sadsad x
asdasd

Redoxon

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
3 ürün

  Sağlık sektöründe adını dünyaca duyurmayı başaran aspirin markası, 1863 yılında kurulmuştur. Köklü alman firması olarak Bayer tarafından üretilen vitamin ve gıda takviyesi markası olarak bilinmektedir. Her bireyin rahatlıkla kullanabileceği ürünler, 4 farklı sağlık endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Farmasötik, tüketici sağlık bakımı, ekin sağlığı ve son olarak hayvan sağlığı açısından oldukça çalışan, aktif bir ilaç şirketidir. Redoxon gıda takviyesi ürünleri, Bayer tarafından bilinen en çok tüketilen ürünleri içerisinde yer almaktadır. İçeriğinde bulunan C ve Çinko sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve hastalıklara karşı korunmasını sağlar.

  Takviye kullanmak gün içinde yapılan yoğun koşturma sırasında oldukça faydalıdır. Siz anlamasanız bile vücut gün içinde normalden daha fazla çalışır ve gücünü tüketmeye başlar. Ek beslenme çizelgesinin dışında vitamin ve diğer gerekli maddelerden mahrum kalır. Vücut zamanla koruma kalkanını yitirir ve çeşitli hastalıkların baş göstermesiyle tamamen tükenir. Bunun için Redoxon gıda takviyesi kullanmak vücudun yeniden toparlanmasına, bağışıklık sisteminin düzelmesine ve C vitaminiyle Çinko alımının sağlanmasına yardımcı olur.  Düzenli olarak kullanıma uygun ürünler, her gün tüketilebilir.

  Doğal sebze ve meyvelerde yer alan C vitamini, vücudun sağlıklı şekilde görevini yapmasına, yorgunluk ve bitkinlik hissinin yok olmasına destek olur. Vücudun her daim yorgun ve uykusuz görünmesi kritik açıdan öneme sahiptir. Aynı zamanda Vitmain C kollajen formasyonuna yardım eder. Böylelikle diş, diş eti ve kemikler cildin güçlenmesine destek olur. Redoxon gıda ürünleri, içeriğinde çinkoda bulundurur. Çinko mineral grubunda bulunmaktadır. Vitamin C kadar, bağışıklık sistemi üzerinde etkisi vardır. Sağlıklı görünen saçlar, tırnaklar ve cilt yüzeyi için mineraller içinde yer alan çinkoya ihtiyaç duyar. Redoxon gıda ürünleri 6 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Diyabet hastalarının ise kullanmadan önce doktoruna göstermesi gerekmektedir.

  Redoxon Gıda Ürünleri ve Özellikleri

  Efervesan Tablet: Kullananların günlük C vitamini karşılaması için üretilmiştir. Doğal bağışıklık güçlendirici etkisiyle vitaminin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Efervesan, tablet formundadır. Portakal aroması içermektedir. Grip, nezle, mevsimsel alerjik rahatsızlıkların meydana gelmesi durumunda iyileştirici etki sağlar.  Besin ya da yapay olarak alınması gereken temel vitaminlerdendir. Cilt problemlerinin giderilmesinde de yardımcıdır. Kanser riskinin yok olmasını sağlar. Enfeksiyon oluşmasına izin vermez. 6 yaşından büyük çocuklar tarafından kullanılabilir. Kilolarını desteleyecek nitelikte değildir. Herhangi yan etkisi yoktur. Ancak diyabet hastalarının kullanımına uygun değildir. Günde 1 adet kullanılması yeterlidir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.