sadsad x
asdasd

Avene Cicalfate - Onarıcı Seri

5 ürün

  Hassas ve tahriş olmuş ciltleri yeniden yapılandırmaya yardımcı olan Avene Cicalfate onarıcı bakım serisi bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Çevresel faktörler, iklim şartları ve medikal tedavi sonrası cilt hassaslaşarak kurumaya başlar. Avene Cicalfate, anti inflammatuar ve termal su içeriği sayesinde ciltteki hassasiyeti yatıştırarak kuruluğu giderir. Seri içeriğinde Avene Cicalfate el kremi, Avene Cicalfate onarıcı losyon ve Avene Cicalfate onarıcı bakım kremi bulunmaktadır.

  Avene Cicalfate Losyon

  Tahriş olmuş ciltler için geliştirilmiş onarıcı etkili bakım losyonudur.  Yaralı cildin iyileşme süresini hızlandırarak hücre yenilenmesini destekler. Antibakteriyel özelliği sayesinde cildi bakterilere karşı korur ve mikropların yayılmasını önler. Parfüm, paraben ve alkol içermeyen formülü ciltteki hassasiyeti yatıştırır ve cildin iyileşme süresini hızlandırır.

  Avene Cicalfate Losyon Nasıl Kullanılır?

  Losyonu kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Uygulama yapacağınız bölgeyi temizleyiniz ve ardından kurulayınız. Avene Cicalfate şişesinin ucu ile günde iki defa uygulayınız.

  Avene Cicalfate Krem Ne İçin Kullanılır?

  Hassas ve tahriş olmuş ciltler için geliştirilen Avene Cicalfate krem yeniden yapılandırma özelliği sayesinde cildin onarım süresini hızlandırmaya yardımcı olur. Mineral yağlardan oluşan nemlendirici etkili içeriği sayesinde ciltteki hassasiyeti gidererek doğal yapısını korumayı destekler. Kullanım alanı oldukça geniş olan Avene Cicalfate krem ürünün hangi durumlarda kullanabileceğini birlikte inceleyelim;

  • Ciltte oluşan tahriş ve yaralar,
  • Epilasyon sonrası hassasiyet,
  • Çocuklardaki küçük yaralar,
  • Tıraş sonrası kesik ve hassasiyet,
  • Düşme, sürtünme nedeniyle oluşmuş yaralar,
  • Kuruluk ve kaşıntı sonrasında oluşan hassasiyet,
  • Güneş yanıkları,

  Gibi durumlarda Avene Cicalfate krem ürününü kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece uygulama yapacağınız bölgeyi temizlemeniz, günde bir veya iki kere hafifçe masaj yaparak uygulamanız. Avene Cicalfate Krem kullananlar tarafından da memnun kalınmış ve sıkça tavsiye edilen ürün grubu arasında yer almaktadır.

  Dermokomzetika.com üzerinden Avene Cicalfate ürünlerini inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.