sadsad x
asdasd

Silhouette

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
8 ürün

  Silhouette Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Schwarzkopf’ın bünyesinde bulunan Silhouette, uzun yıllardır tecrübeye sahip saç bakım markasıdır. Hava koşullarına dayanıklı ve gün boyu kalıcı tutuş imkanı sağlayan ürünler geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmayı başarmıştır. Silhouette bilinen şekillendirici ürünlerinin yanı sıra değişen tüketici ihtiyaçlarına göre özel formüllerle farklı ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

  Hacim, parlaklık, uzun süreli tutuş her bir Silhouette ürünleri saçların ihtiyacını karşılamaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan saç şekillendirici sprey, köpük gibi ürünleri geniş yelpazesinde bulundurmaktadır. Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Silhouette Ürünleri

  Saç, dış görünümün en önemli aksesuarları arasında yer alır. Herkes için saçlarının bakımı oldukça önemlidir. Bu sebeple de hem düzenli bir saç bakımı yaparak hem de saçları şekillendirerek saçların daha bakımlı ve güzel görünmesini hedefler. Peki saçları şekillendirirken hem hacimli hem de yumuşak kalmasını nasıl sağlayabiliriz? Silhouette markası da saç şekillendirici ile tamamen saçların yapısını, yumuşaklığı bozmadan ve saçları yıpratmayan ürünleri hazırlamıştır.

  Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık vermeye yardımcı Silhouette sprey ve köpük serisi, fırçalamayla saçtan kolayca çıkar. Çok güçlü bir tutuculuk sağlar. Mükemmel stil desteği sağlayarak eşit dağılım sağlar. Parlaklık sağlar ve saçım hacimli görünmesini sağlar.

  Siz de tüm Silhouette ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.