sadsad x
asdasd

Lierac Nemlendirici Kremler

8 ürün

  Cilt bakımı konusu dermatologların ilgi alanıdır ve bütün uzmanlar bu işin cildin yeterince nemlendirilmesine dayandığını belirtirler. 1975 yılından beri kozmetik üretimi işinde olan Lierac nemlendirici ürün grubu ile tüketicilerin seçiminde haklı bir güven sağlamıştır. Ciltteki bozulan nem dengesini toparlamak ve sarkma, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek için cildi düzenli olarak nemlendirmek gerekir. Hem günlük nemlendirme hem de anti-aging etkili Lierac nemlendiriciler sayesinde cildiniz derinlemesine nemlenir ve dolgunlaşır. Formülünde bulunan onarıcı çiçek yağları ile cildiniz rahatlarken kaybettiği nemi geri kazanır ve bu sayede ince çizgiler ve kırışıklıklar pürüzsüz hale gelir. Olumlu etkileri klinik çalışmalar ile kanıtlanan Lierac nemlendirici krem seçeneklerine Dermokozmetika güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

  Cilt Bakımı ve Nemlendirme

  Cilt ve vücut bakımı dendiği zaman akla gelen konularımız;

  • Yaşlanma karşıtı cilt bakımı,
  • Serumlar,
  • Göz çevresi bakım,
  • Maskeler ve arındırıcılar,
  • Temizleyiciler gibi başlıkları kapsamaktadır. Bu yazıyla birlikte bu gruba altını çizerek;
  • Lierac nemlendiriciler kategorisini de ekliyoruz.

  Aynı şekilde kozmetik seçiminizi ihtiyaca göre yapıyorsanız;

  • Kırışıklık karşıtı, sıkılaştırıcı ürünler,
  • Yüz ovalindeki sarkmaya ve hacim kaybına karşı olanlar,
  • Cilde anında ışıltısını geri verenler,
  • Yaşlanmaya karşı bakımı sağlayacak olanlar,
  • Peeling tipi ürünler,
  • Hormonal cilt yaşlanmasına karşı etkili bakım,
  • Kahverengi lekelerin engellenmesi,
  • Dudak bakımı,
  • Göz altı şişkinliklerin, koyu halkaların ve göz çevresi kırışıklıkların giderilmesi gibi şikayetler sıralanacaktır. Bu çeşit bir sınıflamaya da, gene altını çizerek, Lierac oksijen veren nemlendirici ve dolgunlaştırıcı bakım için gerekli olanları ekleyeceğiz.

  Lierac Nemlendirici Ürünler Serisi

  Markanın özenle hazırladığı ve şikayetlere göre sınıflandırdığı cilt bakım ürünleri nemlendiriciler konusunda temelde Lierac Hydragenist serisi olarak düzenlenmiştir. Bu grupta;

  • Nemlendirme ve yaşlanma karşıtı bakım serumu,
  • Bakım kremleri,
  • Nemlendirici jeller ve balsamlar gibi üstünde Lierac Hydragenist imzası olan çeşitler yer almaktadır. Seçeceğiniz her ürün orijinaldir.

  Markanın bu serisinden başka diğer serilerinde yer alan çok sayıdaki ürün nemlendiriciler grubuna dahil edilebilir. Çünkü cilt bakımın temeli aslında nemlendirmeye dayanır. Bahçenizde değişik çiçekler yetiştirebilirsiniz ve bilirsiniz ki hepsinin ortak ihtiyacı sudur. Cilde yeterli nemin sağlanması da buna benzer ortak bir paydadır. Fakat yüzünüze sabah akşam su çarparak onu nemlendirmeye çalışmak gibi bir çabanız olmasın. Su bildiğiniz sudur fakat nem su buharıdır. Suyun gaz halidir. Hava ısındıkça genişler ve taşıyabileceği nem- su buharı oranı artar, sıcak iklimde yaşayanların söylediği yapış yapış nem var sözü bunu ifade eder.

  Tabii ki cildin neme ihtiyacı vardır. Kozmetik nemlendiriciler cilde nemi tutması için destek verirler. Hatta Lierac nemlendirici ürün serisi içinde yer alan bazı ürünler oksijen veren nemlendiriciler olarak üretilmişlerdir. Bu çeşitler dolgunlaştırıcı niteliğe de sahiptirler.

  Lierac ürün serileri içinde konuya destek veren ve diğer serilerde yer alan kozmetik çeşitleri de vardır. Örneğin;

  • Initiatic creme kuru ciltler için üretilmiş bir kırışıklık kremidir,
  • Comfort mask kuru ciltler için nemlendirici maskedir,
  • Sensory lotion nemlendirici vücut losyonudur,
  • Premium the silky cream yaşlanma karşıtı ipeksi nemlendiricidir,
  • Mosolift creme cansız ciltler için vitamin katkılı nemlendirici kremdir ve
  • Premium the voluptuous krem bol nemli yaşlanma karşıtı kremdir.
  • Bütün bu ürünler cildin nem dengesini sağlamak ve düzenli olarak yenilemek için üretildiler. Etkileri ortalama olarak 24 saat sürer. Sağlıklı bir cilt istiyorsanız yanınızda nemlendirici bir krem taşıyın. Lierac markası seçimi size ayrı bir güven verecektir. Bütün bu ürünler klinik çalışmaların ve uzun süren testlerin sonucudur.

  Lierac Nemlendirici Ürünlerin Ortak İçerikleri Nelerdir?

  Ciltte nemsizlik sonucu olan yıpranmaların, yaşlılık belirtilerinin, kuruluğun önüne geçmek için hazırlanan bu kozmetik çeşitlerinin en yaygın formu kremlerdir. Doğadan ve bilimden gelen içeriklerin içinde Hydra 02 kompleks yüzde 7’lik oranda en aktif bileşendir. Bu eriyik biomimetik (doğadan örnek alınarak yapılandırılmış ürün) oksijen, cildin temel bileşenlerinden olan hyalüronik asit, çeşitli vitamin ve mineraller, yüzde birlik oranda kayısı yağı, gül suyu, yasemin ve gardenya kokuları ile vernonya yapraklarından oluşturulmuştur. Hyalüronik asit üzerinde biraz daha durmak isteriz. Bütün dokularda var olan bu eriyik kendi ağırlığının 100 katı kadar suyu tutabilecek yapıda olan bir molekül topluluğudur ve ilgili üretim dalında doğal nemlendirici faktör (NMF) olarak bilinir. Bu ürün grubu ile cilde adeta dolgunlaştırıcı nem banyosu yaptırılmış olur. İçindeki çiçek özleri hoş bir koku verir ki bunlar aynı zamanda kadınsı kokulardır. Lierac nemlendirici ürün içerikleri doğal bir ferahlama yaratır.

  Lierac Premium the Voluptuous Krem

  Bazı nemlendirici ürün çeşitlerinin ambalajında siyah rengin hakim olduğunu göreceksiniz. Bu, içerikte değişik olan kullanılan siyah çiçekleri anımsatmak içindir. Örneğin Lierac Premium the Voluptuous Krem böyle bir ambalajdadır. Kuru ciltler için nemlendirme katkılı gece ve gündüz kremi Lierac tarafından siyah orkide, siyah gül ve siyah gelincik katılarak hazırlanmıştır. Özel gecelerdeki ışıl ışıl bir cilt görüntüsü için düşünebilirsiniz. 50 mililitrelik hacimlerde, seçkin kozmetik ürünler satan eczanelerde bulabilirsiniz. 3 al, 2 öde kampanyası ise size internet alışverişleri mecrasında düzenlenmiştir. Aldığınız üç ürünün en düşük fiyatlısı bu kampanya süresince hediye edilecektir.

  Lierac Comfort Mask

  Kuru ciltler için hazırlanmış bu nemlendirici ise maske formunda kullanılır. 50 mililitrelik hacimdedir. İçeriğindeki pembe kil cildi temizlerken gül özü cildi besler. Şia ve kayısı yağı ise cildinizi rahatlatacaktır. (Fakat maske tipi kremleri sürerken göz çevrenizi açıkta bırakmayı lütfen unutmayınız.) Maske tipi nemlendiricileri her gün kullanmayın, bu ürünler haftada iki kez kullanılmak için hazırlanmışlardır. Temizlenmiş yüze bir tabaka halinde sürüldükten sonra 10 dakika kadar bekleyin ve sonra bir miktar pamuk yardımıyla kalanı silin. Pembe kil ve gül işin içine girince Lierac nemlendirici maske özel ambalaj renginde de pembe tercih edilmiştir.

  Doğal Bitkiler, Nem ve Şia Yağı

  Nemlendirici kozmetik ürünler Lierac Laboratoires tarafından özenle üretilirken ve içerikleri açıklanırken çeşitli bitkilerden bahsediliyor. Cilde nem veren bitkiler özellikle seçiliyor. Bu bitkilerin başında şia tohumu başta geliyor. Bu tohumlar kendilerinin 12 katı suyu içlerinde tutabiliyorlar. Nar tohumu ve cennet çiçeği tohumu da aynı özelliklere sahiptir.

  Yazımızın burasında Afrika ülkelerinin doğal zenginliklerinden ve geçim kaynaklarından biri haline gelen Chia (şia) yağı hakkında daha çok bilgi vermek uygun olacak. Afrika gibi kavurucu sıcakların hüküm sürdüğü bir kıtada kadınların eskiden beri bu tohumların yağını çıkarıp kullandıklarını, ciltlerine sürdüklerini biliyoruz. Kozmetik sektörü bunu keşfedince şia (karite) yağı da bu ülkeler için bir geçim kaynağı haline geldi. Tereyağı benzeri bir görünümde olan yağın içinde aynı zamanda Omega 3, portakaldan yedi kat fazla C vitamini ve ıspanaktan üç kat fazla demir minerali var. Hücre yenilenmesi de sağlayan doğal yağ bu yüzden hem nemlendiricilerin hem de yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin muhteviyatlarına katılıyor. Şia ağacının fındık büyüklüğündeki meyvelerinden elde edilen bu yağın kaybolup giden Maya uygarlıklarında bile kullanıldığı bilinmektedir. Ağaç 200 yıl kadar yaşar ve senede 45 kilo kadar meyve verir. Özellikle Burkina Faso ve Gana gibi ülkelerde yetişen ağacın meyveleri toplandıktan sonra kurutulur, öğütülür ve bir çeşit macun haline getirilir. Afrika sıcağına ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı doğanın yarattığı bir koruyucu ve nemlendiricidir. Şia yağı tabiatın yarattığı sorunlara gene tabiatın bulduğu doğal bir çözüm gibidir. Bu yüzden büyük kozmetik firmalarının ürün içeriklerine de doğal hammadde olarak katılır. Lierac kozmetikleri muhteviyatlarında da yer almaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.