Avene D-Pigment Leke Serisi

2 ürün

  Cildin görünümünü düzenleyen Avene ürünleri arasında yer alan D Pigment serisi cilt kusurlarını gidermeye yardımcı olmaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan kahverengi lekelerin yok olmasını formülünde bulunan renk açıcı özelliği sayesinde sağlamaktadır. Çevresel dış etmenler cilt yüzeyinde renk tonu eşitsizliğine yol açmaktadır. Bu düzensiz görünümü yeniden yapılandırmak adına geliştirilen bu seri sayesinde cilt mükemmel bir görünüme kavuşur.

  AveneD Pigment Serisi Etkileri

  Ciltte zamanla aşılabilecek sorunlardan bir tanesi olan cilt lekeleri hamilelik, hormonsal nedenler ve güneş lekeleri gibi birçok nedenden ötürü meydana gelmektedir. Cildinde renk eşitsizliği bulunan kişiler psikolojik olarak bu durumdan fazlası ile etkilenmektedir. Avene markasının hazırladığı D Pigment serisi ile görünüm bozukluklarını düzeltmek oldukça kolaydır. Renk açıcı özelliği ile lekeleri zamanla azaltan ürünler aynı zamanda güneş koruyucu Avene güneş kremleri ile beraber kullanımı sayesinde cildin görünümünü yeniden yapılandırır. Her cilt tipine göre farklı ürünler sunan AveneD Pigment anti alerjik formülü sayesinde lekelenme problemini kalıcı olarak yok etmektedir. Cilt yüzeyini hem koruyan hem de nemlendiren AveneD pigment gözeneklerin tıkanmasını engeller. Yüz, el ve bol bölgesinde kullanıma uygun olan ürünler düzenli kullanımla kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Formülünde paraben ve parfüm içermez. Kendine has hoş bir kokuya sahiptir. AveneD Pigment kullananlar tarafından sıklıkla beğenilen ürünlerdendir.

  AveneD Pigment Ürünleri

  Avene Renk Düzenleyici Bakım Kremi, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş özel bir formüle sahiptir. Ciltte oluşan pigment bozukluğu nedeniyle renk tonunun eşitsizliğini gidermeye yardımcı olmaktadır. Kahverengi ve siyah lekelerin ortadan yok olmasını sağlamaktadır. Avene Renk Düzenleyici içeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cildi aydınlatır ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Leke oluşumunu azaltarak yeniden çıkmasını önler. Psikolojik olarak olumsuz sonuçlar yaratan lekeleri yüzeyden nem oranını düzenleyerek ve cilt bakımını yaparak kaybolmasına yardımcı olur. Avene renk düzenleyici leke problemlerini gidermek isteyen tüm kullanıcıların ihtiyacını karşılayabilecek bir üründür.

  Avene Göz Çevresi Makyaj Temizleme Jeli, hassas gözaltlarına sahip kişilerin güvenle kullandığı temizleme jeli göz ve çevresinde biriken makyaj kalıntılarının temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Cildin yağ dengesini düzenleyen Avene Demaquillant Douceur PourLes Yeux aynı zamanda cildi yatıştırır ve rahatlatıcı etkisi ile cildi yumuşatır. Kir ve yağ fazlası bulunan cildin korumaya yardımcı olur. Çok kur ve hassas gözaltlarında kullanıma uygun olan Avene Göz Çevresi Makyaj Temizleme Jeli anti alerjiktir. Gözeneklerin tıkanmasını engelleyerek Avene göz çevresi bakımını gerçekleştirir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.