sadsad x
asdasd

Avene D-Pigment Leke Serisi

2 ürün

  Leke karşıtı geliştirilmiş Avene D Pigment serisi formülündeki renk açıcı özelliği sayesinde ciltte oluşan kahverengi lekelerin giderilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki termal su sayesinde ciltteki hassasiyeti yatıştırır ve nem seviyesini dengeler. Alkol, paraben ve sls gibi zararlı kimyasallar içermeyen temiz formülü en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.

  Kabul etmek gerekir ki leke tedavisi zaman isteyen cilt problemleri arasında yer almaktadır. Çünkü cilt lekesinin çeşitleri mevcuttur ve tedavi süreçleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Günümüzde en yayın olan leke çeşitlerine birlikte göz atalım.

  • Doğuştan var olan leke
  • Doğum lekesi
  • Yaşlılık lekesi
  • Güneş lekesi
  • Akne ve sivilce lekesi

  Yukarıda belirtmiş olduğumuz leke çeşitlerinin tedavi süreçleri de kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Leke çeşitlerini detaylı inceleyelim;

  Doğuştan var olan leke için aslında yapılacak çokta bir şey yoktur. Leke karşıtı bakım ürünleri kullanarak leke görünümünü en aza indirgeyebilir ve daha çok yayılması önleyebilirsiniz.

  Doğum lekesi doğum sırasında veya doğum sonrasında oluşabilmektedir. Bu lekenin geçme süresinde kişinin genetik yapısı ve cilt yapısı önem taşır. Leke ürünlerinin düzenli kullanılması sonucu leke görünümünü giderebilir veya en aza indirgeyebilirsiniz.

  Yaşlılık lekesi, güneş lekesi, akne ve sivilce lekesi sonradan oluşan lekeler arasında yer alır. Avene D Pigment serisi ile tüm bu lekelerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Her cilt tipi için özel geliştirdiği Avene leke kremi ürününü seçerken cilt yapınızı göz önünde bulundurmayı unutmayın ve gündüzleri mutlaka güneş koruyucu uygulayın.

  Avene D Pigment Legere

  Normal, karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş leke karşıtı bakım kremidir. Formülündeki renk açıcı özelliği ve A vitamini türevi olan etkin içeriği sayesinde lokal ve kahverengi lekelerin giderilmesini sağlar. Termal su ile güçlendirilmiş formülü ciltteki hassasiyeti yatıştırır ve cildin nem seviyesini dengeler. İnce yapısı cildi yağlandırmaz ve homojen bir görünüm kazandırır. Avene D Pigment Legere kullananlar kişiler tarafından memnun kalınmış ve etkinliği klinik testlerle kanıtlanmış ürünler arasında yer almaktadır.

  Avene D Pigment Riche

  Kuru ciltler için geliştirilmiş Avene D Pigment Riche, ciltteki leke görünümünü gidermeyi sağlar. Geliştirilmiş içeriği var olan leke görünümünü giderirken yenilerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Cilde antioksidan sağlayan formülü sayesinde yoğun bir şekilde cildi nemlendirir ve daha canlı görünmesini sağlar. İçeriğindeki termal su ile yatıştırıcı etki sağlar. Avene D Pigment Riche kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.