sadsad x
asdasd

Avene Cold Cream - Hassas Kuru Ciltler

1 ürün

  Avene Cold Cream kuru, çok kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş bakım serisidir. Kuru ve hassas ciltler çevresel faktörlere karşı oldukça savunmasızdır. Bu sebeple hassas ciltler kızarıklık ve tahrişe meyillidir. Avene Cold Cream geliştirilmiş formülü ile cildin hidrolipidik tabakasını güçlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Hassasiyeti giderir, tahrişi önler ve cildi derinlemesine nemlendirir. Avene Cold Cream seri içeriğinde kalıp temizleyici, jel temizleyici, nemlendirici, dudak kremi ve el kremi bakım kremi bulunmaktadır. Bu kategoriden ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Kuru ve Hassas Ciltlerin Kışın Daha Çok Bakıma İhtiyaç Duyduğunu Biliyor muydunuz?

  Her cilt tipi yaz kış rutin bakımını eksiksiz yapmalıdır. Fakat özellikle kış aylarında kuru ve hassas ciltler daha özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Çünkü soğuk hava şartları normal bir cildin bile kurumasına sebep olur. Bu kuruluk hassas ciltleri daha çok etkiler. Ciltteki nemsizlik ve kuruluk giderilmez ise cilt kızarır ve tahriş olur. Bu sebeple günlük bakım rutinin dışında haftalık bakım ürünlerine nemlendirici maske ürününü mutlaka eklemeleri tavsiye edilir.

  Kuru ve Hassas Ciltler İçin Bakım Rutini!

  Artık hepimiz biliyoruz ki cilt bakımının olmazsa olmaz birinci adımı cilt temizliğidir. Cilt ne kadar iyi temizlenirse üzerine uygulanan bakım kremlerinin etkinliği bir o kadar artar. Burada yapmanız gereken sadece cilt yapınıza uygun doğru ürünler tercih etmek.

  Avene Cold Cram Pain Surgas kalıp temizleyici, sabun içermeyen formülü sayesinde cildi nazikçe temizler. Formülündeki besleyici içerikler ile cilt bariyerini güçlendirir. İçeriğindeki termal su cildi nemlendirir ve hassasiyeti yatıştırır. Yüz ve vücut temizliği için kullanıma uygun özelliği ile pratik uygulama sağlar.

  Cilt kuruluğunu kaş arası, burun kenarı, dirsek, diz ve tırnak etleri gibi bölgesel alanlarda yaşıyorsanız Avene Cold Cream ürününü tercih edebilirsiniz. Kaygan dokuya sahip bitkisel içeriği ile ilk uygulamada cildi nemlendirir ve rahatlatır. Formülündeki beyaz balmumu ile cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Avene Cold Cream kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

  El ve Dudak Bakımı!

  Soğuk hava şartlarına ve güneş ışınlarına karşı cildimizi koruyoruz. Peki aynı özeni el ve dudaklarımız içinde sağlıyor muyuz? Bu sorunun cevabı kimine göre evet! Kimine göre ise hayır!

  Dudaklarda göz çevresi gibi ince deriye sahiptir. Bu sebeple çevresel faktörlere karşı savunmasız olur. Yaz aylarında dudakların kurumasına güneş sebep olurken, kış aylarında soğuk hava şartları sebebiyle kuruyan dudaklar hassaslaşmaya ve çatlamaya başlar. Avene Cold Cream Baume Levres kuru ve çatlamış dudakları onarır, nemlendirir ve besler. İlaç tedavisi sonrası kurumuş dudaklar için de ideal olan nemlendirici bakım kremi stick ve kavanoz formuyla kullanım avantajı sağlar.

  Avene Cold Cream el kremi, Avene Cold Cream ,Avene Cold Cream onarıcı dudak bakım kremi ve daha fazlasına Dermokozmetika güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.