sadsad x
asdasd

Anti Aging Formüllü Vichy Ürünleri

16 Ocak 2017
Anti Aging Formüllü Vichy Ürünleri

Anti Aging Formüllü Vichy Ürünleri

Biliyoruz ki, üzüntü, sevinç gibi anlık ifadeleri belli etmek adına kullanılan el, yüz hareketlerine jest ve mimik denilir. Günlük hayatta her an kullanılan bu ifade şekli cilt yüzeyinde derin çizgilerin oluşmasına neden olur. Yüz hatlarında kendini belli etmeye başlayan erken yaşlanma belirtileri, yaş ilerledikçe kalıcı bir hale gelir. Bu belirtilerin kısa sürede yok olması için dermokozmetik ürünler kullanmak en faydalı yöntemler içerisindedir.

Nemsizlikten ortaya çıkan kırışıklıklar yüzün olduğundan daha olgun görünmesine neden olur. Bu nedenle cilt bakımı veya yüz bakımı yaparken bu sorunların giderilmesi ön planda tutulur. Yüz çizgilerinin yok olmasına Vichy Kırışıklık Kremi Serisi; Vichy Neovadiol ürünleri, Vichy Liftactiv ürünleri ve Vichy Idealia ürünleri yardımcı olur.

Yaşlanma belirtilerine, kazayağı görüntüsüne, ince çizgilere anında etki etmeyi başaran Vichy markası, Anti Aging formüllü serisi ile kadınların göz bebeği olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte.  Bileşenlerin ve bitki özlerinin karışımıyla cilt hatlarının toparlanmasına ve elastikiyet sorunlarının giderilmesine yardımcı olan termal su destekli ürünlerle Vichy, mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. Vichy kırışıklık kremi ürünleri hassas, karma, normal ve tüm ciltlerin kolaylıkla uygulayabileceği içeriğe sahiptir. Cilt yüzeyinin daha parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar. Kırışıklık kremi ürünleri cilt hücrelerini yenileyerek yaşlanma belirtilerinin kaybolmasına yardım eder. Çevresel faktörlere karşı koruma kalkanı oluşturarak yorgunluk ve sarkma gibi cilt sorunlarının meydana gelmesini engeller.

  • Neovadiol Advanced Replenishing Care ( Normal ve Karma Ciltler)
  • Neovadiol Gf Nuit ( Normal ve Hassas Ciltler)
  • Liftactiv Advanced Filler ( Hassas, Karma, Yağlı ve Kuru Ciltler)
  • Idealia Smoothing and İlluminating Gel-Cream ( Karma ve Yağlı Ciltler)

Sizde yukarıdaki ürünleri dermokozmetika adresine girerek inceleyip kendiniz için en uygun kırışıklık kremini seçebilirsiniz. Yaklaşık 4 hafta sonra içerisinde etkisini göstermeye başlayan ürünleri kullanarak değişikliği kendi gözlerinizle fark edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.