Yandex Metrica

Avene Cicalfate - Onarıcı Seri

4 ürün

  Dış etkenler, iklim, medikal tedaviler ve benzeri faktörler sonucu tahriş olmuş cildi yeniden yapılandırma amacıyla kullanılan Avene Cicalfate, anti-inflammatuar ve termal su katkılı içeriğiyle cilt için yatıştırıcı etki sunar. Sızıntılı olmaya tahrişlerde kullanılan bu ürün doğal ve yatıştıran yapısıyla çocuklarda ve hatta yenidoğanlarda bile kullanılabilmektedir. Onarıcı ve kapatıcı bakım kremi, losyonu ve el kremi bulunan Cicalfate serisi kış aylarında çatlayan ellerde, bebeklerin pişik probleminde, uçuk ve benzeri yaralarda, epilasyon sonrası oluşan kızarıklık ve tahrişlerde güvenle kullanılabilir. Alerjik reaksiyon riskini en aza indirgeyen yapısıyla cildinize zarar vermeden onarır, yeniden yapılanma sağlar ve esneklik verir.

  Avene Cicalfate

  Dermokozmetik ürünlerin termal su özellikli olan bir başka çeşidi Avene Cicalfate serisi yara onarıcı özelliğiyle el ve vücut yüzeyindeki yaraların görünümünü iyileştirme amacı taşıyor ve düzenli kullanımda yaraların onarılmasını sağlıyor.

  Birçok sebepten dolayı ev kazaları yaşadığımızda yaralanmaların giderilmesi için Avene Cicalfate serisi ürünler kullanılabilir. Yara onarımı sağlamasının yanında sivilce izlerinin giderilmesi hususunda da yardımcı olan bu ürün, ufak bir parça alınarak tüm yüze yedirilebiliyor.

  Cildin yaraların geç kapanması nedeniyle enfeksiyona açık hale gelmesi, istenmeyen izlerin kalması gibi birçok durumu engelleyen Cicalfate, herkesin elinin altında olması gereken ürünler arasında bulunuyor. Yapılan deneme ve testlerin takibi sonucu 15 gün boyunca günde 2 kere kullanılan Avene Cicalfate, çocuklar üzerinde denenerek %85 oranında etki göstermiştir.

  Bu etkinin %89’unda kayda değer bir onarım ve tahriş azalması görülmüştür. Birçok çocuğun gün içinde küçük yaralarla mücadele ettiği görüldüğünde, Avene Cicalfate serisi de vazgeçilmez bir ecza dolabı ürünü olarak dikkat çekiyor. Yara onarıcı özelliği, özellikle çocuklar için oldukça işe yarar bir ürün olmasını sağlıyor.

  Çocuklarda ve yetişkinlerde güvenle kullanılabilen Avene Cicalfate krem, yağlı bir dokuya sahiptir. Cilt tarafından kolayca emilen ve yaranın hızlı biçimde onarılmasını sağlayan ürün, uzun süre kullanabileceğiniz bir yapıdadır. Küçük bir miktar alıp tüm yara ve tahriş bölgelerine uygulanabilir.

  Avene Cicalfate Ne İçin Kullanılır?

  Ciltte oluşan tahrişler ve yaralarda hızlı bir onarım sağlanması için vene Cicalfate kullanılabilir. Epilasyon sonrası tahrişler, çocuklardaki küçük yaralar, düşme, sürtünme nedeniyle oluşan yaralar gibi her türlü hafif tahriş durumunda caprilik ve mineral yağlardan oluşan içerik, cildin hızla onarılmasını sağlıyor. Ürünü aşağıdaki durumlarda kullanabilirsiniz.

  • Tıraş sonrası tahrişler,
  • Epilasyon sonrası tahrişler,
  • Düşme, çarpma yaraları,
  • Sürtünme yaraları,
  • Güneş yanıkları,
  • Her türlü tahriş durumu.

  Bu durumlar cildin üst tabakasının soyulmasına ve alt kısımdaki derinin açığa çıkmasına neden olur. Bu taze deri her türlü mikroba açıktır. İltihap ve enfeksiyona neden olabilecek olan bu basit görünen yaralar için yara onarıcı krem kullanımı son derece önemlidir. Anında müdahale edilerek bu hassas deri parçasına koruyucu bir kalkan oluşturmak gerekir. Avene Cicalfate ürünleri de bu kalkanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Çocuklarda da güvenle kullanılabiliyor.

  Avene Cicalfate Ürünleri Nasıl Kullanılıyor?

  Etkili bir sonuç alabilmek için, 15 gün boyunca günde iki kez yaralı ya da tahrişli bölgeye sürülen Avene Cicalfate serisi, cilt üzerine direkt uygulanarak kullanılıyor. Temiz bölgeye sürülen krem, yağlı dokusu nedeniyle tahrişin yangısını azaltıyor ve düzenli kullanımda etkisi en iyi şekilde görülüyor. Losyon da kullanılmadan önce iyice çalkalanıyor ve iritasyon olan bölgeye sürülüyor. Günde iki kez kullanılan ve aralarda Avene termal suyu ile desteklenen yangılar da bu şekilde giderilebiliyor.

  Avene Cicalfate Kullananlar

  15 gün boyunca düzenli olarak Cicalfate Creme Reparatrice kullananların %89’unun sonuçtan memnun olduğu ifade edilmiştir. Erkeklerde ve kadınlarda tıraş sonrası oluşan tahrişleri mükemmel bir biçimde giderdiği ifade edilen ürün, düzenli olarak kullanıldığında derinin onarılmasını sağlıyor. Bu da yaraların onarılmasını sağlıyor. Kullanıcılar yağsı yapısından dolayı üründen rahatsızlık duyduğunu bildirse de, yara onarıcı özelliğinin %89’a varan bir oranla etkili olduğu da ifade edilmiştir.

  Avene Cicalfate Yan Etkisi Var Mı?

  Avene Cicalfate, termal sular ve en hassas ciltlere dahi zarar vermeyen içeriklerden oluşmuştur. Bu yüzden herhangi bir yan etkisi yoktur. Yan etkisi olmadığı için çocuklarda da güvenle kullanılabilir. Çocukların güvenle kullanılabileceği Avene Cicalfate Creme Reparatrice kullanım önerilerine uygun biçimde kullanıldığında herhangi bir probleme yol açmamaktadır. Kremin herhangi bir yan etkisinin olmadığı bilimsel araştırmalarla ortaya çıkmış, çocukların dahi kullanabileceği bir çeşit olarak öne çıkmıştır. En hassas ciltlere dahi bir zararı ve yan etkisi rapor edilmeyen ürünü ailenin her üyesi güvenle kullanabilir.

  Avene Cicalfate Serisi Ürünleri

  Cicalfate serisinin 2 farklı formda çeşidi bulunuyor. Bunlardan ilki 40 ml ambalaj içnde ve krem formatında bulunan Cicalfate Creme oluyor. Tahriş olan bölgeye ve yaraya sürülerek, iyice yediriliyor. Günde iki kez, iki hafta boyunca kullanılması tavsiye ediliyor.

  Diğer çeşit olan Avene Cicalfate Losyon ise losyon olarak satışa sunulmuş bir formatta bulunuyor. İyice çalkalayarak sürülen ve yine günde iki kez kullanılan ürün düzenli kullanıldığında etkisinin görülmesi mümkün oluyor. Cicalfate serisiyle birlikte kullanılan birçok cilt bakım ürününü güvenle kullanabileceğiniz Avene ürünlerini Dermokozmetika kalitesiyle satın alabilirsiniz.

  Çocuklar ve yetişkinler için her evde bulunması gereken ürünler arasında yer alan yara onarıcılar, cildin dokusunu daha iyi biçimde onarmaktadır. Bu onarım sonrasında ise cildin yaralı yüzeyi onarılarak kısa sürede iyileşir. Aynı zamanda ciltteki izler için de bu kremin kullanıldığı ve dermatologlarca tavsiye edildiği bilinmektedir içerisindeki termal su sayesinde lekelerin ve yaraların iyileşmesinde hücrelere gerekli mineral desteğini ve yenilenme için gerekli şartları sağlaması ile kendini gösteriyor.

  Tahriş Olmuş ve Yaralı Ciltlerde Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalı?

  Yara iyileştirici krem kullanırken, krem sonrası cildinizi sarmanız ya da bant yapıştırmanız uygun olmayacaktır. Bu yüzden cildinize sadece temizleyerek günlük bakım rutinizi uygulayabilirsiniz. Bunun için termal su kullanmanızı önerebiliriz.

  Cildin temiz olması ve herhangi bir kumaş, pamuk ya da yabancı cisimle temas etmemesi son derece önemlidir. Bu yüzden yaralı cildiniz için en iyi kalkan olarak tercih edilecek Avene krem kullanarak cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Sağlıklı bir cilt için gerekli olan ilk adımı günün her saatinde Avene termal suyla atabileceğiniz Avene ürünleri, aile boyu tüm cilt ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor.

  Termal su cildinizin temizlenmesini sağlarken aynı zamanda da yumuşaması da mümkün olacaktır. Cilt bakımında farklı ihtiyaçların karşılanması için birçok farklı ürün grubu bulunan Avene Cicalfate serisi, yaralı ve tahriş olmuş ciltlerde yara onarımı sağlıyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.