sadsad x
asdasd

Nutrigen

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
12 ürün

  Nutrigen Ürünleri Dermokozmetika’da!

   Nutrigen, sağlıklı beslenmelerine katkı sağlamak için geliştirilmiş markadır. Çocukların günlük beslenmelerine katkı sağlayarak hem bugün hem de yarın için daha sağlıklı çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Nutrigen markası ‘’ Sağlıklı çocuklar sadece bugünün değil tüm geleciğimizin temelidir.’’ Mottosuyla özenle ürünler geliştirerek tüketicilerine sunmaktadır.

  Kirlenen çevre ve kaynaklar, kalori miktarının arttığı beslenme alışkanlık çocukların beslenmesini olumsuz yönde etkilemektedir. Yapılan çalışmalarda bunun bir kanıtıdır. Vitamin ve mineraller hem yetişkinler hem de insanlar için oldukça önemli noktadır. Özellikle çocukların gelişim çağında beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Nutrigen bu doğrultuda doğal ürünler hazırlayarak çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır. Tüm ürünleri kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

   Nutrigen Ürünleri

   Propolis, balık yağı, üzüm gibi şuruplar Nutrigen’in geniş ürün yelpazesinde yer almaktadır. Ürünlerin içeriğinde bulunan K, D ve diğer faydalı vitaminler ile çocukların beslenmesine ve gelişimine katkı sağlar. Çocukların dikkatine çekebilecek renkli ambalaj tasarımları ile de sıkça tercih edilen gıda takviyesi markaları arasında yerini almıştır.

   Siz de Nutrigen ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.