Avene Cilt Temizleme Ürünleri

18 ürün

  Temel cilt bakımının ilk aşaması olan yüz temizleme, cildi gün içerisinde oluşan ve gözenekleri kapayan tabakadan arındırmayı ve günlük bakıma hazırlamayı sağlar. Termal su içerikli Avène yüz temizleme jeli ve losyonu derinlemesine arındırma için güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Cildinizin pH değerini koruyarak cildinizi temizleyen Avène ürünleri paraben içermez ve özellikle çok hassas olan toleranssız ciltler için de öneriler sunar. Hem günlük bakımda hem de makyaj sonrası derin temizlikte etkili sonuçlar veren yüz temizleme ürünleri cildinizin yumuşak ve rahatlamış hale gelmesine yardımcı olur.

  Avene Yüz Temizleme Jeli

  İşin başı temizliktir diyenler yanılmıyorlar. Cilt bakımı konusunda da önemli olan iyi bir temizliğin sağlanmasıdır. Avene Yüz Temizleme Jeli olarak hazırlanan ürün serisi size hem marka hem sonuç güvencesi veriyor.

  Cildin makyaj ve çevresel etkenlerden dolayı kirlenmesi durumunda temizlenmesini sağlayan yüz temizleme jelleri, düzenli kullanımda ciltteki sorunları da giderebiliyor. Karma ve yağlı ciltlerde ciddi bir sorun haline gelen sivilce ve siyah noktalar, temizleme jelleriyle kısa sürede tedavi edilebiliyor.

  Cildinizin sorunlarına göre tercih edeceğiniz Avene ürünleri, cildinizin bakımı için ilk aşama olan temizleme ve arındırma konusunda anti alerjik ürünler sunuyor. Yüz temizleme jeli, yüz temizleme  köpüğü ve yüz temizleme yağıyla farklı cilt ihtiyaçları daha kolay karşılanıyor.

  Yüz temizleme konusunda profesyonel çözümler arayanlar için tercih edilen arındırıcı ürünleri, kuru, yağlı, atopik ve karma ciltler için farklı formlarda satın alabilirsiniz.

  Cilt Bakımı ve Temizlik

  Temizlik işlerinin ana maddesi sudur ama söz konusu cilt olduğunda her gün defalarca yıkamak bile onu yeterinde temizleyemez. Çünkü cilt temizliği nedir sorusunun yanıtı onu ölü hücrelerden temizlemek, gözenekleri açmak ve cildin alt tabakalarına kadar inen derinlemesine bir temizliği sağlayarak kan dolaşımını hakkıyla yerine getirmek ve hücrelere ihtiyaçları olanı vermek olarak tanımlanmaktadır.  Su ile yıkama size ferahlık sağlar ama gözeneklerdeki kiri, tozu, ölü hücreleri, çok can sıkan siyah nokta oluşumlarını temizleyemez. Artık ihtiyaç duyulanlar jel kıvamında hazırlanmış olan arındırıcı ürünlerdir.

  Cilt Temizliği Jeli Ürünleri Hangileridir?

  Bu ürünler şimdi Avene Yüz Temizleme Jeli serisi olarak biliniyor. Gözenekleri kapatan tabakadan kurtulmayı ve yüzü günlük bakıma hazırlamayı amaçlayan bu ürünler markanın dünyaca bilinen termal suyu ile iyice güçlendirilmiştir. Paraben ve diğer katkı maddelerini içermeyen bu cilt bakım ürünleri işin başını oluşturan cilt temizliği için en güvenilir yardımcılardır. Ayrıca makyaj sonrasında gerekli olan arındırma işlemi için rahatlıkla kullanılabilirler. Böylece cilt bütün gün ağırlığını taşıdığı makyajın yorucu etkilerinden kurtulur ve rahatlar.

  Avene Mousse Nettoyante Temizleme Köpüğü

  Yağlı ve akneli ciltler için temizleme jeli, hassas yapıdaki ciltler için olan temizleme losyonu ve özel temizleme köpüğü bu seri içinde yer almaktadır.

  Örneğin Avene Mousse Nettoyante Temizleme Köpüğü yüzdeki yağı ve kiri temizlemek amaçlı hazırlanmış özel bir üründür. Yüzdeki parlama noktaları olan çene, alın ve burun bölgesinde, gerekiyorsa bütün yüz ovalinde, avuç içine bir miktar alınarak ve köpüğü gerekli olan yere iyice yayarak kullanılır. Günde iki kere uygulayabilirsiniz. Sabun içermez.  Bütün cilt tipleri için uygundur. Cildinizin üst katmanları tertemiz olacaktır. Sodyum klorit, sodyum benzoat, probilen glikol, termal su, cilt parfümü gibi temizleme esaslı maddelerle hazırlanan içerik yüzde derinlemesine bir temizliği sağlamaktadır.

  Avene Cleanance Nettoyant Temizleme Jeli

  Cilt temizliğinin çok daha önemli olduğu cilt tipi yağlı ciltlerdir. Yağlı ciltler özellikle ergenlik çağındaki gençlerin de sorunudur, güzellik anlayışı ve kişisel bakımın vazgeçilmez bir yere doğru gittiği çağımızla birlikte hayatlarındaki en önemli konular arasındadır. Sebum adı verilen cilt yağı bu ilk gençlik döneminde artmaya başlayan hormonların etkisiyle çoğalır, yüzde sivilceler ve daha akne oluşumları başlar. (Yağlı fast food türü yiyecekler bu oluşumu hızlandırır.) Bu dönemde sabun kullanılması önerilmez. Avene Cleanance Nettoyant Temizleme Jeli yağlı ve akneli ciltler için tercih edilecek en iyi çözümdür. 200 miligramlık ambalajlarda beğenilerinize sunulan temizleme jeli akne, sivilce ve siyah nokta temizliğini sağlamada idealdir.

  Avene Cleanance Nettoyant Temizleme Jeli Nasıl kullanılır

  En az günde bir kere kullanılması öğütlenen jel sabah akşam düzenli olarak günde iki defaya çıkarılan kullanımlarda çok daha iyi sonuç vermektedir. Önceden ıslanan yüz ve boyun bölgesine fındık büyüklüğünde elinize sıktığınız jeli yumuşak hareketlerle sürün. Biraz bekleyin ve sonra mendil veya kağıt havlu ile yavaşça kurulayın. Bir aylık düzenli kullanım sonucu cildinizde oluşan farklılık mutluluk verici olacak. İçeriğinde bulunan çinko glukonat gliserol, cucurbita pepo (balkabağı tohumu yağı) ve cildi yatıştırıcı özelliğiyle ünlü Avene termal su yağlı ciltlerin sorunlarına kalıcı çözüm sağlamaktadır.

  Her ne kadar ergenlerden öncelikle söz edilse bile bu temizleme jeli her yaş grubu için uygundur. Markanın yüz temizleyicileri, sivilce kremleri, siyah nokta ve gözenek temizleyicileri olarak gruplanan bütün kategorilerinde bu ürün görülmektedir. Çünkü yağlı ciltlerin temizliğinde denenmiş ve güvenilirliğini kanıtlamış bir yüz bakım ürünüdür.

  Avene Lotion Netoyante Pour Perux Intolerance

  Toleransı düşük, aşırı hassas ciltler için hazırlanan temizleme losyonu da ürün grubu içinde yer alıyor. Sahip olduğu bitkisel özler sayesinde hiçbir tahriş etkisi yaratmadan, su ile durulamaya gerek bırakmadan, hassas cilt yapısına sahip olanlar için üretilen Avene Lotion Netoyante Pour Perux Intolerance mümkün olan en az yan etki yaratacak malzemeler kullanılarak hazırlanmış bir temizleme losyonudur.

  Avene yüz temizleme ürünleri hakkında yapılan yorumlar da bu memnuniyeti dile getiriyorlar. Doğru ürün bulmanın çok zor olduğunu anlatan kullanıcılar markanın yüz temizleme jelini bir kurtarıcı olarak kabul ediyor, ürün detay sayfalarındaki yorumlar incelendiğinde ise zaten yapılan geri bildirimler bunu kanıtlar niteliktedir. Cildi yağlardan çok iyi temizlemesine rağmen kuruluk oluşturmaması dikkat çekiyor. Bu özellik yüz temizleme jelinin içinde sabun olmamasından ama yeterli nem veren muhteviyatından kaynaklanmakta ve Avene arge ekibinin bir başarısı olarak kabul görmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.