sadsad x
asdasd

Avene PhysioLift - Anti Aging Ürünleri

6 ürün

  Avene Physiolift, ciltteki çizgi, kırışıklık, elastikiyet (sıkılık) ve ışıltı kaybı gibi cilt problemlerini gidermek için geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bakım serisidir. Seri içeriğinde anti aging serum, anti aging gece kremi, anti aging yağlı cilt bakım kremi, anti aging kuru cilt bakım kremi ve anti aging göz çevresi bakım kremi bulunmaktadır. Ürünleri kategorimizden inceleyebilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

  Zamanın ilerlemesiyle birlikte cilt yaşlanmaya başlar. Çevresel faktörler ve genetik faktörler de bu süreci hızlandırabilir. Cilt yaşlandıkça gerginliğini, sıkılığını ve ışıltısını kaybeder. Fakat bu durum sizi üzmesin! Avene Physiolift cilt bakım serisi bu problemleri gidermek için özel olarak formüle edilmiştir. Avene Physiolift serum, antioksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallere karşı korumaya yardımcı olur. Alın, göz çevresi ve dudak çevresi gibi bölgelerde oluşan derin kırışıklık ve çizgileri doldurarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki termal su nemlendirici etkisi ile cildi besler ve yatıştırır. Tüm ciltler için kullanıma uygun Avene Physiolift Serum Kullananlar tarafından da oldukça beğenilmektedir.

  Anti Aging Bakım Önerileri

  Cildiniz canlılığını kaybettiyse ve aynaya her baktığınızda çizgilerim derinleşiyor, kırışıklarım oluşuyor gibi endişe yaşamaya başladıysanız anti aging ürün kullanma zamanınız gelmiştir. Anti aging ürünler kullanmak istiyor fakat hangi ürünle nasıl yol alacağınızı bilmiyorsanız sizlere bir tavsiyede bulunmak isteriz.

  Öncelikle seçeceğiniz her ürünün cilt yapınıza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü ürünlerin etkinliklerinde doğru ürün kullanımı da son derece önemlidir. Cilt yapınız her ne olursa cilt yapınıza uygun temizleyici ile arındırdıktan sonra anti aging krem uygulamasına geçmenizi tavsiye ederiz. Eğer cildiniz nemsiz ve gün içerisinde çok fazla kuruyorsa tercih edeceğiniz ürün mutlaka kuru ciltlere uygun olmalıdır.

  Avene Physiolift Jour Cream ürünü bu anlamda doğru bir tercih olabilir. Kuru ciltler için geliştirilmiş bu krem ciltteki derin çizgi ve kırışıkları giderir. Cildi yoğun nemlendirir ve canlılığını geri kazandırır. Eğer cildiniz gün içerisinde yağlanıyorsa ve zaman zaman sivilce problemi yaşıyorsanız Avene Physiolift Jour Emülsion anti aging bakım kremini tercih edebilirsiniz. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş bu ürün collajen ve hyaluronik asit içeriği ile ciltteki çizgi ve kırışıklıkları gidererek yenilerin oluşmasını engeller. Avene Physiolift kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen seri arsında yer almaktadır.

  Avene Physiolift göz çevresi bakım kremi , Avene Physiolift Night gece kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika üzerinden inceleyebilir, hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.