Avene Cleanance Yağlı - Akneli Cilt

14 ürün

  Yatıştırıcı ve rahatlatıcı termal su içerikli Avène ürünlerinin Cleanence serisi yağlı ciltlerin temizlenmesi ve nemlendirilmesi için geliştirilmiştir. Cildi kurutmadan yağlanmayı azaltan ve arındıran Avène Cleanence ürünleri akne tedavisi gören ciltlerde dermatologların da önerisiyle kullanılmaktadır. Seride akneli ve tahriş olmuş ciltler için temizleme jeli, arındırıcı maske, misel temizleme suyu, matlaştırıcı losyon ve güneş koruyucu gibi farklı amaçlara yönelik ürünler bulunmaktadır. Yağlı ciltlerin en büyük problemlerinden olan parlak görünümü normal seviyeye indirmek ve nem dengesini sağlamak için Avène Cleanence serisini öneriyoruz.

  Avene Cleanance

  Yağlı ciltlerin en büyük problemi olan geniş gözenekler ve parlamalar, temel cilt bakımı sağlayan Avene Cleanance serisi ürünler ile sorun olmaktan çıkıyor. Yağlı ve karma cildi arındırma, bakım ve nemlendirme süreçlerinde Cleanance ile en iyi etkiyi alabilirsiniz.

  Cildin bakım rutinindeki arındırma aşamasından, nemlendirme aşamasına kadar birçok farklı ihtiyacını karşılayan ürünler Avene kalitesiyle tüm aile üyelerinin kullanabileceği özenle üretildi. Termal suyun gücünü Avene kasabasından tüm dünyaya ulaştıran Cleanance serisi ürünleri, temizleme jeli, temizleme kremi, nemlendirici bakım kremi, gözenek sıkılaştırıcı, temizleme suyu ve güneş kremi çeşitleri ile eksiksiz bir cilt bakımı sağlıyor.

  Kaliteli ürün çeşitleriyle dikkat çeken Avene, akne sorununun yaşattığı görünümleri ortadan kaldırmak ve cildin sebum dengesini sağlamak için oldukça memnun edici sonuçlar sunuyor. Yapılan anket ve deneylerden çıkan sonuçlara göre: 6 haftalık kullanım sonucu siyah nokta ve sivilceleri %45.3 oranında azaltan ve akne izlerinin görünümünü %70 oranında yok eden ürün, günde bir kez kullanıldığında etkin sonuçları ortaya çıkarmaktadır.  

  Farklı cilt tiplerinin farklı ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerle dikkat çeken Avene, akne problemi yaşayan ve karma ciltlere sahip olanlar için bu seriyi ortaya çıkardı. Dermokozmetik ürün testlerinden başarı ile geçen ve Avene laboratuvarlarındaki detaylı Ar-Ge çalışmaları sonrasında cildi temizleme ve ona gerekli nemlendirmeyi olması gerektiği gibi sağlayan bu seri kullanıcılarından tam not alıyor.

  Yetişkinlik ve ergenlik dönemindeki akne problemlerinin yok olmasını sağlayan ve kullanım sonrası ciltte rahatlamış bir his oluşmasını sağlayan bakım serisi, memnun kalacağınız sonuçlar almanızı kolaylaştırıyor.

  Avene Cleanance Ne İçin Kullanılır?

  Ergenlik döneminden yetişkinlik dönemine kadar akne problemi yaşanan ciltler yağlı ciltlerdir. Bu cilt problemlerin giderilmesi için düzenli bir cilt bakım rutini oluşturulması şarttır. Yağlı, karma ve akneye eğilimli ciltler için tercih edilen cilt bakım ürünleri, cilt sağlığını koruyarak sizi memnun edecek sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

  Yağlı ve akneye eğilimli ciltlerde akne olsun ya da olmasın cilt bakımı aksatılmamalıdır. Gün içinde bulunduğunuz ortamlar, klima ve hava kirliliği gibi birçok etken cildin kirlenmesine neden olur. Cildin arınması ve bakımının yapılmasıyla birlikte ciltteki sivilce görünümünün azalması söz konusu olmaktadır.

  Cilt bakım rutini için her koşulda ihtiyacınız olan bakım ürünlerini Avene markasının güveniyle elde edebilirsiniz. Akne olup olmama durumuna göre dermatoloğunuzun önerdiği bakımla beraber uygulanan teknikler Cleanance ürünleriyle memnun kalacağınız bir cilde kavuşmanızı kolaylaştırıyor.

  Avene Cleanance Ürünleri Nasıl Kullanılıyor?

  Yağlı cildin temizliğine ilk olarak arındırma aşamasıyla başlanıyor. Cildi varsa önce makyajdan arındırarak, yüz yıkama jeliyle temizleyin. Daha sonra da cildinizi tek kullanımlık bir havluyla kurulayarak sebum dengeleyici kreminizi sürün. Düzenli kullanımda memnun edici sonuçların alındığı Avene Cleanance ürünleri yanaklar, alın ve burunda çıkan sivilcelerin görünümü azaltmayı sağlar. Sabah ve akşam kullanılan ürünler, sağlıklı bir cilt yapısının oluşmasını kolaylaştırır. Bu yüzden etkisini görebilmeniz için en az 3 ay düzenli kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  Arındırıcı, tonik ve nemlendirici günde iki kez, peeling haftada bir kez kullanılabilir. Farklı ciltler için ihtiyaç duyulan cilt bakımı söz konusu olduğunda da aynı cilt bakım ürünleri kullanılarak cildin hasarının kontrol altına alınması söz konusu olabilir, cilt tipinizi bildikten sonra kullanmanız gereken ürün serilerini birkaç deneme sonrasında bulabilirsiniz ve doğru ürünleri bulduktan sonra bu ürünleri uzun dönemler değiştirmeden kullanmalısınız.

  Avene Cleanance Serisi Ürünleri

  Her cilt sorununa bir çare bulan Avene ürünleri, sağlık açısından memnun kalacağınız birçok alternatifi iletmektedir. Cleanance serisi ürünlerini kullanarak akneye eğilimli ve akneli ciltlerin rutin cilt bakımı için ihtiyaç duyduğu tüm kite sahip olabilirsiniz. Temel bakım ve haftalık bakım şeklinde kullanacağınız cilt bakım ürünlerini Dermokozmetika güvencesiyle temin edebilirsiniz.

  Avene Cleanance Cleasing Gel

  Akne probleminin giderilmesi için temel bir basamak olan cilt temizliği, cilt yapısına uygun bir temizleyici sabun, jel ya da köpükle uygulanmaktır. Temizleme jeli, hem gün içinde cildinizde biriken yağın ve kirin temizlenmesini hem de makyaj kalıntılarından arınmayı sağlar. Sabah ve akşam uygulanması tavsiye edilmektedir.

  Cleanance MAT Mattifying Toner

  Tonik şeklinde kullanılan bu ürün, gün içinde cildiniz yağlandıkça kullanılabilir ve bakım rutininde ihtiyaç duyuldukça bir pamuk aracılığıyla sürülebilir. Yağdan arınmayı sağlayan ürün, memnun edici biçimde kullanılabilir.

  Cleanance MAT Mattifiying Emulsion

  Cilt bakımı için kullanılacak olan yağlandırmayan nemlendirici Cleanance MAT Mattifiying Emulsion cildin temizlenmesinin ardından kullanılabilir. Bu kremlerin tüm yüze uygulandığını unutmamalısınız. Özellikle yağlı ciltlerin kurumadan normale dönmeleri için günde bir kez nemlendirici kremin kullanılması mümkün olmaktadır.

  Cleanance Expert

  Can sıkıcı sivilcelerin üzerinde kullanılan ve akne üzerine direkt olarak sürülen bu ürün, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz pratik bir ürün olarak tercih edilmektedir. Akne üzerine hafifçe uygulandıktan sonra cilt tarafından emilim sağlanana kadar başka bir cisim tarafından silinmemesine dikkat etmelisiniz.

  Cleanance MASK

  AHA peeling şeklinde kullanılan ve sivilcelerin yarattığı izleri ve hasarı onaran ürün, haftada bir ya da iki kez kullanılarak cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olmaktadır. Cilt bakımı için tercih edeceğiniz birçok ürün sağlığınıza zarar vermeyecek özellikleriyle dikkat çekmektedir.

  Cleanance Micellar Water

  Mineral sudan oluşan Cleanance Micellar Water cildin nazik yapısına zarar vermeden yağdan arınmasını sağlar. Ürünün kullanılması oldukça basit olduğu için pamukla yüze sürüldüğü zaman cilt yüzeyinde kirin büyük bir kısmını giderir.

  Mineral Light Mattifying Sun-Screen Lotion

  Yağlı ciltlerin güneşin zararlı etkilerinden kurtulması için gereken bakımı sağlayan 50 SPF içeren krem, her mevsim kullanılabilmektedir. Dışarı çıkıldığında sürülen ve denize girildiğinde her 20 dakikada bir kullanılan ürün, gözeneklerin sıkılaşmasına da yardımcı olmaktadır.

  Yağlı ve Akneye Eğilimli Cilt Bakımı Aşamaları

  Yağlı ve akneye eğilimli cilt tiplerinde cilde düzenli olarak bakım yapılması son derece önemlidir. Cilt bakımında ihtiyaç duyulan aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Cildi arındıracak olan jel ile yıkamak,
  • Nem dengesini sağlayacak bir nemlendirici kullanmak,
  • Makyaj ve gün içindeki kirden arındırmak,
  • Güneşe karşı koruyucu bakım önlemlerini almak,
  • Haftada bir kez peeling ve maske uygulamaları yapmak,
  • Cilt bakım rutinini sürekli hale getirmek.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.