sadsad x
asdasd

Avene Nemlendirici Serisi

18 ürün

  Avene Hydrance serisi ile cildinizdeki nemsizliği giderin! Termal su ile formüle edilmiş Avene ürünleri cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Her cilt tipi için geliştirilmiş seri içeriğinde; kuru cilt nemlendirici, karma ve yağlı cilt için nemlendirici, göz çevresi nemlendirici ve renkli nemlendirici bakım kremi bulunmaktadır. Bu kategori üzerinden Avene nemlendirici ürünlerini inceleyebilir, Dermokozmetika güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

  Nemsizlik kuruluğun ilk evresidir. Cildin susuz kalması, medikal tedavi sonrası ve mevsim geçişlerinde cildin nem seviyesi düşebilir. Bu duruma önlem alınmaz ise nemsizlik kuruluğa dönüşür, kuruluk ise çizgi ve kırışıklık oluşumuna zemin hazırlar. Avene nemlendirici krem ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayabilirsiniz. Avene yağlı ciltler için nemlendirici, cildin nemlenmesini sağlarken geliştirilmiş içeriği sayesinde fazla yağlanmayı kontrol altına alır. Avene kuru ciltler için nemlendirici ise cilde yoğun bir şekilde nem verir ve doğal bir parlaklık kazandırır.

  Cilt Bakımında Nemlendiricinin Önemi!

  Vücudumuzun doğal koruyucusu olan cilt, su ve nem kaybını önleyecek yapıda değildir. Sürekli kendini yenilemek için nem kaybedecek şekilde çalışır. Bu sebeple şüphesiz ki her cilt neme ihtiyaç duyar. Özellikle cilt arındıktan sonra nemsiz kalır. Çünkü temizleyici ürünler ciltteki yağı, kiri temizlerken nem seviyesinin azalmasına da sebep olur. Cilt bakımının birinci adımı olan temizleyici ve tonik uygulamasından sonra cildin mutlaka nemlendirilmesi gerekir. Nemlendirici ürün tercih ederken cilt yapısına uygun ürün seçmek son derece önemlidir. Yağlı ciltler Avene su bazlı nemlendirici tercih etmeliyken, kuru ciltler balm yapıda nemlendirici kullanmalıdır.

  Soğuk hava şartları sebebiyle kuruyan ciltler kış aylarında daha yoğun bir bakıma ihtiyaç duyar. Cildinize yoğun bakım uygulamak istiyorsanız Avene Masque Apaisant Hydratant nem maskesi ürününü tercih edebilirsiniz. Kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş Avene nem maskesi cildi çevresel faktörlere karşı koruyarak yoğun bir şekilde nemlendirir. İçeriğindeki termal su hassasiyeti yatıştırır ve cilde canlı bir görünüm kazandırır. Peki nem maskesi nasıl uygulanır? Temizlenmiş cilde eşit bir şekilde uygulayınız 10-15 dakika bekledikten sonra pamuk yardımıyla cildinizden temizleyebilirsiniz.

  Avene nemlendirici el kremi, Avene nemlendirici dudak kremi, Avene nemlendirici yüz kremi ve daha fazla ürün seçeneğini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.