Yandex Metrica

Avene Cold Cream - Hassas Kuru Ciltler

6 ürün

  Çok kuru ve hassas ciltlerin cildinde rahatlık sağlamak, tahrişi gidermek, dışarıdan gelen ve cildi olumsuz etkileyen faktörlere karşı korumak amacıyla geliştirilmiş olan Avène Cold Cream serisi, farklı formlardaki ürünleriyle cildinize büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Sabun içermeyen temizlik bakım kalıbı hassas ciltlerin bakımı için önerilmektedir. Diz, dirsek, tırnak etleri gibi çok kuruyan bölgelere anında yatıştırıcı etki sunan bölgesel bakım kremleri ve soğuktan çatlayan eller için özellikle önerilen koruma kremleri ile Avène Cold Cream ürünleri hassas bölgeleri rahatlatıcı bir temizleme ve bakım sunmaktadır. Avène ürünlerinin termal su içeriği bu yatıştırıcı özelliğin temel nedenlerindendir. Dermokozmetika güvencesiyle keşfedebilirsiniz.

  Avene Cold Cream

  Çok kuru ve hassas ciltlerin rutin bakımı için Avene Cold Cream serisi el ve yüz bakımının eksiksiz biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Dudak, yüz ve eller için kullanılan cilt bakım ürünleriyle cildinizi en kısa sürede onarabilirsiniz.

  Kuru ciltler, ciddi bir sorunun yaşanmadığı durumlarda dahi neme hasrettir. Yeterince nem kazanmamış olan cilt, kurur ve kızarır. Bu da yaralara neden olabilir. Bu yüzden ihtiyaç duyulan her an nemlenmesi gerekir.

  Cilt bakım rutinine uygun bir ürün arayışı olanlar, Avene termal sularından gelen nemi ciltlerine kazandırabilirler. Cold cream, özellikle kuru ve soğuk havalarda nemini kaybeden cilde gerginliğini kazandırmak ve kızarıklık, yara gibi sorunları önlemeyi sağlar. Bu yüzden ihtiyacınız olan her koşulda  el ve yüz bakımınızı bu seriyle tamamlayabilirsiniz.

  Diz, dirsekler, diz kapakları ve ayaklar için kullanabileceğiniz ürün, nasırlaşmadan önce kullanacağınız bir nemlendirici olarak tercih edilebilir. Cold Cream kullanarak istediğiniz zaman cilt bakımınızı termal sudan gelen minerallerle tamamlayabilirsiniz.

  Cold cream ve diğer ürünlerle birlikte kullanacağınız termal su da, çatlamalar nedeniyle yaralanan cildin onarım sürecini hızlandırır. İlk zamanlar ihtiyaç duyulan sıklıkta tercih edilen uygulama daha sonra cilt bakım rutinine dönebilir. Onarım süreci başarılı biçimde tamamlandığında, sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

  Avene Cold Cream Ne İçin Kullanılır?

  Kuru ve çok kuru ciltler, nem kaybı yaşadıklarında tıpkı çatlayan topraklar gibi yaralanmaya başlar. Bu da cildin nemsiz kalmasından kaynaklanır. Bu durum kış aylarında ve suyla sık temas sağlandığında oldukça fazla dikkat çeker.

  Rutin olarak kullanmanızın gerektiği Avene Cold Cream ile yüz, el ve dudaklarınızdaki çatlakların kısa sürede onarılması mümkün olmaktadır. Bu onarım gerçekleşirken, ciltte yaşanan kızarıklık ve yaraların tedavi edilmesi Avene Kasabasının termal sularıyla mümkün oluyor.

  Cold Cream kullanımı sonrası kısa sürede cildin onarılması ve nemlenmesi mümkün olacaktır. Bu yüzden sabah ve akşam düzenli olarak kullanacağınız ürünle cildinizi kuruluk sorunundan kısa sürede kurtarabilirsiniz. Serinin birçok farklı ürünü var. Bunları kit olarak kullanabilirsiniz.

  Kuruyan ve daha kolay kırışan cilt için öncelikle cildin doğal nemini geri kazanması, sonrasında ise genç görünümün uzun süre korunması hedeflenmektedir. Sağlıklı bir cilt bakımı için ihtiyacınız olan tüm krem çeşitleri ve temizleme ürünleriyle Cold Cream serisini çantanızdan eksik etmemelisiniz.

  Avene Cold Cream Banyo Jeli

  Kuru ve çok kuru ciltler için banyo suyu da cildin kurumasına neden olur. Bu yüzden banyoda kullanılacak duş jellerinin seçimi de son derece önemlidir. Yüz ve vücut için kullanılacak olan Avene Cold cream banyo jeli ile cilt sağlığınız için doğru seçimleri yapabilirsiniz. Cildiniz sabunun kurutucu etkisinden arınarak banyo sırasında da nemine kavuşur. Banyo sonrası Cold cream kullanarak cildinizin bakımını tamamlayabilirsiniz.

  Avene Cold Cream Dudak Bakımı

  Çeşitli nedenlerden ötürü cildin kuruması gibi, dudakların kuruması da can sıkıcı bir durumdur. Kurulukla başa çıkması gereken dudakların nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Kaldı ki kurumuş dudaklara mat ruj da sürülmez. Bu yüzden ideal bir dudak bakım ürününün kullanılması her yaş için kaçınılmazdır. Avene Cold cream dudak bakım kremi, gün içinde ihtiyaç duydukça kullanabileceğiniz bir bakım ürünü olarak tercih edilmektedir.

  Avene Cold Cream El Kremi

  Her zaman dış etkenlerden en sık etkilenen yerlerimiz olan ellerimiz, çok çabuk kuruyup çatlayabilir. Yaşı belli eden en önemli kısımlardan olan eller, gün içinde sık sık nemlendirilmeli ve bakımı eksiksiz biçimde tamamlanmalıdır. Cilt kadar önemli olan ellerimiz her yerdedir. Bu yüzden kuruyup esnekliğini kaybedebilir. El kremini uygulama sıklığınız ne olursa olsun, yağlı his kalmadan doğru bir nemlendirici özellik söz konusu olabilir.

  Avene Cold Cream Lip Butter

  Dudak bakımı için balm formunda olan Avene Cold cream lip butter ile dudakların ihtiyacı olan bakım eksiksiz biçimde tamamlanır. Avene dudak kremi ya da lip balm birlikte kullanılarak dudaklardaki kuruma, çatlaklar ve hasarlar hızlı biçimde onarılmaktadır. Cilt sorunları arasında en ciddiye alınması gereken olan kuruluk sorunu cildin erken yaşlanmasına da yol açabilir.

  Avene Cold Cream Nemlendirici

  Tüm cilt için gereken Avene Cold cream nemlendirici ile cildinizin bakımını sağlarken, ihtiyacınız olan nemin de geri kazanılması söz konusu olabilmektedir. Avene Cold cream nemlendirici ile cildinizi hızlı ve pratik biçimde nemlendirebilirsiniz. Cilt bakımında eksiksiz bir sonuç almak isteyenler, günde iki üç kez kullanılabilecek olan nemlendirici bakımla kuruluk sorunundan kurtulabilir. Nemlendirici ve termal su gibi ürünlerle beraber kullanılan Avene Cold serisi ile vücut ve yüz gerilmelerini kısa sürede düzeltmektedir.

  Cold Cream Serisi Nasıl Kullanılmalı?

  Cildi kuru olan kişiler, genelde bu durumu ergenlik sonrası öğrenirler. Yağ bazlı kullanılması gereken bu ürünlerin seçimi oldukça önemlidir. Cilde zarar vermeden cildin nemlenmesini sağlayan Avene Cold krem ürünlerini düzenli olarak kullanabilirsiniz.

  İlk kullanımdan itibaren fark edilir bir nemlenme sağlayan seri, yüz, el ve dudak bölgelerine özel olarak formüle edilmiştir. Cildin çatlak durumu hangi aşamada olursa olsun, en kısa sürede onarılmasını sağlayan Avene ürünleri, gün içinde iki kez kullanılabilir. Uygulamanın etkili olması için öncelikle temel bakım aşamalarının yapılması gerekir.

  • Cold cream banyo jeliyle tüm vücudunuzu yıkayın.
  • Cold cream el ve vücut kremini tüm vücudunuza, yüzünüze ve ellerinize sürün,
  • Dudak balmı ile bakımınızı tamamlayın ve cildiniz ihtiyaç duydukça krem sürme işini tekrar edin.

  Cold cream kullanılırken  cilt bakımında öncü olan Avene termal suyu da eksik edilmemelidir. Kurulukla başa çıkarken önemli olan cildin nemlenme sürecinde bakım rutinini eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz. Bunun için Avene serisinin tüm ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.