x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt zaman içerisinde çatlama, kaşıntı ve yanma gibi sızıntı gerginlik gibi oluşumlar gerçekleşir. Bunun nedenlerinden biri cildin susuz kalmasıdır. Cilt yüzeyinde depolanan su miktarı dış etmenlerinde etkisiyle azalmaya başlar. Gittikçe azalan su miktarı nedeniyle gerginleşen cilt, rahatsız edici bir görünüme neden olur. Cildin gerginleşmesi kurumasına yöneliktir. Cilt kuruluğunu tetikleyen etmenler arasında soğuk hava, zararlı UV ışınları gibi birde yeme içme düzensizliği gelmektedir. 

Bu tür durumlarda cilt kuruyarak ince çizgilerin oluşması ve su kaybıyla tepki gösterir.

Avene Cold Cream serisi cildin ihtiyacına göre hazırlanmış ürünleri ile cildin bakımını sağlar. Kuru ciltlerin yardımcısı olan ColdCeram, cildin ihtiyacı olan nem ve su ihtiyacını giderir. Cildin su kaybı yaşamasını engeller. Kuruyan ciltlerin kısa sürede yumuşamasını ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
ColdCream serisi klinik araştırmalardan ve testlerden geçerek başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Cilt bakımında yarattığı etkilerle adından sıkça bahsettiren ColdCream ürünleri cildin ilk önce nem seviyesini düzene sokar. Yanma sorunu yaşayan ciltlerde yanma ve sızıntı hissiyatını giderir ve kırışıklıkların yok olmasına yardım eder. Ciltte oluşacak çatlakların kısa sürede iyileşmesine vesile olur. Uzun süre cildin nemini koruma altına alır.

Cold Cream Baume Levres

Soğuk havalarda veya sıcak yaz aylarında korunması zor olan dudaklar su kaybından ötürü zaman içerisinde kuruya başlar. Kuruyan dudaklarda soyulma ve sızlama meydana gelir. Baume Levres dudakların bakımını yapar ve besler. İçeriğinde bulunan sükralfat ile çok yıpranmış dudakların onarımı gerçekleştirir. Aynı zamanda Avene Termal Su ile rahatlık sağlar.

Avene Cold Cream

Korunması güç olan bir diğer organımız olan eller kışın soğuk havalarda iyice çatlamaya başlar. Çatlayan ve kuruyan eller rahatsız edici bir görünüme ve el üzerinde sızlamalara neden olur. Avene Cold Cream el bakımında geliştirilmiş en iyi ürünlerden bir tanesidir. Kaygan bir yapıya sahip olan Avene Cold Cream yağlı bir etki bırakmadan bakım yapar. İçeriğinde bulunan avene termal su ile rahatlatır. İhtiyaç doğrultusunda her zaman kullanıma uygundur.

Cold Cream Pain Surgras

Cilt bariyerlerini koruyucu ve destekleyici özelliğe sahip temizleme barı Cream Pain Surgras cildi derinlemesine temizler. Sabun içermeyen sabun ilkesiyle yola çıkan markalar arasında yer alan Avene, zenginleştirilmiş ve besleyici içeriği ile Pain Surgras ürününü oluşturmuştur. Hafif kokusu ile kaygan bir yapıya sahip olan kalıp bar cildi hassas ciltlere sahip kişilerin güvenle kullanacağı ürünlerdendir. Avene Kalıp Bar cilde rahatlık ve esneklik sağlar. Tahriş olmuş yüzeyleri avene termal su ile yeniden yapılandırır. tüm cilt tiplerinin güvenle kullanacağı Cold Cream serisi kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Avene Cold Cream

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.