih edilirler. Çünkü herkes genç görünmek ister ya da yaşını göstermek istemeyebilir.  Sektörün kalitesini ispatlamış güvenilen markası olan Avene Physiolift serisi ile bu ürün grubu alışverişlerinde belirgin bir fark yaratıyor.

  Zamanın cilt üzerindeki gözle görünür etkilerini azaltan bu ürünler orta yaşın üzerindeki kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kişisel bakım içinde yer alan yüz ve cilt bakımının önemli kısımlarından biri olan yaşlılık karşıtı (anti aging) uygulamalar ciltte oluşan kırışıklıkların yok edilmesi üzerinedir.

  Öncelikle cildin çok hassas olduğu göz çevresinde görülmeye başlanan çizgilerin oluşumu böylece geciktirilebilir. Yüz çizgilerinin oluşma sebebi öncelikle yaşa bağlı olmakla birlikte hem ciltteki nem eksikliği ve hem de güneş altında fazla kalmaktır. Ciltte yaşanan bu tahribat şimdi kaliteli göz bakım çevresi ürünleri ile gideriliyor. Özellikle erken yaşlarda başlayan bir yüz bakımı çok daha iyi sonuçlar verecektir.

  Yaşlanma Karşıtı Özel Seri: Avene Physiolift

  Cilt dolgusu özelliği taşıyan anti aging ürünler yüzdeki kırışıklıkları düzeltirler, cilde yeniden esneklik kazandırır ve onu sıkılaştırıp pürüzsüzleştirirler. Avene Physiolift serisi ile genç bir görünümü kolayca elde edebilirsiniz. Hücreleri olduklarından daha dinç gösterirken onlara ihtiyaçları olan mineralleri sağlayarak su dengesini daha kolay ve olması gerektiği gibi tutmalarına olanak sağlayan bu seri sayesinde yaşlanma karşıtı ürün kullanmanın geri bildirimini iltifat olarak geri alacaksınız, cildiniz bunu hak ediyor.

  Bu seride yer alan ürünlerin içeriğinde güçlü antioksidanlar da vardır. Böylece vücuttaki enerji üretimi sırasında ortaya çıkan zararlı toksinler diye tanımlanan serbest radikallere karşı yüz bölgenize kuvvetli bir destek vermiş olacaksınız. Hücre yenilenmesi sağlayan kollejen ve hyalüronik asit takviyeli göz çevresi balsamları ve kremler seri içinde yer almaktadır.

  Ürün serisi tarif edildiği şekilde uzun dönem kullanıldığında sonuç cildin ışıltı saçan görünümü olarak karşımıza çıkacaktır. Marka ürünlerinin içeriklerinde olan ve bütün dünyada tanınan bir özellik haline gelen termal su ise bu seriye de yatıştırıcı etkilerin sağlanması amacıyla katılmıştır, yatıştırıcı etki vücuttaki hücrelerin su dengeleri doğru kurarak hücrelerin kendilerini yenilemelerini daha olanaklı hale getirmektedir.

  Avene Physiolift Göz Kremi

  Göz çevresi bakım kremlerini, dolgu kremlerini, gece bakımı balsamlarını, pürüzsüzleştirici gündüz kremlerini serinin kullanıcılarına sunduğu ürün koleksiyonu arasında göreceksiniz. Yaşlanma karşıtı aktif içerikler bütün serinin ortak içeriğidir.

  Ürünlerin toleransı uzun dermatoloji (cilt uzmanlığı) testleri ile denenmiştir, alerjik reaksiyon riskleri yoktur ve dermokozmetik ürünler statüsünde her cilt tipi için kullanılabilir oldukları da kanıtlanmıştır. Hepsi hoş kokulu bir aromaya sahiptir. Bu serinin bakım kremleri, ürün çeşidine bağlı olarak, göz çevresine veya yüz ve boyun bölgesine, gene seçilen ürünün kullanımı göz önüne alınarak gece ve gündüz uygulanabilir.

  Yüz nemlendiricileri, cilt sıkılaştırıcılar, anti aging kremler olarak, hangi kategori altında incelenirse incelensin Avene Physiolift serisi ürünler kişisel bakım tercihleri içinde öne çıkmaktadırlar. Kozmetik ürün seçiminin bu güçlü markası orta yaşın üzerindeki her kullanıcıda tam memnuniyet yaratmıştır ve birçok yapılan ankette kullanıclardan gelen geri bildirimler ürün detay sayfalarımızdaki olumlu yorumlar ile aynı doğrultuda ürünün kalitesini doğrulamaktadır.

  Avene Physiolift Emulsion Pürüzsüzleştirici Gündüz Emülsiyonu

  Seri içinde yer alan gece bakımı balsamı özenle hazırlanmış içerik kombinasyonu ile bu memnuniyeti yüksek derecede sağlayan bir üründür. 30 miligramlık ambalajlarda kullanımına sunulan balsam yaşlanmanın etkilerine karşı son derece etkilidir. Düzenli kullanım sonucu ışıl ışıl bir cildiniz olabilir. Hayatları boyunca güneşin etkilerine maruz kalmış ciltlerde yaşanan tahribatı ortadan kaldıran ürün aynı zamanda ürünün termal su ile birlikte kullanılması önerilmektedir.

  Markamızın pürüzsüzleştici gündüz emülsiyonu da güvenle kullanılan kaliteli bir yüz bakım ürünüdür ve yine termal su hediyelidir. Özenle seçilmiş hammaddelerden elde edilen emülsiyon üst derecede antialerjiktir. Gözeneklerin tahrik olması anlamına gelen komedojen özellikler ürünün içinde yoktur. Emülsiyon cilt mimarı olarak tarif edilebilir, cilt çizgilerinin yok edilmesi ve cildin yeniden dolgun bir görünüm alması amacını karşılayan balsam türevi ürün yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılmaktadır. Özel patente sahip olan Avene Physiolift Emulsion Pürüzsüzleştirici Gündüz Emülsiyonu kişisel bakım içinde çok tercih edilen bir seçimdir.

  Avene Physiolift Eyes Göz Çevresi Bakım Kremi

  Yaşlanma karşıtı bakım serisinin en bilinen ürününü ise Avene Physiolift Eyes Göz Çevresi Bakım Kremi adıyla tanıyorsunuz. 15 miligramlık ambalajıyla herkesin çantasında ya da banyosunda görebilirsiniz, kullanımı çok pratiktir, yağlanma hissi yaratmaz.  Özellikle akşam saatlerinde göz çevresini oluşturan narin kısma kaş kavisini de içine alacak şekilde, günde bir kere olmak üzere sürerseniz kırışıklıklara, torbalanmalara, morluklara ve cilt lekelerine karşı en doğru çözümü bulmuş olacaksınız.  Bakım kremi parfüm içermez ve diğer seri çeşitleri gibi 50 miligram termal su hediyelidir.

  Sevdiğinin yüzünde ona ait çizgilerin silinmemesini isteyen şarkı sözü yazarı romantik duygularını ortaya koymuştur ama gerçekte herkesin istediği kırışıkların olmadığı, genç görünümlü, kırışıksız bir cilttir. Yaşlanma karşıtı Avene serisi size bunu sağlayacaktır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.