sadsad x
asdasd

Avene Göz Çevresi Bakım

4 ürün

  Yüz derisine göre göz çevresi daha ince ve hassas yapıya sahiptir. Bu sebeple göz çevresine uygulanan bakım ürünleri özel olarak formüle edilir. Göz çevresi ince deriye sahip olduğu için çevresel faktörlere karşı savunmasızdır. Göz çevresindeki çizgi, kırışıklık hassasiyet, kuruluk ve kızarıklık gibi etkileri çok daha hızlı yüzeye yansır. Mimik hareketi, göz çevresindeki kuruluk gibi etkenler çizgi ve kırışıklık oluşumuna zemin hazırlar. Avene göz altı kremi ile göz çevrenizin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Her cilt tipi gibi her göz çevresinin ihtiyaç duyduğu bakım da farklıdır. Örneğin; kuru ve hassas göz çevresinde ihtiyaç duyulan nemlendirici ve yatıştırıcı etkili bakımdır. Bilgisayar başında çalışmak, çok fazla ışığa maruz kalmak, uyku düzensizliği gibi faktörler göz çevresinde koyu halka ve yorgunluk belirtilerin oluşmasını sağlar. Bu durumda aydınlatıcı ve canlandırıcı göz çevresi bakımı uygulanması gerekir. Eğer göz çevresinde çizgi, kırışıklık ve torbalanmalar başladıysa anti aging etkili göz kremi uygulanmalıdır. Dermokomzetik bir marka olan termal su içerikli Avene Göz çevresi kremi tercih edebilirsiniz.

  Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş Avene Ystheal Contour Yeux Et Levres ile göz ve dudak çevresi bakımını tamamlayabilirsiniz. Formülündeki retinaldehid cildi canlandırarak hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olur. Antioksidan özelliği göz çevresini çevresel faktörlere karşı korumayı destekler. İçeriğindeki termal su göz çevresinde hassasiyeti giderir ve nemlendirir. Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş içeriği göz altındaki morlukların da giderilmesini sağlar. Dudak çevresindeki çizgi görünümüne karşı da etkili olan bu ürün Avene göz kremi kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Göz Kremi Uygulanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

  • Göz altı kremi mercimek büyüklüğünde alınmalıdır.
  • Göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerine dıştan başlayarak içe doğru uygulanmalıdır.
  • Uygulama sırasında tampon hareketi ile masaj yaparak kremin eşit bir şekilde dağıtılması gerekir.

  Sizde ihtiyaç duyduğunuz Avene Göz altı morluk kremi ve çeşitlerini bu kategori üzerinden inceleyebilir, uygun fiyat, hızlı kargo, güvenli alışveriş ve hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.